پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

سامانه پیامک

معرفی سامانه پیامک و چگونگی ارسال اس ام اس های تبلیغاتی از سامانه پیامک سپهر پیامک؛ توجه داشته باشید که امروزه تبلیغات در سطوح مختلفی صورت می گیرد. یکی از تبلیغات ها به صورت پخش پیامک می باشد. اس ام اس یکی از بهترین تبلیغات حال حاضر می باشد که مطمئنا بازخورد بصری خوبی دارد. البته توجه داشته باشید که ممکن است تنها ۲۰ یا ۳۰ درصد از افراد جذب این تبلیغات شوند. اما در کل می توان گفت که استفاده از سامانه پیامک برای تبلیغات می تواند گزینه مناسبی باشد.

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

روند های مختلفی در استفاده از سامانه پیامک وجود دارد. افرادی که قصد استفاده از پنل پیامک را دارند باید نکات مختلفی که در مورد این پنل ها وجود دارد را به خاطر سپرده و از آن استفاده نمایند. ما در این مطلب قصد داریم به این موضوع پرداخته و افرادی که قصد استفاده از این نوع تبلیغات را دارند، راهنمایی نماییم.

سازوکارهای مختلفی که در این مسیر وجود دارد را برای افراد توضیح خواهیم داد و به خوبی آن ها را در این زمینه یاری خواهیم داد. شرکت های مختلفی در زمینه این نوع تبلیغات و پخش اس ام اس برای شما فعالیت های مختلفی را انجام می دهند. ما قصد داریم تا این شرکت‌ها را مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی را در مورد آن‌ ها به شما ارائه دهیم.

یکی از این شرکت ها، شرکت سپهر پیامک می باشد که در ادامه خدمات آن را بیشتر معرفی خواهیم کرد. 🙂

سامانه پیامک چیست ؟!

در ابتدا باید به شما در یک تعریف ساده بگوییم که سامانه پیامک چیست؟

سامانه‌ پیامک یک نرم‌افزار آنلاین است که دقیقاً برای رفع همین نیاز (ارسال پیامک انبوه) ساخته شده است. این سامانه به سیستم‌های مخابراتی متصل شده است و به شما اجازه مدیریت آسان پیام‌های کوتاه را می‌دهد. سامانه پیامک که ما ارائه می‌دهیم، سامانه پیام کوتاه سپهر پیامک است. با ثبت نام در سامانۀ سپهر پیامک یک پنل اس ام اس به شما داده می‌شود که می‌توانید از طریق آن پیامک‌های تبلیغاتی خود را ارسال و از مشتریان خود پیامک دریافت کنید.

شاید بسیاری از افراد تجربه ساخت انواع ایمیل و یا استفاده از فضای مجازی را داشته باشند. اگر تا به حال ایمیل ساخته باشید می‌ دانید که به راحتی می‌ توانید پیام ‌های خود را از طریق آن رد و بدل نمایید. لذا کار کردن با پنل های اس ام اسی نیز سادگی همان ایمیل ها را دارد. شما به راحتی می توانید با استفاده از پنل های اس ام اس مشتریانی را که نیاز دارید به آن ها پیام بدهید و آن ها را مدیریت نمایید. شما می توانید به صورت کلی برای آنها پیام های کوتاه ارسال نمایید. بعضی از اوقات پیامی که برای مشتریان خود می فرستید به صورت تکی می باشد و بعضی از اوقات به صورت دسته جمعی می باشد. در کل شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. توجه داشته باشید که از نرم افزار سامانه پیامک های بسیار آسان است و شما با استفاده از آن به راحتی می توانید پیامک های مناسبی را دسته ‌بندی کرده و برای دیگران ارسال نمایید. پس در مورد این پنل می ‌توان گفت که در واقع برای اطلاع رسانی و ارسال پیام کوتاه مورد استفاده قرار می ‌گیرد. حال اینکه چه کاربرد هایی خواهد داشت را در ادامه بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تکنیک هایی مهم برای ارسال اس ام اس انبوه

اصطلاح پنل ابتدا برای پیام های ایمیلی به کاربرده می شد که در آن امکان دریافت و ارسال پیام ها به طور انبوه وجود دارد. ارسال اس ام اس انبوه به طریق پیامکی این فضا را ایجاد می کند تا برای مشتریان یک فروشنده یا مرکز خرید، شاگرد های یک مدرسه، کارمندان یک شرکت یا حتی در مقیاس شهر یا کشور پیامی هدف دار با دسته بندی و عنوان مشخص ارسال شود.

تکنیک هایی مهم برای ارسال اس ام اس انبوه

یکی از ارزانترین، سریعترین و موثرترین روش تبلیغات، ارسال پیام کوتاه می باشد با استفاده از امکانات قدرتمندی که پنل اس ام اس سامانه سپهر پیامک در اختیار شما قرار میدهد می توانید متن تاثیر گذار خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از بانک شماره ها و دیگر امکانات پنل اس ام اس ، محصول و کار خود را تبلیغ نمایید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید

مزیت های ارسال اس ام اس انبوه

امروزه بیش از ۹۰ درصد افراد از موبایل استفاده می کنند بنابراین بازاریابی یا اطلاع رسانی به صورت پیامکی به یک استراتژی موثر تبدیل شده است. مثلا در شروع یک کسب و کار، تبلیغات حرف اول آن را می زند. پنل پیامکی این شرایط را فراهم می کند که در سریع ترین زمان و با کم ترین هزینه هدف کار شما بدون واسطه به مشتریان برسد. سرویس ارسال اس ام اس انبوه قابلیت ارسال پیامک برای منطقه یا حتی تفکیک جنسیت یا سن را فراهم می کند تا بازدهی بیشتری صورت گیرد. در شرکت های تجاری می توان ارسال اس ام اس انبوه به صورت نظرسنجی داشت که امکان ارتباط دو سویه را فراهم می آورد. در معیار بزرگتر اغلب اطلاع رسانی در روزنامه ها یا بیلبوردها انجام می شود که هزینه گزافی درپی دارد اما با استفاده از این روش چالش های طراحی گرافیکی یا مکان یابی مناسب را می توان پشت سر گذاشت.

مزیت های ارسال اس ام اس انبوه

اهمیت پشتیبانی در ارسال اس ام اس انبوه

بعد از تعیین جامعه هدف بر حسب نیاز مورد نظر با جستجوی عنوان ” خرید پنل اس ام اس ” سایت های مختلفی پنل های متفاوتی را ارائه می دهد که امکانات مخصوص به خودشان را دارد که به سرویس های مخابراتی متصل شده اند.

سایت سپهر پیامک با در نظر گرفتن همه امکانات پنل های متفاوتی را تحت عنوان پنل تجاری، شرکتی، اقتصادی و پایه قرار داده است که با مطالعه امکانات آن ها انتخاب درستی را ارائه می دهد و امکان خرید آنلاین هم وجود دارد. استفاده از پشتیبان در بحث ارسال اس ام اس انبوه بسیار مهم است.

گاهی شرکت ها مبلغ پیامک های نرسیده را هم محاسبه می کنند یا شماره های تکراری یا غیر فعال را شناسایی نمی کنند که خود باعث هدر رفتن هزینه از پنل می شود. سامانه ارسال اس ام اس انبوه باید اجازه دسترسی را به تمامی اپراتورها را به کاربر خود بدهد تا بتوان گزارشات دقیقی بعد ارسال اس ام اس انبوه را مانند وضعیت رسیده به گوشی یا وضعیت رسیده به مخابرات را گزارش کند.

بعد از گزینه خرید آنلاین پنل با وارد کردن اسم و کد ملی و شماره تلفن همراه و ثابت میتوان با انتخاب شهر و استان مورد نظر یا انتخاب هدف به عنوان مسابقه، نظرسنجی، اطلاع رسانی و غیره تعرفه مربوطه را پرداخت و ارسال اس ام اس انبوه را می توان شروع کرد.

نحوه ارسال اس ام اس انبوه مسابقه، نظرسنجی،تبلیغاتی

در ارسال اس ام اس انبوه مسابقه ابتدا باید نامی را انتخاب نمود و زمان شروع و پایان را مشخص کرد و خط یا فونت اختصاصی را انتخاب نماید. در بخش گزینه ها، گزینه های مورد نظر در مسابقه را وارد نمایید. پس از ثبت مسابقه در بازه زمانی تعیین شده انجام می شود. در نهایت با فعال کردن منشی پیامکی به افراد شرکت کننده یک پاسخ خودکار ارسال می شود. برای مشاهده لیست شرکت کننده ها، تعداد رای های هر گزینه، نمودار نتایج و قرعه کشی بین شرکت کننده ها کافی است روی گزینه “مشاهده نتایج” کلیک کرد. برای ارسال اس ام اس انبوه نظرسنجی مانند اس ام اس مسابقه ای می باشد فقط در ابتدا باید روی گزینه نظر سنجی کلیک کرد. ارسال اس ام اس انبوه نظرسنجی باید کاملا محترمانه و رسمی باشد زیرا هدف این پیام ها وفاداری موسسه یا شرکت به مشتری خود را نشان می دهد و هدف یادآوری دارد که مشتری را فراموش نکرده و برای او احترام قائل است. پاسخ ها در نظرسنجی پیامکی معمولا صادقانه تر از نظرسنجی رو در رو است. ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی بسیار گسترده تر از دو مورد قبلی است و به دو گروه تقسیم بندی می شود. گروه اول بیشتر جنبه معرفی شرکت، کالا را داشته و گروه دوم پیام هایی که مشتری را تشویق به بازدید از سایت یا تماس به شرکت می کند که در نهایت یک هدف را دنبال می کنند.

نکات مهم در ارسال اس ام اس انبوه

از نکات قابل توجه و مهم در ارسال اس ام اس انبوه انتخاب نوع کلمه و چیدمان است مثلا برای ارسال پیامک تبلیغاتی گذاشتن تخفیف در بازه ی زمانی مشخص امکان استقبال از آن محصول را افزایش می دهد. اگر تصمیم به معرفی خود در پیام مورد نظر دارید به جای استفاده از شماره از برندی که با آن شناخته می شوید استفاده کنید. استفاده از متن بلند بسیار اشتباه است زیرا خواننده اشتیاق اش را از خواندن آن از دست می دهد بلکه متن کوتاه بسیار چشم نواز و سوال برانگیز است و خواننده را کنجکاو می کند. زمان ارسال اس ام اس انبوه بسیار حائز اهمیت است که زمان آخر شب یا صبح زود نباشد که مزاحم تایم استراحت مردم نباشد که خود باعث دافعه می باشد. استفاده از کلمات غلو مانند معتبرترین، بهترین، تنها ترین از جنبه صداقت متن می کاهد و خواننده با آن ارتباط برقرار نمی کند. در شارژ پنل پیامک انبوه باید به این نکته توجه داشت که هزینه خط و شارژ را یکجا پرداخت کنید، به این ترتیب بازه ی شارژ افزایش پیدا می کند و قیمت پیامک ها کمتر می گردد. در استفاده از نرم افزار ها و وب سایت های ارسال اس ام اس انبوه به این نکته توجه داشته باشید که که سایت یا app مورد نظر امکان ریز گزارشات مالی و پیامک های برگشت خورده را برای کاربر خود قرار داده باشد تا از کاربر مجبور به پرداخت تعرفه ی اضافه تر نباشد.

اگر پیامک برای یک طیف خاص یا در یک مکان جغرافیایی خاص ارسال شود بازار هدف مشخصی دارد و نتیجه مطلوب تری خواهد داشت. حتما هدف باید در متن پیام فرستاده شده مشخص باشد.

مواردی که ذکر گردید، نکاتی مهم و کلیدی در خصوص ارسال اس ام اس انبوه است که با توجه به آن ها می توانید نتایج بهتری از روش ارسال اس ام اس انبوه برای تبلیغات و رساندن پیام های خود بگیرید.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

نکات خرید و انتخاب بهترین سامانه پیامک

اگر می خواهید در انتخاب بهترین پنل اس ام اس موفق باشید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید و سایت های ارائه دهنده خدمات پیامکی را برای دارا بودن آن ها ارزیابی کرده و سپس به انتخاب بهترین سامانه پیامک اقدام کنید. نکات انتخاب بهترین پنل اس ام اس عبارتند از راحتی در استفاده، قیمت مقرون به صرفه، سرعت ارسال و دریافت، اطمینان از دقت ارسال و دریافت، امنیت تضمین شده، ارسال از لیست سفید، بانک اطلاعاتی غنی. اگر سامانه پیامک ساده و راحت باشد هر کسی با هر سطحی از دانش می تواند به راحتی در جهت رونق کسب و کارش  از آن استفاده کند. هزینه ارسال پیامک انبوه هرچه پایین تر باشد برای صاحبان کسب و کارهای نوپا و کوچک مفید تر است. ارسال سریع و فوری به شماره های بانک اطلاعاتی از مزایای انتخاب بهترین پنل اس ام اس است. هر کسی با انتخاب بهترین پنل اس ام اس انتظار دارد پیامک های ارسالی به لیست سفید ارسال شوند و بلک لیست نشوند. یکی از ویژگی های مهم در انتخاب بهترین سامانه پیامک داشتن بانک اطلاعات غنی از شماره های مختلف در سراسر کشور است تا صاحبان مشاغل اطمینان داشته باشند که مخاطبان هدف پیام های ارسالی را دریافت خواهند کرد.

سپهر پیامک میخواهد در این محتوا، به شما زیباترین اس ام اس ها را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به راحتی بهترین متن اس ام اس را با سلیقه ی خود انتخاب نمایید و برای ارسال به دوستان و اقوام و …  از آنها استفاده نمایید.

متن اس ام اس ها میتواند به صورت رسمی و غیر رسمی باشند حتی متن آنها میتواند اس ام اس شما را برای فرستادن به دوست یا اقوام و… متمایز کند. پس در نتیجه متن پیامک تاثیر بسیاری بر نوع آن خواهد داشت.

البته اس ام اس های دیگری نیز مانند : اطلاع رسانی و تبلیغاتی نیز وجود دارد که بیشتر برای کسب و کار کاربرد دارد. ولی ما در اینجا میخواهیم درمورد اس ام اس های دوستانه با شما صحبت کنیم.

شما میتوانید این اس ام اس ها را در ایام خاص مانند عید نوروز ، رمضان حتی برای تسلیت و… به کار ببرید و به مخاطبین خود ارسال نمایید.

SMS تبلیغاتی چیست⁉

حال که با سامانه پیامک آشنا شدیم به سراغ بعد تبلیغاتی آن می رویم. افرادی که از پنل SMS برای بعد تبلیغاتی استفاده می ‌کنند، معمولاً نیاز به بیشتری به این پنل دارند. معمولاً این افراد در زمینه استفاده از این پنل ها با استفاده از پنل هایی که تعداد بیشتری از پیام ها را ارسال می ‌کنند، سرکار دارند. توجه داشته باشید که انواع سامانه پیامکهای تبلیغاتی می تواند در اختیار همگان قرار بگیرد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

ممکن است این پنل در اختیار یک شرکت مانند شرکت‌های هواپیمایی قرار بگیرد و یا اینکه در دست افرادی باشد که دارای شرکت های کوچک برای اطلاع رسانی جزئی می باشند. توجه داشته باشید که پنل اس ام اس تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی باید یک سری از شرایط را داشته باشد. لذا افرادی که بعد تبلیغاتی آن را در نظر می گیرند، بازخورد این پنل برایشان مهم است. به طور مثال یک پنل برای اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می ‌گیرد که آنچنان بازخوردی ندارد اما یک پنل به صورت تبلیغاتی می باشد و افراد به دنبال کسب درآمد از این پنل می باشند. پس باید بازخورد این پنل برای آن ها به خوبی احراز شود. پس سعی کنید که در زمان استفاده از پنل SMS تبلیغاتی بازخورد آن را در نظر بگیرید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید.

متن پیامک تبلیغاتی چگونه باید باشد⁉

متن اس ام اس تبلیغاتی باید به گونه ای جذاب باشد. لذا بسیاری از افراد پیامک های تبلیغاتی را ‏نخوانده حذف می کنند. باید شما سعی کنید در اولین خط اس ام اسهای تبلیغاتی خود به گونه ‌ای اقدام نمایید که خواننده آن جذب شود و بی اختیار مجبور شود که پیام تبلیغاتی شما را باز نماید. لذا متن اس ام اسهای تبلیغاتی در اینترنت موجود می باشد. اما برای این کار بهتر است از مشاورین استفاده کنید. مشاورین سپهر پیامک می‌ توانند به شما آموزش دهند که چگونه متن تبلیغاتی خود را تدوین کرده و به خواننده ارائه دهید. به طور مثال شما برای ارسال یک پیامک تبلیغاتی بهتر است تا از کلماتی مانند تخفیف، فوری، فروش فوق العاده و یا کلماتی اینچنینی استفاده نمایید. این کلمات می توانند مشتری را به خود جذب کرده و آن ها را راغب نماید که در ادامه پیام شما را بخواند. در این صورت بازخورد SMS تبلیغاتی شما بالاتر رفته و تمایل افراد بیشتر می ‌شود که این پیامک را باز نماید. 😉

نمونه اس ام اس تبلیغاتی 💡

در راستای نکاتی که در بالا به آن ها اشاره شد، یک سری از اس ام اس های تبلیغاتی را برای شما، عنوان خواهیم کرد. توجه داشته باشید که در این اس ام اس های تبلیغاتی، خلاقیت باید به مقدار زیاد مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین اصول نوشتن باید رعایت شود. توجه داشته باشید که اگر قواعد و اصول نگارشی در اس ام اس ها به خوبی رعایت شود، می ‌تواند برای افراد تاثیرگذار باشد. به طور مثال یک نمونه اس ام اسهای تبلیغاتی این است که بهترین ها را از ما طلب کنید. یا ارائه تخفیف ۵۰ درصدی بر روی کت و شلوار های ما؛ همانطور که می بینید این متن ‌ها بسیار جذاب هستند. شما می توانید خلاقیت خود را به سمت صمیمی تر شدن ببرید. به طور مثال برای تبلیغ یک شیرینی فروشی می توانید این جمله را استفاده کنید؛ شما چای را دم کنید شیرینیش با ما؛ ببینید که این متن های تبلیغاتی باعث می‌ شوند تا شما حداکثر نیروی خود را برای جذب مشتری با استفاده از این پنل های تبلیغاتی به نمایش بگذارید.

 

سوالاتی که بابت سامانه پیامک می پرسید:

۱. آیا بعد از خرید سامانه پیامک و ثبت نام، شارژ هدیه اولیه دارد یا خیر؟؟؟؟

هر کدام از پنل های سپهر پیامک بغیر از پنل پایه شارژ اولیه دارد و بعد از اتمام شارژ اولیه می توانند نسبت به شارژ پنل جهت ارسال پیامک اقدام نمایند و اینکه میزان و تعداد پیامک هدیه هم با توجه به پنل متفاوت هست هر چقدر پنل بالاتری تهیه گردد تعداد پیامک هدیه بیشتری دریافت می گردد.

۲. آیا برای استفاده از سامانه پیامک به سخت افزار یا نرم افزار خاصی نیاز می باشد؟؟؟؟

نه به هیچ عنوان نیاز به نرم افزار و سخت افزار خاصی نیست سامانه پیام کوتاه سپهر پیامک یک نرم افزار تحت وب می باشد که با کامپوتر، لپ تاب یا گوشی های اسمارت وارد پنل شده و امور خدماتی ( اقدام به ارسال پیامک ) خود را انجام می دهید.”

۳. آیا امکان اتصال نرم افزار یا وب سایت و یا اپلیکیشن خاص خود را به سامانه پیامک وجود دارد؟؟؟؟

چون نیاز است که از این طریق هر نوع خرید و فروش و یا کد فعال سازی که انجام می گردد پیامک ارسال شود!
بله این امکان وجود دارد که بتوان با استفاده از API و یا وب سرویس موجود، سایت یا اپلیکیشن را به سامانه پیامک سپهر پیامک متصل کرده تا تمامی امور مربوط به خرید و فروش یا کد فعال سازی از این طریق اطلاع رسانی شود.

اهمیت پشتیبانی در ارسال اس ام اس انبوه

بعد از تعیین جامعه هدف بر حسب نیاز مورد نظر با جستجوی عنوان ” خرید پنل اس ام اس ” سایت های مختلفی پنل های متفاوتی را ارائه می دهد که امکانات مخصوص به خودشان را دارد که به سرویس های مخابراتی متصل شده اند. سایت سپهر پیامک با در نظر گرفتن همه امکانات پنل های متفاوتی را تحت عنوان پنل تجاری، شرکتی، اقتصادی و پایه قرار داده است که با مطالعه امکانات آن ها انتخاب درستی را ارائه می دهد و امکان خرید آنلاین هم وجود دارد. استفاده از پشتیبان در بحث ارسال اس ام اس انبوه بسیار مهم است. گاهی شرکت ها مبلغ پیامک های نرسیده را هم محاسبه می کنند یا شماره های تکراری یا غیر فعال را شناسایی نمی کنند که خود باعث هدر رفتن هزینه از پنل می شود. سامانه ارسال اس ام اس انبوه باید اجازه دسترسی را به تمامی اپراتورها را به کاربر خود بدهد تا بتوان گزارشات دقیقی بعد ارسال اس ام اس انبوه را مانند وضعیت رسیده به گوشی یا وضعیت رسیده به مخابرات را گزارش کند. بعد از گزینه خرید آنلاین پنل با وارد کردن اسم و کد ملی و شماره تلفن همراه و ثابت میتوان با انتخاب شهر و استان مورد نظر یا انتخاب هدف به عنوان مسابقه، نظرسنجی، اطلاع رسانی و غیره تعرفه مربوطه را پرداخت و ارسال اس ام اس انبوه را می توان شروع کرد.

تعداد اس ام اس های تبلیغاتی

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می ‌آید این است که تعداد این اس ام اس های تبلیغاتی چگونه می باشد. در این مورد می توان گفت که تعداد پنل ‌ها بسیار مختلف می باشد. افرادی که قصد استفاده از این پنل های اس ام اس را دارند، می ‌توانند از پنل های صد تایی تا چند هزارتایی استفاده نمایند. معمولاً در یک شهر کوچک ۲۰۰ هزار نفره استفاده از پنل های تبلیغاتی اس ام اس که زیر ۱۰۰۰۰ می باشد، تبلیغات گسترده محسوب نمی گردد. نوع کارایی که این پنل برای شما دارد برروی تعداد این اس ام اس تاثیرگذار است. به طور مثال اگر این پنل برای ارتباط با مشتریان یک مغازه کوچک صورت بگیرد پنل های ۱۰۰۰ تایی کافی می باشد. اما اگر قصد دارید تا برای یک نمایش بسیار بزرگ در سطح شهر خود تبلیغات کنید، باید تعداد این پنل را با توجه به تعداد شهروندانی که در این شهر هستند مشخص کرده و برای نیمی از آن ها و یا حتی تمامی آن ها پیامک ارسال نمایید. پس می ‌توان گفت که تعداد پیامک پنل متفاوت می‌ باشد و شما هیچ گونه مشکلی برای انتخاب آن نخواهید داشت.

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پنل پایه

35 هزار تومان

مادام العمر
 • پیامک رایگان
 • خط اختصاصی
 • ارسال بلک لیست
 • ارسال پیامک با خط سیمکارت
 • ارسال پیامک با خط خدماتی
 • وبسرویس
 • ارسال ایمیل
 • مادام العمر
 • هرپیامک : 19 تومان
 • 20% امکانات پنل
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پنل اقتصادی

35 هزار تومان

مادام العمر
 • پیامک رایگان
 • خط اختصاصی
 • ارسال بلک لیست
 • ارسال پیامک با خط سیمکارت
 • ارسال پیامک با خط خدماتی
 • وبسرویس
 • ارسال ایمیل
 • مادام العمر
 • هرپیامک : 19 تومان
 • 20% امکانات پنل
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پنل شرکتی

11 هزار

35 هزار تومان

مادام العمر
 • پیامک رایگان
 • خط اختصاصی
 • ارسال بلک لیست
 • ارسال پیامک با خط سیمکارت
 • ارسال پیامک با خط خدماتی
 • وبسرویس
 • ارسال ایمیل
 • مادام العمر
 • هرپیامک : 19 تومان
 • 20% امکانات پنل
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پرفروش ترین

پنل تجاری

35 هزار تومان

مادام العمر
 • پیامک رایگان
 • خط اختصاصی
 • ارسال بلک لیست
 • ارسال پیامک با خط سیمکارت
 • ارسال پیامک با خط خدماتی
 • وبسرویس
 • ارسال ایمیل
 • مادام العمر
 • هرپیامک : 19 تومان
 • 20% امکانات پنل

چه مشاغلی از سامانه پیامک استفاده می کنند

حال سوال پیش می آید که چه مشاغلی از سامانه پیامک استفاده می کنند، در این مورد می توان گفت که تمامی مشاغل، تمامی ارگان ها، ادارات و نهادهای مختلف می‌ توانند از این پنل ها استفاده نمایند. به طور مثال ادارات، ارگان ها و یا نهادهای مختلف برای اطلاع رسانی می توانند با استفاده از پنل تبلیغاتی، اطلاع رسانی خود را انجام دهند. اما مشاغل مختلف برای کارهای تجاری و تبلیغات خود از این پنل ها استفاده می نمایند. به طور مثال یک برند معتبر برای فروش اجناس خود از اس ام اس ها استفاده می کنند. ممکن است که در یک بازه زمانی تخفیفاتی را در نظر بگیرند و دوست دارد که این تخفیفات را با استفاده از اس ام اس به سمع مشتریان خود برسانند. پس سعی کنید در هر شغلی و هر کاری از این پنل های تبلیغاتی استفاده نمایید. گفتنی است که امروزه ساده ترین مشاغل نیز از پنل های تبلیغاتی استفاده می نمایند. سعی کنید که شما نیز از این قافله جا نمانید و از پنل های تبلیغاتی به خوبی استفاده کنید.

پنل اس ام اس بناب

یکی از پنل های تبلیغاتی، پیامک کوتاه که در شهرهای مختلف ایران با اعتماد بیشتر و طرفداران بالاتری روبرو شده است، پنل اس ام اس شهر بناب می باشد. معمولاً این پنل برای ارسال انواع پیامک های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. گفتنی است که این پنل دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد. شما می توانید به تمام شهرهایی که در نظر گرفته اید پیام خود را ارسال کنید. گفتنی است که ارسال پیامک در این شهر با استفاده از پنل های تبلیغاتی بسیار کارساز می ‌باشد و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

پنل اس ام اس بناب

پنل اس ام اس هشترود

یکی دیگر از پنل های اس ام اس شهرهای معروف پنل پیامکی هشترود می باشد. این پنل پیامکی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و خدمات مختلفی را در اختیار خریداران قرار می‌ دهد. توصیه ما به افراد این است که با استفاده از این پنل تبلیغاتی نسبت به تبلیغات خود در شهرستان هشترود اقدامات لازم را انجام دهند.

به وقت استراحت

تنهایی همین است

تکرار نامنظم من بی تو

بی آنکه بدانی

برای تو نفس میکشم نازنین

هوا ابری ست،

نفس بالا نمی آید

بزن باران

نوازش کن تن رنجور مردم را

زمین حال بدی دارد

سهمیه ی هوای

من هم برای تو برای نفس

نفس زدن در آغوش دیگری لازمت می شود

گرما یعنی نفس های تو،

دست های تو،

آغوش تو، لب های تو، بوسه های تو

من به خورشید ایمان ندارم عشقم

این روزها تنها دلیل کارهایم، تویی

حتی نفس کشیدنهایم به عشق توست

احساس بت پرستی می کنم اما نه

بتها ساخته دست بشرند

تو شاهکارترین خلقت اویی

خدایا مرا ببخش اما او هم لایق ستایش کردن است

نفس بده که برایت

نفس نفس بزنم

نفس به جز تو نخواهم

برای کس بزنم

مرا اسیر خود کردی، دعایم کن

که آخرین نفس را در این قفس بزنم

بحث پایانی

شرکت های زیادی در سطح کشور وجود دارند که خدمات ارسال پیامک را ارائه می دهند که سپهر پیامک نیز یکی از شرکت های معتبر است که بستر ارسال پیامک در حجم وسیع را فراهم کرده است. البته باید توجه داشته باشید که تمام این شرکت ها امکانات مورد نیاز شما را ارائه نمی دهند اما خبر خوب این است که سپهر پیامک از جمله شرکت هایی است که امکانات متنوعی از قبیل ارسال پیامک هوشمند، زماندار، متناظر، ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت و بسیاری از امکانات دیگر را به شما ارائه می دهد و ارسال پیام به صورت کاملا هوشمند و مدیریت شده ارسال می شوند و می توان گفت گزینه مناسبی برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس در کشور است.

درپایان می توان گفت که سپهر پیامک به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده های پنل اس ام اس، می‌ تواند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید. سپهر پیامک دارای چندین تعرفه مختلف برای ارائه انواع پنل پیامک می باشد و شما می توانید با استفاده از آن ها اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهید.

تخفیف ویژه مخصوص سال نو

کد تخفیف: DASFDSFG

00
روز
:
00
:
00
:
00
ساعت

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
 • 021-91306330
 • info@seperhpayamak.ir
مشاوره تلفنی

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ما 24 ساعته، پاسخگوی شما هستیم