رفتن به محتوای اصلی

متن اس ام اس تبلیغاتی تأثیر گذار

چگونه متن پیامک تاثیر گذار تبلیغاتی بنویسیم

چگونگی نوشتن متن پیامک ( اس ام اس ) تبلیغاتی تاثیر گذار

مقدمه: چگونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیر گذار بنویسیم؟

در این مقاله قصد داریم در رابطه با متن پیامک تأثیرگذار تبلیغاتی با شما صحبت کنیم و به شما کاربران سپهر اس ام اس ( پیامک ) آموزش دهیم که برای تبلیغ پیامکی، بهترین متن را جهت ارسال پیامک بنویسید تا مخاطب شما بعد از خواندن متن پیامک، تحت تأثیر قرار بگیرد و بازدهی خوبی برای شما داشته باشد.

البته در پایان این مقاله به چند تا از نمونه پیامک ها که توسط سپهر پیامک آماده شده در این مقاله اشاره می کنیم، تا بتوانید بهترین متن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار خود را بر اساس آنها بنویسید. پس ما را تا پایان این مقاله راهنمایی کنید…

 

داشتن خلاقیت عالی

فرض کنید در محلی زندگی می کنید که قریب به ۵ تا آرایشگاه وجود دارد و شما جهت اصلاح موی سر می‌خواهید به یکی از این آرایشگاه ها مراجعه کنید، اما آرایشگاهی سر راه خود می بینید که یک تابلوی ورودی شیک و زیبا دارد و نسبت به آرایشگاهای دیگر متفاوت است و وقتی وارد آن می شوید، ابزارهای آرایش متفاوتی را نسبت به آن یکی مغازه ها مشاهده می کنید، حتی شیوه اصلاح موی سر و حرفه‌ای بودن آرایشگر به نحو متفاوت و چشمگیر انجام می‌شود، پس این همان خلاقیت است که مشتری را جذب خود میکند بالطبع پس از آن به همان آرایشگر مراجعه خواهید کرد و برای دوستان خود نیز همان آرایشگاه را پیشنهاد خواهید کرد. این همان داشتن خلاقیت عالی آرایشگر می باشد که موجب جذب مشتری شده. پس شما هم باید در زمینه اس ام اس ( پیامک ) خلاقیت خود را به خرج دهید.

داشتن خلاقیت
روش نوشتن متن پیامک تبلیغاتی جذاب و تأثیرگذار

ما در این مقاله به طور خلاصه، این روش را به دو قسمت تقسیم بندی کرده ایم و به طور کامل توضیح داده ایم تا شما بتوانید به راحتی یک متن پیامک تبلیغاتی جذاب ایجاد کنید.

۱- روش نگارش پیامک

۲- روش محتوای پیامک

راهنمای نگارش متن اس ام اس ( پیامک ) تبلیغاتی

توجه داشته باشید که متن اس ام اس (پیامک) تبلیغاتی مفید، محدودیت کاراکتر دارد که آن ۷۰ حرف می باشد، البته این به این معنی نیست که شما نمی توانید بیشتر از ۷۰ حرف بنویسید، شما آزاد هستید که بیشتر از این هم متن خود را بنویسید ، اما شما باید در کمترین کلمات موثر ترین باشید چرا که بیشتر افراد به هیچ عنوان متن پیامک طولانی را نمی خوانند. پس در نتیجه شما باید در ۷۰ حرف مخاطب خود را جذب خود کنید.

به این نکات اس ام اس زیر ۱۰۰ درصد توجه کنید:

جملات کوتاه تری را ایجاد کنید: بهتر است که هر سطر چهار کلمه باشد و بیشتر از ۷۰ حرف نباشد، هر چه کوتاه‌تر باشد محبوب تر خواهد بود.

 از کلمات ساده استفاده کنید نه از کلمات تخصصی: تا مخاطب به راحتی معنای آن را درک کند

   استفاده از علایم ادبیات فارسی: از علامت های (؟ – ! -: و ، )در متن پیامک خود استفاده کنید.

 نیازی نمی باشد که پیامک خود را مانند یک نامه رسمی و اداری شروع کنید، باید همان اول کار وارد اصل کار شوید، چرا که باید همان اول کار تاثیر خود را روی مخاطب بگذارید.

 

 اس ام اس   پنل اس ام اس مخابرات   خرید پنل اس ام اس

 

اصول نگارش و محتوای پیامک

راهنمای نوشتن محتوای متن پیامک تبلیغاتی

متن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار شما با رعایت و ترکیب اصول نگارش و محتوای جذاب، بازدهی و جذب خوبی خواهد داشت. محتوا در اس ام اس ( پیامک ) بسیار مهم است، اگر محتوا به خوبی نوشته نشود مخاطب شما (مشتری) از دست خواهد رفت و هیچ تأثیری بر روی مخاطب نخواهد گذاشت، پس شما برای اینکه یک محتوای خوب ایجاد کنید، باید نکات زیر را رعایت کنید، تا یک متن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار و جذاب داشته باشید.

  • جذاب شروع کنید:

حتما باید پیامک تان را بسیار جذاب شروع کنید، به گونه ای که اعتماد داشته باشید مخاطبین آن را تا آخر خواهند خواند. شروع جذاب پیامک بر روی مخاطب تاثیر بسیاری دارد که اگر این جذابیت را ایجاد کنید ۵۰ درصد کار را پیش رفته اید.

 

  • مفید باشید:

باید مطمئن باشید که پیامکی که شما به مخاطب ارسال می کنید مفید می باشد و تاثیر مثبت می گذارد، بعضی پیامک ها نه تنها تأثیر مثبت نگذاشتند بلکه تاثیر منفی بر روی مخاطب ایجاد کرده اند. مطمعنن اگر پیامک شما تأثیر مثبتی بر روی مخاطب ایجاد کند بازدهی خوبی خواهید داشت.

 

  • بازه زمانی ایجاد کنید:

در متن پیامک بازه زمانی ذکر کنید، به طور مثال (۲۰ درصد تخفیف برای خرید پنل اس ام اس فقط تا پایان امشب) این فرصت شگفت انگیز باعث جذابیت محتوا و درنتیجه جذب مخاطب می شود.

 

 

  • تعامل و تخفیف فراموش نشود:

در متن پیامکتان راهی برای تعامل با مخاطب و تخفیف ذکر کنید، در متن اس ام اس – پیامک یک خواسته از مخاطب خود داشته باشید که این کار باعث افزایش بازدهی پیامک می شود، به طور مثال به مخاطبین خود اعلام کنید؛ برای گرفتن تخفیف، پیامک را به فروشندگان شما نشان دهند یا با ارسال عدد خاص در جواب پیامک، مخاطب خود را دعوت کنید.

 

 

  •  با مشتری یا مخاطب صمیمی باشید:

یکی از مهمترین و موثرترین راه جهت تاثیر پیامک تبلیغاتی، صمیمیت می باشد. اگر بخواهم به طور ساده مطلب را بیان کنم باید به این شکل بگویم که به طور مثال شما می توانید نام مشتری را در هنگام ثبت نام دریافت کنید و در اس ام اس  ارسالی او را با نام مورد خطاب قرار دهید.

 

 

بهترین پنل اس ام اس   پنل اس ام اس   پنل اس ام اس تبلیغاتی
چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیر گذار

سپهر پیامک برای شما چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیر گذار با رعایت اصول نگارش پیامک و اصول محتوای پیامک در اختیار شما قرار داده است، تنها با خواندن چند نمونه از این اس ام اس – پیامک  های تبلیغاتی تاثیرگذار فوت و فن این کار به دستتان می آید.

چند نمونه متن اس ام اس تبلیغاتی تاثیر تاثیرگذار:

شیک بپوش!

زیباتر از گذشته مثل همیشه

فقط با خرید از سایت …www

۲۰% تخفیف با کد ۱۲۳۴۵

تا پایان امشب.

ریاضیت چه طوره؟

ما بهت قول میدیم فیثاغورث دوم بشی!

تدریس تظمینی

ثبت نام:ارسال عدد ۱ به همین شماره

امشب شام چی میخوری؟

تاحالا خوشمزه ترین پیتزا رو خوردی؟!

پس شام امشب رو با ما تجربه کن!

سفارش:ارسال ۱ به همین شماره

توجه داشته باشید که: یکی از مواردی تاثیر گذار، زمان ارسال پیامک می باشد که شما نباید در ساعت کاری و استراحت مردم پیامک ارسال کنید چراکه مورد توجه مخاطبین قرار نمی‌گیرد.

جمع بندی

شما با رعایت قوانین ذکر شده در این مقاله، می توانید یک متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار نوشته و ارسال کنید. پس برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی ابتدا یک پنل از سپهر پیامک خریداری کرده سپس اقدام به ارسال اس ام اس ( پیامک ) خود کنید.

پنل پیامک مادام عمر پنل پیامک مادام عمر ( life time )فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

ارسال سریع پیامک ارسال سریع پیامک به بلک لیستویدیو‌های آموزشی برای اس ام اس ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد

نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

پشتیبانی حرفه‌ای اس ام اس پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

در صورتی که هرگونه سوال،مشکل و یا نیاز به مشاوره رایگان داشتید با شماره ی ۹۵۱۱۸۶۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان سپهر پیامک پاسخگوی سوالات شما باشند.

شماره تماس با سپهر پیامک
تماس با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو