رفتن به محتوای اصلی

راهنمای کامل خرید پنل اس ام اس

چه پنل پیامکی تهیه کنیم ؟

ما در این مقاله قصد داریم شما را برای خرید یک پنل اس ام اس خوب از میان چندین سامانه پیامکی موجود راهنمایی کنیم.

 وقتی شما در اینترنت کلمه خرید پنل اس ام اس را جستجو می کنید با تعداد زیادی شرکت ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک،روبرو می شوید که در نگاه اول انتخاب از بین این همه سامانه به نظر کار دشواری می آید،اما سپهر پیامک شما را جهت انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه راهنمایی میکند،

باید توجه داشته باشید که امروز سازمانهای دولتی و شرکت‌های خصوصی خرید پنل اس ام اس را الزامی می دانند.

ما در اینجا به این سوالات شما پاسخ می دهیم ؛

  • پشتیبانی پنل پیامک چگونه است؟
  • چگونه  می توانیم به یک سامانه پیامکی اعتماد کنیم ؟
  • سرعت ارسال پیامک و تحویل و قطعی بودن تحویل پیامک چقدر است؟

با مطالعه این مقاله به سادگی می‌توانید در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی یک شرکت معتبر را بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید.

با ما همراه باشید تا جهت خرید بهترین سامانه پیامکی،نکات مهمی به شما  مطرح کنیم تا از انتخاب خود راضی و خشنود شوید.

توجه به محیط کاربری سامانه

 در مرحله اول برای خرید پنل اس ام اس، به محیط کاری پنل و همچنین به امکانات پنل اس ام اس باید توجه کرد. سامانه پیامکی معتبر باید این امکان را داشته باشد که؛ تمام نیازهای کاربر را فراهم کند. داشتن محیط کاربری با امکانات زیاد و ساده، یکی از نشانه‌های سامانه پیامکی معتبر و با کیفیت می باشد. قبل از خرید پنل اس ام اس نسخه آزمایشی یا دموی پنل را حتما مشاهده کنید.

هزینه ی مناسب پنل و تعرفه ارسال پیامک

ممکن است برای شما هزینه پنل و تعرفه ارسال پیامک مهم باشد، اما باید این نکته را در نظر گرفت که شرکت های ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک در مقابل هزینه دریافتی پنل و تعرفه ارسال چه خدماتی و کیفیتی را برای شما ارائه می دهد .

تجربه و سوابق کاری ما نشان می دهد که ؛بسیاری از کاربران در هنگام خرید پنل اس ام اس از این امکانات پنل تنها به تعرفه توجه می کنند و پایین بودن تعرفه ،موجب نادیده گرفتن موارد دیگر می شود، اما از طرف دیگر بالا بودن تعرفه پنل، دلیل بر معتبر بودن و با کیفیت بودن سامانه نمی باشد و پایین بودن تعرفه ارسال پیامک و پنل پیامک دلالت بر بی کیفیتی سامانه و خدمات ارائه دهنده نمی باشد. شما باید در کنار تعرفه به کیفیت سا رذر ذ ذرمانه و دیگر امکانات و اللخصوص پشتیبانی آن توجه نمایید. بحث پشتیبانی یکی از مهم‌ترین موضوع در پنل پیامکی می باشد. شاید شما دیده باشید بعضی از سامانه‌ها، تعرفه پایین تری نسبت به اپراتورها ارائه می‌دهند و این در صورتی می باشد که شماره های تکراری و غیرفعال را حذف نمی کنند و این کار باعث می‌شود که تعرفه پایین را تلافی کنند.

ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک

یکی از نشانه‌های اعتبار سامانه پیامک، ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک می باشد که برای راحتی کاربران خود، فیلم آموزشی و یک کتاب الکترونیکی کار با پنل اس ام اس را جهت آموزش ارائه دهد. سامانه سپهر پیامک فیلم آموزشی کار با پنل پیامک را به طور رایگان برای شما آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این آموزش به شما کمک می کند تا کار با پنل اس ام اس را به طور کامل یاد بگیرید و از تمامی امکانات پنل مطلع شوید.

یک سامانه پیامک معتبر هزینه پنهانی و اضافی ندارد

 توجه داشته باشید که بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده پیامک، به علت عدم آگاهی مشتریان خود، سوء استفاده می کنند. به طور مثال مبلغ پیامک های نرسیده را محاسبه می کنند و به پنل شما عودت نمی دهند و یا شماره های تکراری وارد شده را شناسایی نمی کنند و به همان تعداد شماره های تکراری پیامک ارسال می کنند و بابت هر یک از شماره های تکراری از هزینه پنل شما کم میکنند.

