پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

خرید پنل اس ام اس با بهترین امکانات

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پیامک ( اس ام اس ) SMS چیست؟

توسعه اس ام اس از اوایل دهه ۱۹۸۰ میلادی آغاز شد ، هنگامی که یک گروه چند ملیتی شروع به کار بر روی استاندارد برای ارسال پیام های الفبایی به کاربران دستگاه های تلفن همراه کردند. اولین پیامک پیامکی در تاریخ ۳ دسامبر ۱۹۹۲ ارسال شد. اولین پیام این بود : “کریسمس مبارک”. تا سال ۱۹۹۳ ، شرکت های حمل و نقل در اسکاندیناوی ، ایالات متحده و انگلستان برای مصرف کنندگان پیامک ارسال می کردند.

پیامک که به عنوان سرویس پیام کوتاه نیز شناخته می شود  ، حداکثر ۱۶۰ کاراکترlمی تواند باشد که شاید در زبان های مختلف طول آن متقاوت باشد . در سال های  اخیر پیامک با هر پیام متنی ارسال شده به تلفن همراه مترادف شده است. خرید پنل اس ام اس با بهترین امکانات از سایت سپهر پیامک تحولی در کسب و کار شما خواهد بود.

خرید پنل اس ام اس

مزایای بازاریابی با پنل اس ام اس (sms) و پیامک

پیام کوتاه یک جایگزین مناسب و مقرون به صرفه برای پیام رسانی صوتی است. محبوبیت پیامکی در نتیجه افزایش یافته است:

 • هزینه پیام کوتاه از زمان و هزینه مورد استفاده برای تماس صوتی یا دسترسی به وب ارزانتر است.
 • پیامک ها به صورت گسسته ارسال می شوند یعنی فرد می تواند در زمان مناسب به آن پاسخ دهد
 • قابلیت های ادغام – بسیاری از برنامه های نرم افزاری را می توان تنظیم کرد تا در صورت وجود شرایط فوری ، هشدارهای متنی به تلفنهای همراه ارسال شود. به این روش روش ارسال های مبتنی بروب یا وب سرویس گفته می شوند.
سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

پیام های کوتاه ( اس ام اس ) چگونه ارسال می شوند؟

پیام های کوتاه می توانند از تلفن های دیگر ، رایانه های شخصی یا اینترنت ارسال شوند  . کاربران عادی و مشاغل به طور یکسان از پیام کوتاه برای ارتباط از راه دور استفاده می کنند و این امکان را برای همه  فراهم می کند تا بتوانند موبایل داشته باشند و با افراد مهم در تماس باشند.

خرید پنل اس ام اس با بهترین امکانات

بسته به نوع استفاده شما ، ممکن است پیام کوتاه را یکی از مؤثرترین راهها برای ارسال اطلاعات فوری یا حساس به وقت به مشتریان خود بدانید. مطالعات نشان می دهد که پیام های اس ام اس نرخ باز شدن تا ۹۰ درصد را دارند. از طرف دیگر نرخ باز برای ایمیل کمی کمتر از ۲۵ درصد است . علاوه بر این ، حدود ۹۰٪ از پیام های باز شده در طی سه دقیقه از دریافت پیام رخ می دهد ، در حالی که تنها ۱۳٪ از ایمیل ها در اولین ساعت دریافت باز می شوند.با خرید پنل اس ام اس با بهترین امکانات از سایت سپهر پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید.

مزایای پیامک و خرید پنل اس ام اس

امروزه تقریباً همه حامل های تلفن همراه قابلیت  قابلیت پیام رسانی را ارائه می دهند. هزینه و ویژگی ها متفاوت است ، در حالی که شرکت های مخابراتی بسته های متنوعی را متناسب با نیازهای فردی یا تجاری ارائه می دهند. به طور معمول سه گزینه وجود دارد که شرکت های حمل کننده ارائه می دهند:

۱-  رایگان بدون هزینه – پیام رسانی به عنوان بخشی از یک طرح انتخاب شده است.

۲- در هر ارسال پیامک مقداری از اعتبار مالی کاهش می یابد

۳- خرید پنل اسم اس هزینه دریافت  شده شامل تعداد مشخصی از پیام های متنی است.

چگونه پیامک ارسال می کنید؟

بسته به ارائه دهنده خدمات که استفاده می کنید ، پیام ها می توانند به روش های مختلفی ارسال شوند.

نرم افزار پیام کوتاه

محبوب ترین روش ارسال پیام های متنی استفاده از نرم افزار است. هنگام استفاده از نرم افزار هیچ هزینه ای در ارتباط با ارسال پیام وجود ندارد. بسته به نوع حامل ارسال شده به پیام ها ، هر تعداد روش امکان پذیر است. حامل های مختلف از استانداردها یا پروتکل های متفاوتی استفاده می کنند ، پروتکل های متداول که توسط بیشتر نرم افزارها پشتیبانی می شوند عبارتند از: از طریق مودم (TAP ، UCP) ، اینترنت ((SNPP ، WCTP) واز طریق ایمیل (SMTP). نرم افزار انعطاف پذیر است و اغلب اجازه گروه یا برنامه ریزی را می دهد. یکی دیگر از مزایای این نرم افزار ، امکان اتوماسیون فرایندها ، ارسال هشدارهای پیام کوتاه در شرایط خاص است که اغلب بدون نیاز به تعامل انسان وجود دارد.

خرید پنل اس ام اس

از یک سایت  معمولاً به عنوان مراکز پیام کوتاه یا پیامک استفاده می شود. این مراکز به طور معمول یک نرم افزار تحت وب قوی را اجرا می کنند (مانند نسخه های پیشرفته آنهایی که در بالا به آنها اشاره شد) و در یک پایگاه بزرگ اطلاعت کاربران را ذخیره می کنند که اجازه می دهد تا پیام ها را با استفاده از تنظیمات مناسب به مخاطبان دلخواه  مناسب هدایت کنند. خرید پنل اس ام اس سپهر پیامک با هزینه بسیار مناسب یکی از بهترین روش ها برای ارسال اس ام اس به صورت انبوه و مقرون به صرفه است.

همه با خرید پنل اس ام اس سپهر پیامک برنده می شوند

ارسال پیامک برای مصرف کنندگان و شرکت ها و تمام مشاغل مفید است   ، زیرا هزینه ارسال و ارسال پیام کوتاه به نسبت کارآئی آن بسیار  کم است. ثابت شده است که خرید پنل اس ام اس و و ارسال پیامک یک درآمد سودآور برای ارائه دهندگان ارتباط از راه دور است.

سپهر پیامک

 

 همه با خرید پنل اس ام اس سپهر پیامک برنده می شوند

آینده پیامک

پیامک به عنوان بخشی از صنعت مخابرات به رشد خود ادامه خواهد داد. با پیچیده تر شدن فرآیندهای نرم افزاری و تحت وب  ، کاربران از قابلیت پیام رسانی متن استفاده می کنند تا به اهداف خود دست یابند . شما می توانید برای پیگیری رفتارهای مشتریان و ایجاد بخش های جدید و تغییرات  بر اساس آن اطلاعات استفاده کنید. می توانید پیامک های دلخواه را از طریق خرید پنل اس ام اس  به مشتریان خود در سراسر جهان ارسال کنید. ،محبوبیت پیامک ها زیاد شده است. در سال ۱۹۹۵ ، متوسط هر کاربر  تلفن همراه ماهانه ۴ پیام ارسال می کرد. تا سال ۲۰۰۵ ، این تعداد به ۶۲ پیام برای هر کاربر در هر ماه افزایش یافته بود و تا سال ۲۰۱۵ ، به ۵۴۸ پیام در هر کاربر در هر ماه رسیده بود. امروز ، پیام کوتاه پرکاربردترین سرویس داده روی کره زمین است. تخمین زده می شود بیش از ۱۵ میلیون پیامک در هر دقیقه سال ۲۰۱۹ به سراسر جهان ارسال شود. این حدود ۸ هزار میلیارد پیام در سال ۳ است.خرید پنل اس ام اس با بهترین امکانات از سپهر پیامک راهگشای شما در مسیر توسعه کسب و کار شما خواهد بود

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در رابطه با پلاگین پیامک EDD لطفاً از بخش نظرات با ما در میان بگذارید تاتوسط تیم ما بررسی و پاسخ شما در کمترین زمان ممکن داده شود.

پنل پیامک مادام عمر ( life time )  

  فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

 ارسال سریع پیامک به بلک لیست

 ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد

دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

جهت مشاوره در خرید پنل پیامکی با سامانه ما تماس بگیرید
بحث درباره ی این مقاله را شما آغاز کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.  چه پنلی برای من مناسب است؟

  اگر در انتخاب پنل مناسب دچار سردرگمی شدین، نگران نباشین فقط کافیه فایل زیر رو دانلود کنید و مطالعه کنین

  پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
  مطالب مشابه
  راهنمای کامل ارسال پیامک ‌های انبوه

  راهنمای کامل ارسال پیامک ‌های انبوه

  ارسال پیامک انبوه روشی عالی برای تعامل با مشتریان بالقوه و بالفعل است. مردم بیشتر اوقات به پیام‌های متنی توجه نشان می‌دهند و ارسال پیامک…
  معیارهای انتخاب بهترین پنل پیامکی به همراه ویژگی ها

  معیارهای انتخاب بهترین پنل پیامکی به همراه ویژگی ها

  یک حساب، هزاران راه برای ارسال در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا تصمیم بگیرید بهترین گزینه برای نیازهای شما در دنیای پنل‌های پیامکی…
  برای انتخاب بهترین سیستم ارسال و دریافت پیام باید دنبال چه چیزی باشیم؟

  برای انتخاب بهترین سیستم ارسال و دریافت پیام باید دنبال چه چیزی باشیم؟

  بسیاری از شرکت‌ها سیستم ارسال و دریافت پیام انفرادی و یا به صورت انبوه دارند و از آن‌ها برای تبلیغات کار خود استفاده می‌کنند که…
  یک نمایندگی پنل اس‌ام‌اس رایگان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

  یک نمایندگی پنل اس‌ام‌اس رایگان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

  سرویس پیام کوتاه (SMS) یک سرویس مخابراتی است که از طریق آن کاربران می‌توانند پیام‌های خود را مستقیماً به تلفن‌های همراه دیگران ارسال کند. آن‌ها…
  درخواست مشاوره رایگان

  تخفیف ویژه مخصوص سال نو

  کد تخفیف: DASFDSFG

  00
  روز
  :
  00
  :
  00
  :
  00
  ساعت

  سپهر پیامک

  پیشرفته ترین سامانه پیامکی

  پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
  مشاوره تلفنی

  جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ما 24 ساعته، پاسخگوی شما هستیم