رفتن به محتوای اصلی


معرفی پنل اس ام اس و چگونگی ارسال اس ام اس های تبلیغاتی از پنل اس ام اس سپهر پیامک؛ توجه داشته باشید که امروزه تبلیغات در سطوح مختلفی صورت می گیرد. یکی از تبلیغات ها به صورت پخش پیامک می باشد. اس ام اس یکی از بهترین تبلیغات حال حاضر می باشد که مطمئنا بازخورد بصری خوبی دارد. البته توجه داشته باشید که ممکن است تنها ۲۰ یا ۳۰ درصد از افراد جذب این تبلیغات شوند. اما در کل می توان گفت که استفاده از پنل اس ام اس برای تبلیغات می تواند گزینه مناسبی باشد.

سپهر پیامک و اس ام اسروند های مختلفی در استفاده از پنل اس ام اس وجود دارد. افرادی که قصد استفاده از پنل پیامک را دارند باید نکات مختلفی که در مورد این پنل ها وجود دارد را به خاطر سپرده و از آن استفاده نمایند. ما در این مطلب قصد داریم به این موضوع پرداخته و افرادی که قصد استفاده از این نوع تبلیغات را دارند، راهنمایی نماییم.

سازوکارهای مختلفی که در این مسیر وجود دارد را برای افراد توضیح خواهیم داد و به خوبی آن ها را در این زمینه یاری خواهیم داد. شرکت های مختلفی در زمینه این نوع تبلیغات و پخش اس ام اس برای شما فعالیت های مختلفی را انجام می دهند. ما قصد داریم تا این شرکت‌ها را مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی را در مورد آن‌ ها به شما ارائه دهیم.

یکی از این شرکت ها، شرکت سپهر پیامک می باشد که در ادامه خدمات آن را بیشتر معرفی خواهیم کرد. 🙂

پنل اس ام اس چیست

شاید بسیاری از افراد تجربه ساخت انواع ایمیل و یا استفاده از فضای مجازی را داشته باشند. اگر تا به حال ایمیل ساخته باشید می‌ دانید که به راحتی می‌ توانید پیام ‌های خود را از طریق آن رد و بدل نمایید. لذا کار کردن با پنل های اس ام اسی نیز سادگی همان ایمیل ها را

S M S سپهر پیامک

دارد. شما به راحتی می توانید با استفاده از پنل های اس ام اس مشتریانی را که نیاز دارید به آن ها پیام بدهید و آن ها را مدیریت نمایید. شما می توانید به صورت کلی برای آنها پیام های کوتاه ارسال نمایید. بعضی از اوقات پیامی که برای مشتریان خود می فرستید به صورت تکی می باشد و بعضی از اوقات به صورت دسته جمعی می باشد. در کل شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. توجه داشته باشید که از نرم افزار پنل اس ام اسهای بسیار آسان است و شما با استفاده از آن به راحتی می توانید پیامک های مناسبی را دسته ‌بندی کرده و برای دیگران ارسال نمایید. پس در مورد این پنل می ‌توان گفت که در واقع برای اطلاع رسانی و ارسال پیام کوتاه مورد استفاده قرار می ‌گیرد. حال اینکه چه کاربرد هایی خواهد داشت را در ادامه بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

SMS تبلیغاتی چیست

حال که با پنل اس ام اس آشنا شدیم به سراغ بعد تبلیغاتی آن می رویم. افرادی که از پنل SMS برای بعد تبلیغاتی استفاده می ‌کنند، معمولاً نیاز به بیشتری به این پنل دارند. معمولاً این افراد در زمینه استفاده از این پنل ها با استفاده از پنل هایی که تعداد بیشتری از پیام ها را ارسال می ‌کنند، سرکار دارند. توجه داشته باشید که انواع پنل اس ام اسهای تبلیغاتی می تواند در اختیار همگان قرار بگیرد.

SMS سپهر پیامکممکن است این پنل در اختیار یک شرکت مانند شرکت‌های هواپیمایی قرار بگیرد و یا اینکه در دست افرادی باشد که دارای شرکت های کوچک برای اطلاع رسانی جزئی می باشند. توجه داشته باشید که پنل اس ام اس تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی باید یک سری از شرایط را داشته باشد. لذا افرادی که بعد تبلیغاتی آن را در نظر می گیرند، بازخورد این پنل برایشان مهم است. به طور مثال یک پنل برای اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می ‌گیرد که آنچنان بازخوردی ندارد اما یک پنل به صورت تبلیغاتی می باشد و افراد به دنبال کسب درآمد از این پنل می باشند. پس باید بازخورد این پنل برای آن ها به خوبی احراز شود. پس سعی کنید که در زمان استفاده از پنل SMS تبلیغاتی بازخورد آن را در نظر بگیرید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید.

متن پیامک تبلیغاتی چگونه باید باشد

متن اس ام اس تبلیغاتی باید به گونه ای جذاب باشد. لذا بسیاری از افراد پیامک های تبلیغاتی را ‏نخوانده حذف می کنند. باید شما سعی کنید در اولین خط اس ام اسهای تبلیغاتی خود به گونه ‌ای اقدام نمایید که خواننده آن جذب شود و بی اختیار مجبور شود که پیام تبلیغاتی شما را باز نماید. لذا متن اس ام اسهای تبلیغاتی در اینترنت موجود می باشد. اما برای این کار بهتر است از مشاورین استفاده کنید. مشاورین سپهر پیامک می‌ توانند به شما آموزش دهند که چگونه متن تبلیغاتی خود را تدوین کرده و به خواننده ارائه دهید. به طور مثال شما برای ارسال یک پیامک تبلیغاتی بهتر است تا از کلماتی مانند تخفیف، فوری، فروش فوق العاده و یا کلماتی اینچنینی استفاده نمایید. این کلمات می توانند مشتری را به خود جذب کرده و آن ها را راغب نماید که در ادامه پیام شما را بخواند. در این صورت بازخورد SMS تبلیغاتی شما بالاتر رفته و تمایل افراد بیشتر می ‌شود که این پیامک را باز نماید. 😉

نمونه اس ام اس تبلیغاتی 💡

در راستای نکاتی که در بالا به آن ها اشاره شد، یک سری از اس ام اس های تبلیغاتی را برای شما، عنوان خواهیم کرد. توجه داشته باشید که در این اس ام اس های تبلیغاتی، خلاقیت باید به مقدار زیاد مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین اصول نوشتن باید رعایت شود. توجه داشته باشید که اگر قواعد و اصول نگارشی در اس ام اس ها به خوبی رعایت شود، می ‌تواند برای افراد تاثیرگذار باشد. به طور مثال یک نمونه اس ام اسهای تبلیغاتی این است که بهترین ها را از ما طلب کنید. یا ارائه تخفیف ۵۰ درصدی بر روی کت و شلوار های ما؛ همانطور که می بینید این متن ‌ها بسیار جذاب هستند. شما می توانید خلاقیت خود را به سمت صمیمی تر شدن ببرید. به طور مثال برای تبلیغ یک شیرینی فروشی می توانید این جمله را استفاده کنید؛ شما چای را دم کنید شیرینیش با ما؛ ببینید که این متن های تبلیغاتی باعث می‌ شوند تا شما حداکثر نیروی خود را برای جذب مشتری با استفاده از این پنل های تبلیغاتی به نمایش بگذارید.

اهمیت پشتیبانی در ارسال اس ام اس انبوه

بعد از تعیین جامعه هدف بر حسب نیاز مورد نظر با جستجوی عنوان ” خرید پنل اس ام اس ” سایت های مختلفی پنل های متفاوتی را ارائه می دهد که امکانات مخصوص به خودشان را دارد که به سرویس های مخابراتی متصل شده اند. سایت سپهر پیامک با در نظر گرفتن همه امکانات پنل های متفاوتی را تحت عنوان پنل تجاری، شرکتی، اقتصادی و پایه قرار داده است که با مطالعه امکانات آن ها انتخاب درستی را ارائه می دهد و امکان خرید آنلاین هم وجود دارد. استفاده از پشتیبان در بحث ارسال اس ام اس انبوه بسیار مهم است. گاهی شرکت ها مبلغ پیامک های نرسیده را هم محاسبه می کنند یا شماره های تکراری یا غیر فعال را شناسایی نمی کنند که خود باعث هدر رفتن هزینه از پنل می شود. سامانه ارسال اس ام اس انبوه باید اجازه دسترسی را به تمامی اپراتورها را به کاربر خود بدهد تا بتوان گزارشات دقیقی بعد ارسال اس ام اس انبوه را مانند وضعیت رسیده به گوشی یا وضعیت رسیده به مخابرات را گزارش کند. بعد از گزینه خرید آنلاین پنل با وارد کردن اسم و کد ملی و شماره تلفن همراه و ثابت میتوان با انتخاب شهر و استان مورد نظر یا انتخاب هدف به عنوان مسابقه، نظرسنجی، اطلاع رسانی و غیره تعرفه مربوطه را پرداخت و ارسال اس ام اس انبوه را می توان شروع کرد.

تعداد اس ام اس های تبلیغاتی

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می ‌آید این است که تعداد این اس ام اس های تبلیغاتی چگونه می باشد. در این مورد می توان گفت که تعداد پنل ‌ها بسیار مختلف می باشد. افرادی که قصد استفاده از این پنل های اس ام اس را دارند، می ‌توانند از پنل های صد تایی تا چند هزارتایی استفاده نمایند. معمولاً در یک شهر کوچک ۲۰۰ هزار نفره استفاده از پنل های تبلیغاتی اس ام اس که زیر ۱۰۰۰۰ می باشد، تبلیغات گسترده محسوب نمی گردد. نوع کارایی که این پنل برای شما دارد برروی تعداد این اس ام اس تاثیرگذار است. به طور مثال اگر این پنل برای ارتباط با مشتریان یک مغازه کوچک صورت بگیرد پنل های ۱۰۰۰ تایی کافی می باشد. اما اگر قصد دارید تا برای یک نمایش بسیار بزرگ در سطح شهر خود تبلیغات کنید، باید تعداد این پنل را با توجه به تعداد شهروندانی که در این شهر هستند مشخص کرده و برای نیمی از آن ها و یا حتی تمامی آن ها پیامک ارسال نمایید. پس می ‌توان گفت که تعداد پیامک پنل متفاوت می‌ باشد و شما هیچ گونه مشکلی برای انتخاب آن نخواهید داشت.

نمونه اس ام اس تبلیغاتی فروش 📝

در متن بالا نمونه های اس ام اس تبلیغاتی را برای افراد مورد بررسی قرار دادیم. اما افرادی که از اس ام اس تبلیغاتی برای فروش استفاده می کنند، باید یک سری ازقوانین را رعایت نمایند. توجه داشته باشید که اس ام اس های تبلیغاتی فروش باید به گونه‌ ای باشد که افراد راغب شوند تا آن اس‌ ام‌ اس را باز کنند و نسبت به خرید از آن ارائه دهنده اقدام نمایند. به طور مثال افراد قصد دارند تا یک کالا را معرفی کند باید به صورتی جذاب در ابتدا مشتری را راضی کنند که پیام را کامل تا پایان بخواند. سپس متن پیام را با استفاده از کلمات فروش فوق العاده و یا تخفیف های بی نظیر طراحی کنند و آن شخص را به سمت خود جلب نمایند. معمولاً اس ام اس های تبلیغاتی فروش با پیام های تبلیغاتی که برای اطلاع رسانی پخش می شوند، بسیار مختلف است و افراد باید به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

هزینه اس ام اس تبلیغاتی 📩

سوالی که برای بسیاری از افراد که قصد استفاده از پنل های تبلیغاتی را دارند به وجود می ‌آید این است که هزینه در پنل ها چگونه می باشد. در این مورد می توان گفت که هزینه پیام های تبلیغاتی و پنل هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می ‌گیرد، متغیر است. به طور مثال در سایت ما یک سری از پنل ها با تعداد مختلف موجود می باشد که قیمت آن ها متفاوت است. حال این قیمت با توجه به تعداد نوع اس ام اس و کارایی که دارد، می تواند متغیر باشد. به طور مثال در یک پنل پایه که۲۰ درصد از امکانات پنل را احراز می‌ کند، قیمت ۳۵۰۰۰ تومان پایه ‌گذاری شده است و در یک پنل تجاری که کاملترین نوع پنل میر باشد، قیمت ۱۹۹ هزار تومانی برای آن در نظر گرفته شده است. هزینه هر پیامک با توجه به نوع پنلی که خریداری می‌ شود متغیر می باشد. به طور مثال در پنل پایه قیمت هر پیامک ۱۹ تومان می باشد و در پنل تجاری قیمت حرف نام پیامک ۱۱ تومان است.

چه مشاغلی از اس ام اس تبلیغاتی استفاده می کنند

حال سوال پیش می آید که چه مشاغلی از اس ام اس تبلیغاتی استفاده می کنند، در این مورد می توان گفت که تمامی مشاغل، تمامی ارگان ها، ادارات و نهادهای مختلف می‌ توانند از این پنل ها استفاده نمایند. به طور مثال ادارات، ارگان ها و یا نهادهای مختلف برای اطلاع رسانی می توانند با استفاده از پنل تبلیغاتی، اطلاع رسانی خود را انجام دهند. اما مشاغل مختلف برای کارهای تجاری و تبلیغات خود از این پنل ها استفاده می نمایند. به طور مثال یک برند معتبر برای فروش اجناس خود از اس ام اس ها استفاده می کنند. ممکن است که در یک بازه زمانی تخفیفاتی را در نظر بگیرند و دوست دارد که این تخفیفات را با استفاده از اس ام اس به سمع مشتریان خود برسانند. پس سعی کنید در هر شغلی و هر کاری از این پنل های تبلیغاتی استفاده نمایید. گفتنی است که امروزه ساده ترین مشاغل نیز از پنل های تبلیغاتی استفاده می نمایند. سعی کنید که شما نیز از این قافله جا نمانید و از پنل های تبلیغاتی به خوبی استفاده کنید.

خرید پنل اس ام اس بنابپنل اس ام اس بناب

یکی از پنل های تبلیغاتی، پیامک کوتاه که در شهرهای مختلف ایران با اعتماد بیشتر و طرفداران بالاتری روبرو شده است، پنل اس ام اس شهر بناب می باشد. معمولاً این پنل برای ارسال انواع پیامک های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. گفتنی است که این پنل دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد. شما می توانید به تمام شهرهایی که در نظر گرفته اید پیام خود را ارسال کنید. گفتنی است که ارسال پیامک در این شهر با استفاده از پنل های تبلیغاتی بسیار کارساز می ‌باشد و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

پنل اس ام اس هشترود

یکی دیگر از پنل های اس ام اس شهرهای معروف پنل پیامکی هشترود می باشد. این پنل پیامکی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و خدمات مختلفی را در اختیار خریداران قرار می‌ دهد. توصیه ما به افراد این است که با استفاده از این پنل تبلیغاتی نسبت به تبلیغات خود در شهرستان هشترود اقدامات لازم را انجام دهند.

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که سپهر پیامک به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده های پنل اس ام اس، می‌ تواند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید. سپهر پیامک دارای چندین تعرفه مختلف برای ارائه انواع پنل پیامک می باشد و شما می توانید با استفاده از آن ها اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهید.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو