سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

آیا در جستجوی بهترین پنل اس ام اس یا ارائه دهنده خدمات بازاریابی پیامکی برای تجارت خود هستید؟ اگر بله، پس این مقاله برای شما مناسب است!

چرا به دنبال بهترین سامانه پیامک هستیم آیا سامانه پیامکی انتخاب شده باید تمام اپراتورهای قانونی مخابرات را پوشش دهد؟!

پاسخ بلی می باشد شما باید پنل اس ام اس خود را از اپراتوری بخرید که اطمینان از قانونی بودن کار ایشان دارید.

بازاریابی کسب و کار خود را آیا با شیوه های تبلیغی روز آداپته می کنید، آیا می دانید ارسال انبوهی از پیامک را در آن واحد انجام دهید و نگران تبلیغ خود نباشید؟ یکی از روش های جدید برای دیده شدن برند شما جستجوی بهترین سامانه پیامک می باشد لذا برای تهیه بهترین پنل پیامک هر چه سریعتر اقدام کنید! دیده شدن شما در بازارهای امروزی حق شماست پس با سپهر پیامک همراه شوید تا دری از تبلیغات ارزان و سریع به روی شما باز گردد.
سپهر پیامک با ارائه بهترین پنل اس ام اس خود با قیمت های متنوع شما را برای رسیدن به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود همراهی می نماید.

جهت دریافت راهنمای انتخاب بهترین پنل اس ام اس کلیک کنید ؟؟؟؟

دلیل شما برای داشتن بازاریاب با هزینه کم چیست؟ آیا می دانید با جستجوی کلمه بهترین سامانه پیامک می توانید بازاریاب های خود را از شرکت های معتبر همانند شرکت سپهر پیامک بیاید؟!

بهترین سامانه پیامک

چرا کسب و کارها در جستجوی بهترین پنل اس ام اس هستند ؟!

شما تحقیق خود راجع به پتانسیل بازاریابی پیامکی را انجام داده اید و تصمیم گرفته اید مشتاقانه وارد این حوزه گردید و بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنید. شما همچنین فرا گرفته اید که چگونه می توانید از مزایای پنل اس ام اس استفاده کنید. مزایای منحصر به فرد بازاریابی پیامک مانند دسترسی به افراد متعدد با استفاده از بهترین سامانه پیامک، تحویل فوری پنل اس ام اس، نرخ بهره وری بالا و امکان انتخاب سریع پنل اس ام اس آن را به یکی از بهترین گزینه های بازاریابی تبدیل نموده است. تا این جا تصمیم مناسبی گرفته اید! اما برای استفاده از مزایای فوق العاده بازاریابی پیامکی به خرید بهترین سامانه پیامک نیاز دارید که در نتیجه بتوانید با مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار کنید.

چگونه می توانیم بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنیم

گام ۱: سامانه پیامکی یا همان پنل پیامکی امکان پوشش دهی تمام اپراتورهای قانونی مخابرات را داشته باشد.

گام ۲: خصوصیات و ویژگی‌های پنل را بررسی کنید.

گام ۳: تمامی پلن های مربوط به هزینه‌ها و تعرفه‌های پنل اس ام اس را بررسی کنید.

گام ۴: پشتیبانی ضروری ترین خدمت برای خرید بهترین پنل اس ام اس است بررسی ویژه انجام و ۲۴ ساعته بودن آن را مطمئن گردید.

گام ۵: یک بانک اطلاعاتی و موبایلی قوی و کامل در پنل اس ام اس وجود داشته باشد.

چگونه بهترین سامانه پیامک را شناسایی کنیم؟

آیا در جستجوی بهترین پنل اس ام اس هستید شاید نیاز به یک تبلیغ در سامانه پیامک دارید، در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت های فعال در حوزه پنل اس ام اس وجود دارد که می توانید هر کدام از آنها را مشاهده و بررسی نمایید اما آیا به واقع کسانی که امکان جستجوی سریع در گوگل را دارند خدمات مناسب هم ارائه می دهند؟!

بهترین سامانه پیامک را در سامانه پیامک هایی باید جستجو کنید که بتوانند تمامی خواسته های شما را اعمم از ارسال اس ام اس های مناسبتی، کاری، تبلیغاتی را داشته باشد همچنلن هزینه های بهترین پنل اس ام اس را باید در شرکت های مختلف مقایسه نمایید تا بتوانید به ایده ال خود در ارسال پیامک های خود در کمترین زمان برسید.

ما شما را با شرکت سپهر پیامک آشنا می کنیم این شرکت اصول مناسبی را در ارائه پنل اس ام اس ارائه می دهد قیمت های باور نکردنی به همراه پنل رایگان را ارائه می نماید.

چه ویژگی هایی شامل حال بهترین پنل اس ام اس می شود؟

استفاده از پنل اس ام اس و ارسال از سامانه پیامک فرایندی است که امروزه بسیار پر رونق شده و مورد استفاده ی مراکز و کسب و کار های فراوانی قرار می گیرد، فلذا در عصر حاضر بیش از ۹۵ درصد از جامعه دارای تلفن همراه هستند، از این رو برقراری ارتباط به این طریق می تواند راهکار کارآمدی باشد.

برای خرید پنل اسم اس تبلیغاتی لازم است در وهله ی اول با ویژگی های این نرم افزار آشنا باشید و بدانید وجود چه ویژگی هایی نشان دهنده ی با کیفیت بودن پنل مورد نظر است تا بتوانید بهترین موارد را تشخیص داده و اقدام به خرید آن ها کنید.

بنابراین اگر می پرسید چه ویژگی هایی شامل حال سامانه پیامک می شود، لازم است بگوییم که قابل توجه ترین موارد عبارت هستند از:

  • اولین و مهم ترین ویژگی یک پنل اس ام اس قابلیت ارسال برای تعداد بالایی از افراد جامعه است، تعدادی که انتخاب مقدار و اندازه ی دقیق آن ها بر عهده ی خریدار می باشد.
  • از ویژگی های حائز اهمیتِ یک نمونه پنلِ با کیفیت امکان انتخاب دریافت کننده هایِ اس ام اس بر اساس پارامتر هایِ مختلفی نظیر سن، جنسیت، شغل، محدوده ی زندگی و … است‌‌. یعنی شما می توانید با استفاده از این امکان محتوای متنی خود را بر اساس نیاز افراد، به کسانی ارسال کنید که احتمال بهره مندیِ بیشتری از محتوای متنی مربوطه را دارند.
  • یک پنل اس ام اس مخابراتی زمانی با کیفیت است که نحوه ی استفاده از آن برای خریدار ساده باشد، یعنی خریدار بتواند به راحتی قادر به استفاده شود.
  • ارسال سریع و بی وقفه ی پیامک ها از دیگر ویژگی های نمونه های با کیفیت است.
  • گزارش گیری نیز امکانی می باشد که بایستی یک پنل اس ام اس تبلیغاتی مناسب داشته باشد. گزارش گیری به این معنا است که پنل مربوطه اطلاعات موفق بودن و یا نبودن فرایند ارسال را به طور دقیقی گزارش می کند.
  • وجود کادر پشتیبانیِ خوب هم از مواردی است که نباید نسبت به آن غافل شوید، لذا در صورتی که با مشکلی در بهره مندی از پنل مربوطه رو به رو شدید، می توانید از کادر پشتیبانی موجود کمک بگیرید.
  • و به عنوان مورد آخر بد نیست به قابلیت دریافت اس ام اس نیز اشاره کنیم. این یعنی پنل های اس ام اس نه تنها قادر به ارسال هستند بلکه می توانند به دریافت اس ام اس نیز بپردازند. این قابلیت به جهت نظر سنجی از افراد و اهداف دیگری مشابه آن، مورد استفاده قرار می گیرد.

وقتی برای کشف دنیای بازاریابی با سامانه پیامک و انتخاب بهترین پنل پیامک قدم برمی دارید، با تعداد نامحدودی از ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه مواجه می شوید که همگی ادعای داشتن بهترین پنل اس ام اس را دارند. این قضیه مجدداً شما را به این معضل سوق می دهد تا انتخاب کنید که کدام شرکت بهترین پلتفرم خدمات بازاریابی پیامکی بوده و بهترین سامانه را ارائه می دهد. آیا خرید سامانه از مخابرات میسر است؟ نحوه خرید بهترین پنل پیامک چگونه است؟ آیا پنل اس ام اس تلگرام کدام است؟ پنل اس ام اس ارزان کدام است؟ این ها سوالاتی است که در این مقاله به آن ها پاسخ خواهیم داد.

حتما در طول روز پیامک های تبلیغاتی مختلفی دریافت می کنید که با وجود مسدود کردن آنها همچنان این پیامک ها دریافت می گردد برای اینکه تبلیغات امر مهمی برای کسب و کار ها می باشد لذا هزینه هایی را برای این نوع اس ام اس انجام میدهند تا بتوانند مشتریان وفادار داشته باشند.

با بررسی شرکت های ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس می توانید بهترین سامانه پیامک را خریداری و نسبت به تبلیغات کسب و کار خود اقدام می نمایید.

مطمئنا تا حدودی با سامانه پیامکی آشنایی می باشید اما شاید کاربرد دقیق خرید بهترین پنل اس ام اس را ندانید. سامانه پیامکی یا همان پنل اس ام اس کاربرد های زیادی دارد و می تواند در موارد مختلفی به شما کمک کند و حتی می تواند باعث رشد کسب و کار شما شود.

برای مثال از جمله کاربردهایی که بعد از خرید بهترین پنل می توانید کسب کنید مواردی همچون ارسال پیامک از طریق وب سرویس، ارسال پیامک های قرعه کشی، ارسال پیامک های تایید خرید و فروش آنلاین، ارسال کارت ویزیت دیجیتالی، سیستم کدخوان، ارسال پیامک تبلیغاتی، صندوق انتقادات و … اشاره کرد. البته باید توجه داشته باشید که این موارد تنها بخشی از کاربردها و قابلیت های یک پنل اس ام اس خوب است.

ما یک راهنمای جامع برای خرید سامانه پیامک تهیه کرده‌ایم؛ نهایتاً شما هستید که بر اساس معیارها و ملاک‌های کسب و کار خود انتخاب سامانه پیامکی ‌کنید سپهر پیامک پیشنهاد خرید سامانه پیامک را دارد تا کمکی به کسب و کارهای شما داشته باشد.

در این مقاله هفت نکته مهم را که باید هنگام خرید بهترین سامانه پیامک و دانلود بهترین پنل پیامک رایگان مدنظر داشته باشید آورده ایم.

راهنمای انتخاب بهترین پنل اس ام اس

(بررسی امکانات و قابلیت ها)

شاید تصور کنید که برای ارسال پیام در حجم انبوه حتما باید به مخابرات رفته و درخواست ارسال اس ام اس در حجم انبوه را داشته باشید اما باید بدانید که برای ارسال اس ام اس به راحتی می توانید از سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس کمک بگیرید و به هیچ وجه نیازی به رفتن به مخابرات ندارید و این کار توسط شرکت هایی انجام می شود که خدمات ارسال انبوه اس ام اس را به عهده دارند. در این مطلب نکاتی را شرح می دهیم تا  انتخاب بهترین پنل اس ام اس برایتان فراهم آسان تر شود. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

سامانه پیامک چیست؟

نحوه ارسال اس ام اس توسط سامانه پیامکی

همانطور که گفته شد برای ارسال پیام در حجم انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات ندارید و می توانید با انتخاب بهترین پنل اس ام اس نسبت به ارسال پیام در تعداد مد نظر، متن دلخواهتان را ارسال کنید.  بعد از انتخاب سامانه با امکاناتی که مد نظرتان است ابتدا به سایت منتخب تان مراجعه کرده و فرایند ثبت نام را تکمیل کنید. بعد از ثبت نام شما برای ورود به سایت ارائه دهنده پنل اس ام اس نام کاربری و رمز عبوری در اختیارتان قرار داده می شود و به وسیله آن می توانید به پنل خود وارد شوید. بعد از انجام این مرحله از طریق سایت می توانید یک خط اختصاصی خریداری کرده یا از خط عمومی که بعد از انتخاب سامانه پیامک در اختیارتان قرار داده می شود استفاده کنید. اگر از خط اختصاصی استفاده کنید می توانید از امکان دریافت پیامک نیز بهره مند شوید اما در صورتی که از خط عمومی استفاده کنید فقط امکان ارسال اس ام اس برایتان فراهم می شود. بعد از مراحل انجام شده با استفاده از امکاناتی که بعد از انتخاب بهترین پنل اس ام اس در اختیارتان قرار داده می شود می توانید پیامک هایی در تعداد مد نظرتان را به شکل های مختلف ارسال کنید.

 

کاربرد پنل اس ام اس

به طور کلی می توان گفت انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای همه مشاغل و کسب و کارها می تواند مفید باشد و امکانات خاصی را به آن ها اراده دهد. در مدارس برای اطلاع اولیا از آخرین وضعیت دانش‌آموزان و غیبت یا تاخیر آن ها و… ، اصناف و اتحادیه ها ، انواع مجلات و نشریات برای برگزاری نظرسنجی به صورت پیامکی  و ارسال خبرهای مهم و… ، مراکز مذهبی برای اطلاع رسانی فعالیت های هیئت ها و اطلاع رسانی برای شرکت در جلسات و …، نمایندگی های فروش خودرو برای اطلاع رسانی تاریخ تحویل خودرو و یا موعد سررسید قسط ها و… ، نمایندگی های بیمه برای اطلاع رسانی پایان تاریخ قرارداد و تمدید بیمه و آگاه سازی مشتریان از وضعیت بیمه خود و.. ، صندوق های قرض الحسنه و تعاونی ها برای معرفی انواع خدمات بانکی به مشتریان و نظرسنجی و اعلام موعد سررسید وام و تحویل وام ها، مراکز دولتی و سازمان های اداری برای ارسال پیام های مناسبتی و اطلاع رسانی میزان حقوق و پاداش و…، فروشگاه ها و سایر کسب و کارها برای ارسال پیامک ها تبلیغاتی و اطلاع رسانی و پیگیری سفارشات و… می توانید با انتخاب بهترین پنل اس ام اس از امکانات ویژه آن بهره مند شوند.

قابلیت های پنل اس ام اس

با انتخاب بهترین پنل اس ام اس قابلیت های مختلفی می توانید در اختیار داشته باشید که به طور مختصر در این قسمت مطرح می کنیم. به طور کلی می توان گفت با انتخاب بهترین سامانه پیامک امکاناتی مانند یک موبایل هوشنمد در اختیارتان قرار می گیرد. امکان ارسال انبوه اس ام اس که می توان مهمترین قابلیت پنل های پیامکی است، امکان استفاده از قابلیت نظرسنجی و قرعه کشی، استفاده از متن های آماده، امکان ارسال پیامک با شماره های مختلف تبلیغاتی و … در اختیار شما قرار می گیرد. سایت های ارائه دهنده خدمات پنل پیامکی بانک اطلاعاتی بروز و قدرتمندی از مشتریان به تفکیک سن و جنسیت و کسب و کار و منطقه و شهر و استان در اختیار تان قرار داده که به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را انتخاب کرده و پیام مد نظر را برای آن ها ارسال کنید. قابلیت گزارش گیری با انتخاب سامانه پیامک یکی از امکانات ویژه ای است که برخی سایت های معتبر از جمله سپهر پیامک به شما ارائه می کند. گزارش گیری به شما امکان می دهد که از درصد پیام هایی که به دست مشتریان رسیده است و چه پیام هایی به مخاطبان ارسال نمی شود و همچنین اینکه چه شماره های پیام های شما را دریافت نمی کنند آگاه شوید.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

۱- سفارشی سازی و ویژگی های ارائه دهنده بهترین پنل پیامکی

این شما هستید که مشتریان خود را بیش از هر کس می شناسید. بنابراین، شما نیاز دارید که کمپین تبلیغاتی خود را با سلیقه شخصی مطابق با الگوهای رفتاری مشتریان و مخاطبین خود تنظیم کنید. ارائه دهنده بهترین پنل اس ام اس نیز با پلت فرمی هوشمند که در آن مجبور هستید داده های مشتریان خود را بارگذاری کنید به شما خدمت می کند. از این داده ها برای طبقه بندی و دسترسی آسان تر به مشتریان شما استفاده خواهد شد.

این نرم افزار براساس شبکه های موبایل داده ها را جدا می کند و به مسیرهای شبکه مربوطه ارسال می کند که توسط شرکت های مخابراتی ارائه شده است. سپهر پیامک با دارا بودن بهترین پنل اس ام اس تبلیغاتی و با وجود پلت فرمی یکپارچه اجازه می دهد تا داده ها و پیام های خود را به صورت دلخواه برای مشتریان تنظیم کنید. شما باید بتوانید استراتژی فروش خود را تنظیم کنید و طبق همین استراتژی از امکانات خودکار بهترین پنل پیامکی بهره مند گردید. همچنین به شما اجازه داده می شود تا پیام خود را به هر زبانی با پیوندها و تصاویر مختلف رسانه ای تنظیم کنید. همچنین از خدمات پنل اس ام اس تلگرام نیز می توانید به منظور بهبود روابط خود با مشتریان بهره مند گردید.

 

۲- فناوری و پشتیبانی ارائه دهنده بهترین سامانه پیامک

یکی از ویژگی های بارز ارائه دهنده بهترین پنل پیامکی، خرید بهترین پنل اس ام اس از مخابرات و دارا بودن تکنولوژی قدرتمند دروازه (Gateway) ارسال پیامک می باشد که امکان ارسال اس ام اس انبوه بدون داون تایم را برای شما فراهم می سازد. نرم افزار یا پلتفرمی که از ارائه دهنده سامانه پیامک دریافت می کنید نیز باید دارای یک API و پروتکل HTTP قدرتمند و هوشمند باشد.  API رابطی برای اتصال به دروازه سرویس پیامک است که در آن می توانید ارسال و دریافت تراکنش ها و خدمات را انجام دهید.

 

پشتیبانی از مشتری

در صورت تهیه بهترین پنل اس ام اس از سامانه پیامک سپهر پیامک، پشتیبانی ۲۴ ساعته را خواهید داشت ما سعی میکنیم تا مشتریان خود را راضی نگه داشته و کیفیت خدمات خود را افزایش دهیم، گارانتی موضوعی نیست که به سادگی از کنار آن عبور کنیم شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیام کوتاه شماره تماس ثابت، شماره تلفن همراه و ایمیل شرکت را باید در اختیار مشتری قرار داده تا در صورت بروز مشکل بتوانید به راحتی با واحد پشتیبانی آن شرکت در ارتباط باشد.

اگر می‌خواهید در خصوص  خرید سامانه پیامک و آشنایی با پنل های خرید اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می‌کنیم امکانات پنل های پیامکی ما را مطالعه کنید.

برای پیوند پایگاه داده و CRM (سیستم ارتباط با مشتریان) با سیستم عامل از API استفاده می گردد. شما با دانلود بهترین سامانه رایگان API خود را پیکربندی می کنید تا اتصالات برنامه خود را از طریق رابط مبتنی بر وب که در آن مدیریت افزونه های خود را انجام خواهید داد پیگیری کنید و بر کمپین های تبلیغاتی خود نظارت داشته باشید. بسیاری از سیستم عامل های موجود در بازار با API های رایگان در دسترس هستند و دانلود بهترین پنل اس ام اس رایگان و استفاده از امکانات آن را را برای شما فراهم می سازند. همچنین عده ای از نمایندگی های فروش پنل وجود دارند که کتابچه های راهنما را با توضیحات کامل در مورد افزونه های مختلف و کدهای نمونه ارائه می دهند. این به شما کمک می کند تا با انواع پلتفرم ها یکپارچه شده و کسب و کار خود را راحت تر توسعه دهید. همچنین هنگام خرید بهترین سامانه پیامک اطمینان حاصل کنید که رابطی کاربر پسند انتخاب کرده اید زیرا به صورت منظم از این پلتفرم ارائه شده توسط سایت بهترین سامانه پیامک استفاده خواهید نمود. قبل از خرید سعی کنید از نهاد های فروش پیامک های رایگان دریافت کنید و خدمات آن ها را تست نمایید. سپهر پیامک مفتخر است که با پشتیبانی قوی و امکانات گسترده به همراه امکان بازگشت وجه در صورت عدم رضایت در ۲۴ ساعت اول خرید، خدمات بهترین سامانه پیامک در ایران را ارائه نماید.

سوالاتی که شما از ما می پرسید؟

۱- آیا هزینه سامانه پیام کوتاه یک بار پرداخت می گردد؟؟؟؟

بله هزینه دریافت پنل پیامکی ( اس ام اس ) یکبار پرداخت می گردد و نیازی به تمدید ندارد و بصورت مادام العمر می باشد که متاسفانه برخی از شرکت ها هزینه های سالانه دریافت می کنند اما سامانه سپهر پیامک یکبار هزینه دریافت کرده و سالهای آتی هزینه ایی دریافت نخواهد شد.

۲- آیا امکان ارتقاء پنل اس ام اس وجود دارد؟✔

بله هر زمان که نیاز به ارتقاء داشته باشید با پرداخت مابه التفاوت می توان پنل اس ام اس خود را ارتقاء تا تعرفه ارسال پیامک کاهش یابد و امکانات و دسترسی ها به پنل اس ام اس بیشتر گردد.

۳- چقدر زمان می برد تا پنل پیامکی کاربر بعد از ثبت نام فعال گردد؟⌚

به محض خرید پنل پیامکی برای ورود به سامانه همان لحظه نام کاربری و رمز به شماره موبایل ثبت نامی ارسال شده و می توانند با همان نام کاربری و رمز وارد پنل شده و پس از ارسال مدارک نیز می توانند از طریق سپهر پیامک وارد پنل و ارسال پیامک داشته باشند.

سامانه پیامک چیست؟!

خدمات پشتیبانی بهترین پنل پیامکی☔

خیلی وقت ها شرایطی به وجود می آید که پس از دانلود بهترین پنل اس ام اس رایگان، پیام های ارسالی شما دیروقت به مشتریان مورد نظر شما رسیده یا اصلاً به آن ها نمی رسند! ارسال دقیق و به موقع پیام یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید هنگام انتخاب بهترین سامانه پیامک بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که بازدهی پیام های شما مناسب است. به این ترتیب، پیام ها در زمان مناسب به مشتریان شما خواهند رسید. سرعت تحویل پیام نیز نقش مهمی در افزایش نرخ کلیک شما و نرخ بازدید از وبسایت شما دارد، بنابراین هنگام انتخاب و خرید پنل به این نکته نیز دقت نمایید و شرکتی را انتخاب کنید که در آن پس از دانلود سامانه رایگان و استفاده از خدمات پیامک انبوه، رسیدن پیامک ها به مشتریان بیش از ۵ ثانیه طول نکشند (داون تایم ناچیز باشد). ارائه دهنده خدمات بهترین پنل پیامکی باید قادر به نظارت بر عملکرد پیام رسانی در طول طرح باشد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

بهتر است دانلود پنل اس ام اس رایگان و استفاده از خدمات آن با ابزارهای هشدار دهنده فعال همراه باشد، به گونه ای که ارائه دهنده سرویس پیام کوتاه موضوعات صف ارسال پیام را بدون تأخیر مدیریت کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده  اس ام اس مخابرات همیشه آماده رفع اشکالات است. همچنین پروتکل هایی که ارائه دهنده خدمات بهترین پنل اس ام اس از آنها استفاده می کند، برای رفع اشکالات هنگام بروز باید جوابگو باشند. این به شما کمک می کند تا به موقع با ارائه دهنده خدمات پیامکی خود ارتباط برقرار کرده و این روند را بدون هیچ گونه تاخیری آغاز کنید. سخت افزار مورد استفاده توسط ارائه دهنده پنل اس ام اس نیز بر عملکرد کمپین شما تأثیر بسزایی می گذارد. شما باید در مورد سروری که پیام ها را کنترل می کند و نیز از سابقه مشکلات مانند تجربه های خرابی و نیز از اقدامات انجام شده برای رفع این مشکلات توسط ارائه دهنده بهترین پنل اس ام اس مطلع گردید. ارائه دهنده سامانه پیامک را به گونه ای انتخاب کنید که دارای کمترین میزان خرابی بوده و قابل اعتماد باشد. بهتر است شرکتی را به عنوان  را انتخاب کنید که دارای امکاناتی باشد تا در صورت بروز هرگونه خرابی اطلاعات حفظ شوند و از دست نروند. 

قیمت بهترین پنل اس ام اس ؟؟؟؟

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

در این دنیای رقابتی، هر ارائه دهنده ای دروازه پیام کوتاه خود را به عنوان بهترین گزینه برای خرید ارزان قیمت پنل اس ام اس جلوه می دهد. اما ارائه دهندگان خدمات پیامک انبوهی نیز وجود دارند که تنها شعار ” دانلود سامانه پیامک رایگان” و ” بهترین پنل اس ام اس تبلیغاتی” و غیره را ارائه می دهند و خدمات کم کیفیت و تجربه ناموفقی را ارائه می دهند. برخی از ارائه دهندگان خدمات پیامکی ممکن است برای خدمتی که تحت عنوان نام تجاری ارائه می دهند هزینه بیشتری را از شما دریافت کنند، اما شما باید به اندازه کافی هوشیار باشید و مطمئن شوید که در دام نمی افتید.

 

قیمت های ارائه شده توسط ارائه دهندگان بهترین پنل پیامکی را با یکدیگر مقایسه کنید و تحقیق کنید که چه چیزی می تواند علت تفاوت در هزینه خدمات آنها باشد. ارائه دهندگان پنل اس ام اس تبلیغاتی در وب سایت های خود ابزار تخمین قیمت دارند که می تواند برای برآورد هزینه تبلیغات استفاده شود. شما می توانید برای مقایسه از داده های تخمین زده شده استفاده کرده و علت اختلاف قیمت میان ارائه دهندگان بهترین سامانه پیامک را تحلیل کنید.

پیامک را تحلیل کنید.

ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه خدمات را از ۲ طریق ارائه می دهند:

(الف) پلن های ماهانه که بسته های مشخصی از پیام ها و خدمات مربوط به آن ها را ارائه می دهند.

(ب) پلن های پیام نامحدود که در هر پیام به همراه خدمات اضافی، قیمت مشخصی را اخذ می کنند.

پلن خود را با توجه به نیازهای بازاریابی، بودجه، اندازه کسب و کار و اندازه مخاطبان هدفمند خود انتخاب کنید. اگر می خواهید توسط بهترین پنل اس ام اس پیامک هایی را از مشتریان خود دریافت کرده یا از آنها شماره تماس بگیرید، باید پلن دیگری را نیز انتخاب کنید و هزینه اضافی بپردازید. شما باید در مورد هرگونه هزینه پنهان مانند هزینه جداگانه API، هزینه اشتراک، هزینه شناسه فرستنده و غیره را نیز در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در سپهر پیامک تماس حاصل فرمایید.

پیامک را تحلیل کنید.

ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه خدمات را از ۲ طریق ارائه می دهند:

اگر در جستجوهای خود به دنبال سایت بهترین پنل اس ام اس برای خرید سامانه تبلیغاتی بودید، درست آمده اید! ما در سپهر پیامک با سال ها سابقه درخشان در زمینه ارائه بهترین سامانه پیامک ارزان قیمت مفتخریم تا با خدمات ارسال پیامک انبوه را با پشتیبانی ۲۴ ساعته و امکان بازگشت وجه در صورت عدم رضایت تا ۲۴ ساعت برای شما مشتریان گرامی، گامی هرچند کوچک در راستای بهبود و رونق کسب و کار شما برداشته باشیم.

در خصوص خطوط خدماتی سپهر پیامک نیز راهنمایی ها بصورت زیر اعلام می گردد برای شفاف سازی:

سامانه پیامکی ملی پیامک خطوط خدماتی که ارائه می دهد را در صورتی که برای سامانه های اپلیکیشنی در خواست گردد باید اپلیکیشن در رسانه معتبری ثبت شده باشد و اگر برای سایت درخواست شده باشد باید حتما نماد الکترونیکی اعتماد ( ای نماد ) ثبت شده باشد.

سامانه پیامکی فرا پیامک نیز بابت ارائه خطوط خدماتی به همین صورت می باشد باید نماد اعتماد داشته باشد و محدودیت هایی را باید در نظر گرفته شود.

اما در سامانه خطوط خدماتی سپهر پیامک هیچ محدودیتی وجود نداشته و خطوط خدماتی بصورت رایگان بعد از تهیه پنل مورد نظر ارائه می گردد و نیاز به سامانه های معتبری که نماد اعتماد و نماد ساماندهی داشته باشند نیست.

اما اگر خطوط خدماتی خاصی در نظر گرفته شود همه سامانه ها قانون دارند که باید اجرا گردد و اینکه سفته و تعهد می گیرد اما در خطوط اشتراکی سپهر پیامک ارائه دو خط خدماتی به هر فرد می باشد که نیاز به دریافت نماد اعتماد و غیره نمی باشد.

تخفیف ویژه مخصوص سال نو

کد تخفیف: DASFDSFG

00
روز
:
00
:
00
:
00
ساعت

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

  • 021-91306330
  • info@seperhpayamak.ir
مشاوره تلفنی

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ما 24 ساعته، پاسخگوی شما هستیم