 

 

یک سامانه پیامک کوتاه معتبر، تمامی اپراتورها را پوشش میدهد

 در حال حاضر ۴ اپراتور تلفن همراه و ۵ اپراتور ارسال پیامک انبوه وجود دارد. ۴ اپراتور تلفن همراه عبارتند از؛ اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل  و تالیا ۵ اپراتور ارسال پیامک انبوه عبارتند از۰۲۱ و ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰که باید یک سامانه پیامکی معتبر، اجازه دسترسی و استفاده از تمامی اپراتورهای مطرح شده را به کاربر خود بدهد.

 

ارائه گزارشات دقیق بعد از ارسال پیامک

 یک سامانه پیامک معتبر، بعد از هر ارسال پیامک، چه پیامک تکی و چه انبوه، گزارش دقیقی از پیامک ارسال شده به شما میدهد تا اطمینان حاصل کنید که آیا پیامک به مخاطبین ارسال شده یا خیر؟

 توجه داشته باشید که یک سامانه پیامک خوب، باید تضمین کند که هزینه پیامک های ارسال نشده را بازگشت دهد، که در بیشتر سامانه های پیامکی هزینه پیامک های بلک لیست برگشت داده نمی شود.

ارائه وب سرویس، ماژول و افزونه های پیامکی برایcms ها

 یکی از کاربردهای پنل پیامک، استفاده کردن از آن در زمینه های مختلف مثل سایت، نرم افزار و اپلیکیشن ها می باشد. به طور مثال شما یک فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید که بعد از خرید از آن سایت، یک پیامک حاوی کد پیگیری یا با تشکر از خرید شما به شماره همراه شما ارسال می شود و یا در یک اپلیکیشن گوشی در هنگام ثبت نام، کد فعال سازی برای شما ارسال می شود، همه این امکانات را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است و وب سرویس های  مورد نیاز را در اختیار شما به طور رایگان قرار داده است.

( برای دانلود وب سرویس های مورد نظر کلیک کنید.)

 شما می توانید با استفاده از چند خط کد نویسی ساده، وب سرویس های موجود را به پنل پیامک خود متصل کنید و ارسال و دریافت های خود را به سادگی مدیریت کنید.

خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی

 بی شک در جریان هستید که بیشتر کاربران تلفن همراه، پیام های تبلیغاتی خود را مسدود (بلک لیست) کردند. اما گاهی نیاز است که پیامک های اطلاع رسانی به همه افراد یا مخاطبین خاص ارسال شود و بدون هیچ مشکلی به دست مخاطب برسد. مانند پیامک هایی که از طرف بانک ها در قالب موجودی، تراکنش ها و… در قالب اطلاع رسانی به شما ارسال می شود. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود تبلیغاتی (بلک لیست) یک امر مهم در هنگام خرید پنل اس ام اس می باشد.

 توجه داشته باشید که سپهر پیامک، امکان دریافت خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و تعهد را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده و این خط را به طور رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

ارائه خط اختصاصی رایگان

 برای اینکه شما بتوانید با مخاطبین خود ارتباط دو طرفه داشته باشید، یعنی بتوانید علاوه بر این که پیامک ارسال کنید از مخاطبین خود پیامک دریافت کنید، نیاز به خط اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارید. سامانه پیامکی سپهر پیامک ، به کاربران خود خط اختصاصی رایگان، با قابلیت ارسال و دریافت پیامک ارائه می دهد.

 شاید شما نیاز داشته باشید که، خط اختصاصی با شماره دلخواه خود و تعداد ارقام پایین‌تری تهیه کنید، که می توانید از داخل  پنل اس ام اس خریداری شده، نسبت به خرید خط مورد نظر خود اقدام نمایید.

 شما میتوانید از تعرفه‌های خطوط اختصاصی نیز مطلع شوید.

پنل اس ام اس دائمی

 یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد این است پنل اس ام اس خریداری شده دائمی می باشد و یا نیاز به تمدید سالانه و ماهانه دارد؟

 در صورتی که پنل خریداری شده دائمی باشد، برای شما یک امتیاز محسوب می شود و آن این است که؛ در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید و لازم نیست مبلغی را سالانه تحت عنوان تمدید پنل پیامک پرداخت کنید.

یک سامانه پیامک معتبر پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعت دارد

 یک سامانه پیام کوتاه معتبر، خدمات پشتیبانی خوبی به کاربران ارائه می دهد. شرکت ارائه دهنده سامانه پیامک باید این امکان را به کاربر فراهم کند که؛ در زمان بروز مشکل، از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت با واحد پشتیبانی مربوطه در ارتباط باشد، بالطبع کارشناسان پشتیبانی نیز باید در سریعترین زمان ممکن به سوالات مشتریان خود پاسخ دهند و این مشکلات را برطرف کنند.

بحث پشتیبانی و کیفیت پشتیبانی، یکی از موارد مهم سامانه میباشد که کاربر انتظار دارد اگر با مشکلی مواجه شد، با بهترین کیفیت پشتیبانی, مشکل را برطرف کنند.

پنل پیامکی متناسب با نیاز خود را تهیه کنید

  پیشنهاد می‌شود که پنل پیامک متناسب با نیاز خود را تهیه کنید، سامانه سپهر پیامک به شما حق انتخاب می‌دهد که پنل مورد نیاز خود را تهیه کنید به طور مثال اگر شما یک  تازه کار هستید، نیازی نیست که یک پنل پیامک حرفه ای خریداری کنید ،ابتداً یک پنل اس ام اس پایه تهیه کنید و در صورت نیاز پنل تان را ارتقا دهید.

 شاید این برای شما سوال باشد که چه نیازی به ارتقاء پنل پیامکی می باشد؟  اگر شما یک استارت آپ تازه وارد و تازه تاسیس شده هستید، شاید به امکانات بیشتری نیاز نداشته باشید ولی در صورتی که کار خود را گسترش و رشد دهید، نیاز است که پنل پیامک پیشرفته تری را انتخاب و خریداری کنید.

 توجه داشته باشید اگر شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس، قابلیت ارتقاء پنل را به شما عزیزان بدهد، می توانید با پرداخت مابه التفاوت ،پنل خودتان را ارتقا دهید.

 توجه داشته باشید که نیازی نیست پنل پیامک خود را مجددا تنظیم کنید و دوباره از ابتدا کار خود را شروع کنید.

 پنل متناسب با کار و نیازمن کدام است؟

 پنل های پیامکی سامانه سپهر پیامک به ۵ پنل ،(پایه – اقتصادی – شرکتی – سازمانی – تجاری) تقسیم بندی شده که بر حسب نیاز کسب و کارهای متفاوت تنظیم شده است ،تا کاربران بتوانند بر حسب نیاز خود، پنل مورد نظر خود را تهیه کنند و هزینه اضافی بابت آن پرداخت نکنند.

قبل از خرید پنل، باید نیازهای خودتان را مشخص کنید که این نیازها شامل دو بخش است:

  • ۱- چه امکاناتی در پنل خود نیاز دارید؟
  • ۲-قصد دارید به چه تعداد شماره پیامک تبلیغاتی یا خدماتی (اطلاع‌رسانی) پیامک ارسال کنید؟

 اگر ارسال انبوه زیادی دارید، پیشنهاد ما به شما آخرین و حرفه ای ترین پنل می باشد به این علت که ؛تعرفه ارسال پایین و امکانات و قابلیت های کاملی دارد.

 در نتیجه اگر تنها پیامک‌ هایتان را از طریق وب سرویس ارسال می کنید، یک پنل ارزان قیمت برای شما کافی است ولی اگر ارسال انبوه زیادی دارید ،بهتر است آخرین بسته را انتخاب کنید  تا با کمترین تعرفه پیامک‌ها یتان را ارسال کنید.

نتیجه گیری:

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی نسبت به روند انتخاب یک سامانه پیامکی مناسب و خرید پنل اس ام اس به شما ارائه دهیم. مطمئن باشید اگر پیش از انتخاب و خرید پنل اس ام اس این نکات را رعایت کنید بهترین پنل اس ام اس را از بین شرکت‌های ارائه دهنده، خرید خواهید کرد ما در این مقاله موارد مهمی را که در هنگام خرید سامانه پیامک باید به آنها توجه کرد را به طور کامل بیان کردیم، با توجه به نکات گفته شده میتوانید با مقایسه سامانه های پیامکی بهترین سامانه پیامکی را انتخاب کنید .

در صورتی که در زمینه تبلیغات پیامکی به صورت انبوه و امکانات یک سامانه پیام کوتاه، نیاز به مشاوره دارید با شماره تلفن ۸۶۲۱-۹۵۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان سپهر پیامک شما را در این زمینه به طور رایگان راهنمایی کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو