رفتن به محتوای اصلی

پنل اس ام اس مدارس

پنل اس ام اس مدارس - پنل پیامک مدارس

پنل اس ام اس مدارس

سامانه سپهر پیامک میخواهد شمارا با یکی از مهمترین موارد و حایز اهمیت مدارس آشنا کند که آن ارتباط قوی با والدین و دانش آموزان می باشد ، قبل از توضیح پنل اس ام اس میخواهیم بگوییم که هرچه اطلاع رسانی از سمت مدارس بیشتر و سریعتر باشد موجب رضایت بیشتر والدین خواهد شد . مدارس و موسسه های آموزشی می توانند پنل های پیامکی را بهترین پل ارتباط با دانش آموزان و والدین قرار دهند.

جهت ارتباط راحت با اولیا و یا تبلیغ مدارس خود به پنل اس ام اس مدارس نیاز دارید شما به راحتی میتوانید اقدام به ارسال پیامک های خود حتی با انتخاب محله خود اقدام به ارسال اس ام اس در آن محله کنید تا افراد آن محله به مدرسه شما که نزدیکند اقدام به ثبت نام کنند.

شما با استفاده از این پنل یا همان پنل پیامک مدارس میتوانید هم برای اطلاع رسانی های خود و یا دانش آموزان نسبت به اولیاء استفاده کنید و هم میتوانید نسبت به تبلیغات خود از آن استفاده کنید تا همه از مدرسه شما باخبر شده و نسبت به ثبت نام و مراجعه به مدرسه شما اقدام کنند.

پنل پیامک مدارس قابلیت های ویژه مثل ارسال پیامک به محله دارد، یعنی شما اگر در منطقه یا محله ی خاصی مدرسه خود را دایر کردید میتوانید به افراد آن منطقه پیامک ارسال کنید، همین طور میتوانید علاوه بر آن به شماره های کل استان یا شهر نیز پیامک خود را ارسال نمایید.

سامانه پیامک مدارس - پنل اس ام اس مدارس

با پنل پیامک مدارس چه پیامک هایی میتوانم ارسال کنم؟

ارسال پیامک تعطیلی مدارس با پنل اس ام اس مدارس

بعضی اوقات مدارس به علت آلودگی هوا، بارش برف ، و… تعطیل میشوند شما میتوانید به راحتی با پنل اس ام اس خود اقدام به ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی کنید تا دانش آموزان و اولیاء از تعطیل بودن مدارس به راحتی با خبر شوند.

ارسال پیامک دعوت به جلسه یا دریافت کارنامه و … :

روش ارسال پیامک دعوت به جلسه از بهترین روش های اطلاع رسانی می باشد. شما به جای دادن نامه یا دعوت نامه به دانش آموزان جهت دعوت اولیاء میتوانید با داشتن شماره موبایل والدین آنها پیامکی در جهت دعوت به جلسه یا دریافت کارنامه به والدین ارسال نمایید تا آنها از این دعوت با خبر شوند و در جلسه شما حضور یابند.

ارسال پیامک نمرات دانش آموزان

با داشتن پنل پیامک مدارس میتوانید نمره هر دانش آموز را به والدین و یا دانش آموز اطلاع دهید تا از نمره خود در هر درسی که دریافت کردند مطلع شوند.

تبلیغات مدارس غیر انتفاعی با پنل اس ام اس مدارس

مدارس میتوانند در زمان ثبت نام دانش آموزان و بازگشایی مدارس نسبت به تبلیغات مدارس خود اقدام نمایند همان طور که در مطالب فوق گفته شد میتوانید به استان ، شهر، محله،کدپستی و … پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

پنل اس ام اس برای مدارس

اطلاع رسانی زمان پرداخت شهریه یا سرویس:

هنگامی که زمان پرداخت شهریه و یا سرویس دانش آموزان فرا رسید میتوانید با پنل پیامک مدارس مبلغ و زمان پرداخت شهریه را در قالب اس ام اس ارسال نمایید تا از آن مطلع شوند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند، همچنین میتوانید با پنل اس ام اس مدارس تایید پرداختی دانش آموزان را نیز ارسال نمایید.

راه اندازی سیستم نظر سنجی با والدین و دانش آموزان

پنل اس ام اس مدارس این قابلیت را دارد که با استفاده از آن بتوانید یک سیستم نظر سنجی با دانش آموزان و والدین داشته باشید تا نظرات والدین را در قالب پیامک دریافت کنید، و به نظرات ارسال شده رسیدگی نمایید.

اطلاعیه برنامه های تابستان به مدارس

با داشتن یک پنل پیامک مدارس این اختیار را دارید که برنامه های درسی تابستان را به مخاطبین خود اطلاع رسانی کنید، یا تاریخ و ساعت برگزاری کلاس ها را به شماره های مورد نظر خود اطلاع رسانی کنید و حتی نام مواردی که تدریس خواهد شد همراه با نام استاد آن ارسال نمایید.

ارسال پیامک تاریخ امتحانات

پنل اس ام اس مدارس این قابلیت را دارد که جهت اطلاع رسانی تاریخ و ساعت دقیق و نام ماده درسی مورد امتحانی را جهت اطلاع به والدین و دانش آموزان در قالب اس ام اس ارسال نمایید تا از این برنامه مطلع شوند.

آیا دانش آموزانی که غیبت میکنند را میشود با پنل پیامک مدارس اطلاع رسانی کرد؟

بله، سامانه پیامکی سپهر پیامک این قابلیت را دارد که پیامکی با محتوایه غیبت دانش آموز را به والدین اطلاع دهد، گرچه والدین از این غیبت با خبر هستند اما این امر موجب میشود که اطمینان و ارتباط بین مدرسه و والدین بیشتر شود، و از اهمیت دادن مدرسه نسبت به دانش آموزان احساس خوشایندی کنند.

اگر دانش اموزی نظم مدرسه را مختل کرد، آیا میتوان از طریق این پنل اطلاع داد؟

بله، با پنل پیامک مدارس به راحتی میتوانید اگر دانش آموزی بی انظباطی کرد، از طریق سامانه پیامکی به والدین آن سریعا اطلاع دهید تا از این مورد فرزندانشان با خبر شوند.

شاید برایتان سوال شود با توجه به اینکه بیشتر مشترکین تلفن همراه پیامک های خود را بسته اند تا پیامک های تبلیغاتی دریافت نکنند پس چگونه میتوان با پنل اس ام اس مدارس پیامک های خود را به دست مخاطبین ارسال کرد!؟

سامانه سپهر پیامک در کنار پنل پیامک مدارس یک خط خدماتی رایگان و بدون سفته به کاربران خود میدهد تا کاربران بتوانند با این خط پیامک های اطلاع رسانی خود را به شماره های مسدود تبلیغاتی نیز ارسال کنند.

پیشنهاد میکنیم این محتوا را بخوانید: خط خدماتی رایگان

خط خدماتی رایگان

راه اندازی سیستم قرعه کشی:

پنل اس ام اس مدارس این ویژگی را دارد که بتوانید به راحتی یک سیستم قرعه کشی پیامکی راه اندازی کنید تا با سوالات علمی، دانش آموزان را ترغیب به مطالحه و تحقیق نمایید تا پاسخ صحیح را به شماره پیامکی شما ارسال نمایند و بین آنها قرعه کشی کنید و نتیجه قرعه کشی را نیز در قالب پیامک به اولیاء و دانش آموزان هم اطلاع دهید.

در نتیجه شما با داشتن یک پنل پیامک مدارس میتوانید مدرسه خود را به سیستم اطلاع رسانی پیامکی مجهز نمایید تا تمامی تبلیغات و اطلاع رسانی ها را در قالب پیامک و سرعت بسیار بالا به مخاطبین مورد نظر خود اطلاع دهید سپهر پیامک برای مدارس و مدیران مدارس این سامانه را پیشنهاد میکند

جهت خرید سامانه پیامکی مدارس روی دکمه زیر کلیک نمایید…

برخی از ویژگی های سامانه پیامکی سپهر پیامک نسبت به سامانه های دیگر:

خط خدماتی رایگان جهت ارسال به شماره های مسدود تبلیغاتی

تعرفه ی ارسال بسیار پایین

پیامک هدیه اولیه برای مشترکین سپهر پیامک

مادام العمر بودن پنل پیامکی بدون نیاز به هزینه تمدید و اشتراک

پشتیبانی ۲۴ ساعته و رایگان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو