پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

۴ سوالات متداول درباره پنل اس ام اس تبلیغاتی و هر آن چه باید درباره پنل اس ام اس تبلیغاتی بدانید ( به همراه پاسخ به سوالات متداول )

۹۰٪ پیامک های متنی طی پنج ثانیه خوانده می شوند!

ارسال پیام کوتاه انبوه از طریق پنل اس ام اس تبلیغاتی یکی از محبوب ترین و گسترده ترین شیوه ها برای بازاریابی شبکه ای و ارتباط با مشتریان است. فروش پنل اس ام اس تبلیغی توسط شرکت های مختلفی مانند شرکت های بازاریابی و رسانه ای، شرکت های مخابراتی بزرگ و کوچک، بانک های تجاری (برای بازاریابی و کنترل کلاهبرداری) و برندهای برتر صورت می گیرد. سامانه پنل اس ام اس تبلیغاتی برای اهداف مختلفی از جمله ارسال پیام های تکی (مانند اعلان های OTP و پیامک های اطلاع رسانی)، پیام های تعاملی (مانند خدمات پیام رسانی گروهی از طریق پنل اس ام اس تبلیغی تلگرام) و خدمات شماره ورودی (مانند سیستم رأی گیری یا خطوط اطلاعاتی) و نیز سایر موارد کاربرد دارد. راهبرد نهایی پنل پیامکی تبلیغاتی، ارتباط موثر میان فروشنده و مصرف کننده، بازاریابی همه جانبه و انعطاف پذیر و در نتیجه منفعت رسانی به کسب و کارها و استارتاپ ها می باشد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

۱- چرا از سرویس پنل پیامکی تبلیغاتی استفاده کنیم؟

با شناسایی نمودن نیازهای تجاری جدید و پیشرفت روز به روز کسب و کارها، خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی و استفاده از پیام کوتاه برای ارتباط با مشتریان به طور مرتب در حال توسعه است. از مشاغل در مقیاس بزرگ گرفته تا استارتاپ های کوچک،گروه های اجتماعی و مؤسسات آموزشی، استفاده از پنل SMS تبلیغاتی پیامک ها را به خوبی مدیریت می کند و  ابزاری مؤثر و اساسی برای ایجاد و مدیریت ارتباطات در گروه های کوچک و بزرگ تجاری به شمار می آید.

خرید پنل پیامک تبلیغاتی از مخابرات نیز در دنیای کسب و کار به یک جاذبه تبدیل شده است و بسیاری از مشاغل از این سرویس استفاده می کنند و مزایای رقابتی زیادی را به دست می آورند. بازرگانان برای بهبود شغل خود به دنبال پنل اس ام اس تبلیغی ارزان هستند. از آنجایی که بسیاری از افراد با تکنولوژی بیشتر کار می کنند و استفاده از تلفن های هوشمند در حال رونق گرفتن است، ارسال پیامک انبوه از طریق بهترین پنل پیامک تبلیغاتی به یک حالت ایده آل برای برقراری ارتباط تبدیل شده است. افرادی که مشغول فعالیت هستند از امکانات انواع نمایندگی پنل اس ام اس تبلیغاتی برای دستیابی به میلیون ها مشتری و مصرف کننده استفاده می کنند. برای مطالعه ۵ نکته برای ارسال موفق پیامک انبوه کلیک کنید.

سوالات متداول درباره پنل اس ام اس تبلیغاتی ؟؟؟؟

1- چگونه می توانم پیامک انبوه خودم را شخصی سازی کنم؟ 🙄

شخصی سازی برای موفقیت کمپین بازاریابی پیام کوتاه شما ضروری است. با ورود به پنل اس ام اس تبلیغاتی، بستر پیام کوتاه سپهر پیامک به شما امکان می دهد پیام های متنی خود را با استفاده از برچسب های پیام کوتاه سفارشی کنید. به طور پیش فرض، نام، نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن و برچسب های ایمیل به شما داده می شود، اما می توانید با کمک زمینه های دلخواه خود را نیز ایجاد کنید. قرار دادن برچسب ها در پیامک ها، آنها را شخصی تر می کند.

2- آیا می توانم پیامک ها را برای ارسال آتی برنامه ریزی کنم؟ 🙄

البته! پس از ایجاد متن و افزودن گیرندگان، می توانید گزینه ارسال زمان بندی شده را انتخاب نمایید. پیامک ها را می توان به گونه ای تنظیم کرد که به یک باره یا در یک تاریخ معین ارسال شوند، یا می توان ارسال آن ها را به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه تکرار کرد.

3- چگونه می توانم از هزینه پنل اس ام اس تبلیغاتی مطلع شوم؟ 😉

در هنگام ایجاد متن، نرم افزار پیام کوتاه سپهر پیامک بطور خودکار هزینه سرویس پیامک انبوه را محاسبه می کند. هزینه را می توان در زیر قسمت پیام، در کنار تعداد کاراکترها و حروف مشاهده نموده یا بر اساس مرخ تعیین شده برای ارسال هر پیامک که پیشتر ذکر شد به صورت دستی محاسبه نمود. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به موجودی حساب خود را در قسمت گزارشات مشاهده فرمایید.

 

هزینه ارسال پیامک انبوه عمدتا بر اساس موارد زیر تعیین می گردد:

-طول پیام متنی
-مقصد پیام متنی
-تعداد گیرندگان

4- سازوکار ارسال پیامک انبوه از طریق رایانه شخصی چگونه است؟ 😐

پیامک های تبلیغاتی از اواخر دهه ۱۹۹۰ به یک ابزار ارتباطی اصلی برای مشاغل و سازمان ها در سراسر جهان تبدیل شده اند. با توجه به محبوبیت خدمات پیام کوتاه انبوه، بسیاری از سیستم عامل ها متناسب با نیاز هر کسی که مایل به ارسال پیامک های انبوه است در دسترس می باشند. این ابزار های ارسال پیام کوتاه بسته به شخص و سیستم مورد نظر از برنامه های تلفن همراه، برنامه های نرم افزاری، رابط های وب یا یکپارچه سازی API SMS متفاوتند.

سازوکار ارسال پیامک انبوه از طریق رایانه شخصی

استفاده از برنامه های نرم افزاری برای هر کسی که مایل است پیامک های انبوه تبلیغاتی را از رایانه شخصی خود ارسال کند، ضروری است. این ابزار ارسال پیامک تبلیغاتی با دروازه پیامک ارائه دهنده خدمات برای اطمینان از ارسال پیام به شماره تلفن های همراه در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار می کند.

سپهر پیامک؟؟؟ میزبان طیف وسیعی از ویژگی ها برای ارسال پیامک می باشد که همین ویژگی باعث شده تا جایگزین خوبی برای خرید پنل SMS تبلیغاتی از مخابرات محسوب گردد. امکانات این نمایندگی پنل پیامک تبلیغاتی بدون هزینه اضافی در دسترس است. ویژگی های منحصر به فرد پنل اس ام اس تبلیغاتی سپهر پیامک عبارتند از:

0 پیام های شخصی سازی شده

0 برنامه ریزی ارسال پیامک ها طبق سلیقه کاربر

0 پیوند به سرویس های خارجی از جمله: Outlook، Pastel، SQL Server و سایر داده های ODBC

0 ارسال پیام سریع به گروهی گسترده از مخاطبین و افراد (حداکثر ۲۰،۰۰۰ مخاطب)

0 گزارش دقیق همه ارتباطات و مرسولات پیام کوتاه.

امیدواریم این مقاله محبوب شما مخاطبین گرامی واقع شده باشد. با سپهر پیامک همراه باشید!

مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی چیست؟

یکی از مهم ترین مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی این است که پیامک تبلیغاتی شما حتماً خوانده می شود چرا که تلفن همراه یک وسیله ی شخصی به شمار می آید و افراد آن را به طور مرتب چک می کنند. ۹۵% پیامک ها توسط دریافت کنندگان ۴ دقیقه پس از ارسال باز می شود؛ پس می توان گفت از مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی بازخورد بسیار سریع از طرف مشتریان است. شاید بگویید با افزایش استفاده عموم مردم از فضای مجازی، ارسال پیام تبلیغاتی خود از طریق اینترنت بهتر باشد ولی باید در نظر بگیریم که همه ی مردم در هر جا و هر زمان دسترسی به اینترنت ندارند، پس یکی از مهم ترین مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی جذب جمعیت زیاد تری از مردم است چرا که همه ی افراد تلفن همراه دارند و و آن را به طور مرتب چک می کنند. هیچ کس سرش آنقدر شلوغ نیست که نتواند پیامک های خود را چک کند. شاید بتوان گفت یکی از مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی که سایر راه ها تبلیغاتی ندارد آن است که شما در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین صورت، افراد زیادی را از محتوای تبلیغ خود با خبر می کنید؛ در حقیقت، شما با هذینه ای اندک، در زمان بسیار کم، مشتریان زیادی را جذب می کنید. یکی دیگر از مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی ارتباط نزدیک با مشتریان است؛ ارتباطی موثر، نزدیک و دوستانه که می تواند آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی و ثابت کند و آن ها را در بلند مدت حفظ کند. یکی از مهم ترین مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی ضرر نزدن به محیط زیست است در مقایسه با تبلیغات کاغذی تبلیغات پیامکی کمترین ضرر را برای محیط زیست دارند. پس با توجه به مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی، اس ام اس بهترین راه برای تبلیغ کار شما است و مطلع کردن مردم از پیشنهادات، اخبار و تخفیف های مناسبتی و آن دسته خدمات متمایز شما از سایر رقبا است به طوری که همه ی افراد به محتوای آن توجه می کنند.

اگر کسب و کار شما متوقف شده است و یا بازار خوبی ندارد شما می توانید با ایجاد یک بازار خوب برای محصول یا کسب و کار خود از طریق پیامک با توجه به مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی، ایجاد کنید. شما با این کار می توانید یک جهش بزرگ رو به جلو داشته باشید. برای موفق شدن باید به دنبال یک راه مطمئن باشید. سریع ترین راه ،بهترین و مطمئن ترین راه است. برای موفق شدن به پنل اس ام اس تبلیغاتی و مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی فکر کنید.

 

انتخاب پنل اس ام اس تبلیغاتی مناسب

سپهر پیامک یک پنل تخصصی و یک نرم افزار قدرتمند است که از طریق ارسال پیامک بازار خوبی را برای کسب و کار شما فراهم می کند. بازاریابی از طریق تلفن همراه یک راه پیشترفته برای ارتباط مستقیم با مخاطب است؛ شاید در نگاه اول اینترنت بهترین راه به شمار بیاید ولی نسبت استفاده اینترنت به تلفن همراه ۱به ۴ است چرا که هنوز کسانی هستند که از اینترنت استفاده نمی کنند اما تلفن همراه دارند. اگر به دنبال جذب مشتری و فروش زیاد محصولاتتان هستید؛ آیا می دانسته اید که ایجاد بازار مناسب از طریق پیامک، کسب و کار شما را از حالت رقابتی جدا می کند! شما از طریق پنل تخصصی سپهر پیامک، در یک مدت زمان بسیار کوتاه، کسب و کار خود را به افراد زیادی معرفی و بازار خوبی را برای آن فراهم می کنید. مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی بسیار است. در حقیقت، شما با این کار یک سرمایه گذاری بزرگی برای آینده ی کاری خود می کنید.

پنل اس ام اس تبلیغاتی سپهر پیامک چگونه کار می کند؟؟؟؟

ارسال پیامک از طریق اینترنت کار بسیار ساده ایست، به این صورت که شما متن پیامک خود را آماده می کنید؛ سپس شماره های دریافت کننده ی پیامک را_که خصوصیت خاصی از مردم مثل سن و جنسیت و… در نظرگرفته شده_ انتخاب و با کلیک بر روی یک دکمه پیامک شما برای هزاران نفر ارسال می شود. مهم ترین مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی این است که شما با ساده ترین روش تبلیغاتی رو به رو هستید. متن ارسالی باید کوتاه و جذاب باشد و باید در کمترین کلمات بیشترین مفهوم را برساند. محتوای پیامک باید شامل لیستی از خدمات تخصصی ای که ارائه می دهید و محصولاتتان باشد. برای جذب بیشتر مشتری، ارائه خدمات و محصول به همراه تخفیف بازخورد بهتری به همراه خواهد آورد. این نکته را در نظر داشته باشید که مزایای پنل اس ام اس تبلیغاتی بسیار زیاد است ولی قرار نیست تمام مردم را به سمت خود جذب کند ولی حداقل ۵۰% حتما به کسب و کار شما توجه خواهند کردو شما می توانید مطمئن باشید که کسب و کار شما رو به جلو حرکت خواهد کرد.

سپهر پیامک (پنل تخصصی افزایش۵۰% مشتری درکمترین زمان)

امروزه به دلیل افزایش تاکتیک های شغلی، بازاریابی محصول و کسب و کار نسبت به گذشته بسیار سخت تر شده است و تمامی کسب و کار ها با رقبای بسیار قوی با مشتریان ثابت، رو به رو هستند. اگر امروزه تاکنیک های جدید شغلی اتخاذ نکنید و به همان شکل سنتی کار خود را تبلیغ کنید، سود زیادی نصیب شما نخواهد شد و شما از این بازار رقابتی بزرگ عقب می مانید؛ شما باید راهی برای ارتباط مستقیم با مشتریان خود پیدا کنید که پیامک یکی از بهترین آن هاست.

 
سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

آموزش کار با پنل اس ام اس تبلیغاتی؟؟؟؟

شما می توانید متن های سفارشی را از طریق سایت پنل اس ام اس تبلیغاتی از طریق وب بصورت آنلاین، با استفاده از ایمیل به سرویس پیام کوتاه یا چت SMS یا از طریق لیست مخاطبان پنل اس ام اس تبلیغی پیامک ها را ارسال کنید. ما در این بخش آموزش کار با پنل اس ام اس تبلیغاتی با نگاهی دقیق تر به همه این روش ها خواهیم پرداخت تا به شما در انتخاب و خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی و انتخاب بهترین روش برای براورده سازی نیازهای تجاری خود کمک کنیم.

قبل از خرید پنل اس ام اس تبلیغی از مخابرات باید مخاطبین و لیست های خود را تنظیم کنید. برای انجام تنظیمات مربوط به پنل اس ام اس تبلیغاتی از مراحل زیر پیروی نمایید:

مرحله شماره ۱: افزودن مخاطبین و ویرایش لیست ها در سامانه پنل اس ام اس تبلیغاتی سپهر پیامک. شما برای ارسال پیام های متنی جمعی با استفاده از پنل اس ام اس تبلیغی ارزان، ابتدا لازم است لیست مخاطبین خود را پس از ورود به پنل اس ام اس تبلیغاتی ویرایش کنید. به حساب سایت پنل اس ام اس تبلیغاتی خود وارد شوید یا برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید و به برگه «مخاطبین من» بروید. در صفحه مخاطبین پنل پیامکی تبلیغاتی می توانید مخاطبین را به صورت دستی (یک به یک) اضافه کنید، یا می توانید چندین مخاطب را همزمان با استفاده از فایل های اکسل در فرمت .csv و .xls وارد کنید.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

برای هر شماره تماسی که پس از خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی اضافه می کنید، باید لیست مخاطبی را نیز انتخاب کنید که شماره تلفن بخشی از آن باشد. این به شما کمک می کند تا مخاطبان پنل پیامکی تبلیغاتی خود را تقسیم کرده و پیام های خود را از طریق نمایندگی پنل اس ام اس تبلیغاتی بطور مؤثر ارسال کنید. در پنل اس ام اس تبلیغی مخابرات می توانید لیست مخاطبین خود را ویرایش کنید یا لیست های جدید را در سربرگ لیست ها برگه مخاطبین اضافه کنید.

 

مرحله شماره ۲: پیکربندی لیست های توزیع مخاطبان در انواع پنل اس ام اس تبلیغاتی مخابرات با یکدیگر متفاوت است. از این لیست ها برای انتقال بلافاصله پیام های متنی مورد نظر شما به شماره تلفن های همراه موجود در لیست مخاطبان تعیین شده شما در پنل اس ام اس تبلیغی مخابرات استفاده می شود. به هنگام خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی دقت داشته باشید که لیست های توزیع پیام ویژگی های سفارشی سازی بیشتری از جمله نمایش محتوای پیام کوتاه، حداکثر طول پیامک و تنظیمات برگزیده ارسال کننده را ارائه می دهند.

 

مرحله شماره ۳: همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم، با خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی از مخابرات روش های مختلفی برای ارسال پیامک انبوه وجود دارند که هزینه پنل اس ام اس تبلیغی نیز بسته به آن ها تغییر می کند. در زیر به طور خلاصه آنها را ارائه نموده ایم:

  • روش ۱: بر روی دکمه پیام جدید در وبسایت نمایندگی پنل اس ام اس تبلیغاتی کلیک کنید. پیام خود را بنویسید، تنظیمات فرستنده خود را پیکربندی کنید و گیرندگان پیامک خود را انتخاب کنید. می توانید یک لیست مخاطب به پنل اس ام اس تبلیغی خود اضافه کنید، چندین مخاطب را به صورت دستی از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید یا چندین شماره را در قسمت ورود شماره تلفن تایپ کنید.
  • روش ۲: می توانید پیامک انبوه را با استفاده از ویژگی تبدیل ایمیل به اس ام اس نمایندگی پنل اس ام اس تبلیغی خود ارسال کنید. این روش کمی ناخوشایند است زیرا مجبور خواهید بود هر شماره را به صورت دستی در پنل اس ام اس تبلیغاتی اضافه کنید. خبر خوب این است که با ایجاد لیست توزیع پنل اس ام اس تبلیغاتی می توانید متن خود را برای اشتراک گذاری به طور خودکار برای مخاطبین خود ارسال کنید. این روش برای ارتباط سرویس ایمیل و پیام کوتاه فوق العاده است.

قیمت پنل اس ام اس تبلیغاتی ؟؟؟؟

قیمت پنل اس ام اس تبلیغاتی ؟؟؟؟

حتما کنجکاو هستید تا بدانید قیمت دستگاه پنل اس ام اس تبلیغاتی چقدر است؟ بهترین پنل اس ام اس تبلیغاتی  چه قیمتی دارد؟ آیا خرید پنل اس ام اس تبلیغی رایگان امکان پذیر است؟ قیمت پنل اس ام اس تبلیغاتی تلگرام چقدر است؟

باید بگوییم که هم اکنون در اکثر مراکز فروش پنل اس ام اس تبلیغاتی، قیمت ارسال پیامک انبوه به ازای هر پیامک ۱۰ الی ۲۰ تومان می باشد. البته عموما بسته های ویژه و تخفیف دار ارائه می شوند تا صاحبان کسب و کارها و استارتاپ ها استفاده لازم را از آن برند. همچنین قیمت ارسال پیامک انبوه توسط پنل اس ام اس تبلیغی بسته به اپراتور استفاده شده برای ارسال پیامک نیز می تواند متفاوت باشد. از جمله اپراتورهای رایج و محبوب می توان به اپراتور ۰۲۱، اپراتور ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰، اپراتور پیامک ۱۰۰۰ و اپراتور پیامک ۵۰۰۱ اشاره نمود.

پکیج های پنل اس ام اس تبلیغاتی ارائه شده توسط سپهر پیامک در حال حاضر شامل موارد زیر می باشد:

- پنل پایه: قیمت پنل اس ام اس تبلیغاتی در حالت پایه ۱۹ تومان به ازای هر پیامک و قیمت کلی ۳۵ هزار تومان می باشد.

- پنل اقتصادی: هزینه پنل اس ام اس تبلیغاتی در پنل اقتصادی سپهر پیامک به ازای هر پیامک ۱۵ تومان بوده و هزینه کلی آن ۷۹ هزار تومان می باشد.

- پنل شرکتی: هزینه پنل اس ام اس تبلیغاتی در پنل شرکتی سپهر پیامک به ازای هر پیامک ۱۳ تومان بوده و هزینه کلی این پنل پیامکی تبلیغاتی ۱۰۹ هزار تومان می باشد.

- پنل تجاری: هزینه پنل اس ام اس تبلیغاتی در پنل تجاری سپهر پیامک به ازای هر پیامک تنها ۱۱ تومان بوده و هزینه خرید این پنل پیامکی تبلیغاتی ۱۹۹ هزار تومان می باشد.

توجه: تمام پکیج های فوق مادام العمر می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دستگاه پنل اس ام اس تبلیغی و هزینه پنل اس ام اس تبلیغاتی می توانید به صفحه اصلی وبسایت مراجعه نمایید. همچنین با کلیک بر روی پنجره ورود به پنل اس ام اس تبلیغاتی می توانید وارد فضای پنل اختصاصی خود شده و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده فرمایید.

 

نکته: چیزی به نام خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی رایگان نداریم، اما در انواع پکیج ها پیامک های هدیه رایگان و تخفیف در خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی از مخابرات را ارائه داده ایم

تخفیف ویژه مخصوص سال نو

کد تخفیف: DASFDSFG

00
روز
:
00
:
00
:
00
ساعت

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
  • 021-91306330
  • info@seperhpayamak.ir
مشاوره تلفنی

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ما 24 ساعته، پاسخگوی شما هستیم