رفتن به محتوای اصلی

پنل اس ام اس مدارس

پنل اس ام اس مدارس

امروزه ارتباط ما بین مدرسه و اولیا نقش بسیار مهمی در کیفت مدارس ایفا می کند و هرچه اطلاع رسانی از سمت مدارس بیشتر و سریعتر باشد موجب رضایت بیشتر والدین خواهد شد . مدارس و موسسه های آموزشی می توانند پنل های پیامکی را پلی جهت ارتباط با دانش آموزان و والدین قرار دهند.

جهت ارتباط راحت با اولیا و یا تبلیغ مدارس خود به پنل اس ام اس مدارس نیاز دارید شما به راحتی میتوانید اقدام به ارسال پیامک های خود حتی با انتخواب محله خود اقدام به ارسال اس ام اس در آن محله کنید تا افراد آن محله به مدرسه شما که نزدیکند اقدام به ثبت نام کنند.

ارسال پیامک تعطیلی های مدارس :

بعضی اوقات مدارس به علت آلودگی هوا، بارش برف ، و… تعطیل میشوند شما میتوانید به راحتی با پنل اس ام اس خود اقدام به ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی اقدام نمایید.

ارسال پیامک دعوت به جلسه یا دریافت کارنامه و … :

این روش ، خیلی بهتر از روش های منسوخ شده مانند دادن نامه به دانش آموزان که به دست اولیا برسانند بوده و شما می توانید به طور مستقیم اولیا را به جلسه یا دریافت کارنامه و … دعوت نمایید .

تبلیغات پیامکی مدارس غیرانتفاعی :

مدارس غیرانتفاعی در زمان های ثبت نام می توانند با سامانه پیام کوتاه ایده پردازان الکترونیک تبلیغات بر اساس سن و جنسیت یا منطقه ای داشته باشند و اولیا را به ثبت نام در مدرسه خود دعوت نمایند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو