پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس و پیامک

راهنمای کامل خرید پنل اس ام اس

وقتی شما در اینترنت کلمه خرید پنل اس ام اس را جستجو می کنید با تعداد زیادی شرکت ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک،روبرو می شوید که در نگاه اول انتخاب از بین این همه سامانه به نظر کار دشواری می آید، اما سپهر پیامک شما را جهت انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه راهنمایی می کند.

چرا دوست دارید که پنل اس ام اس داشته باشید آیا تا بحال به آن فکر کرده اید؟!

پنل اس ام اس یکی از مهمترین آیتم های تبلیغاتی برای هر کسب و کار شده است!

چرا خرید پنل اس ام اس می تواند کسب و کار ما را متحول کند؟

چرا خرید پنل اس ام اس؟!

اگر بخواهیم مفهوم پنل اس ام اس را با یک تمثیل روشن کنیم می توان آن را به پنل مدیریت ایمیل یا پست الکترونکی تشبیه نمود. همانطور که در پنل مدیریت ایمیل امکان ارسال و دریافت و مشاهده پست است، در پنل اس ام اس هم به همین صورت می باشد.

شما پس از خرید پنل اس ام اس می توانید برای بانک شماره های تلفن همراه، اس ام اس ارسال کنید و بازخورد آن ها را دریافت نموده، نسبت به آن اقدامات لازم را اتخاذ نمایید.

به عنوان مثال شما قصد دارید تخفیفی که بر روی غذا های رستوران خود اعمال نموده اید را به دید مردم استان تهران برسانید و آن هایی که تمایل به استفاده از تخفیف را دارند را مشخص نموده و از آن ها به نفع خود استفاده نمایید.

برای رسیدن به این مقصود، کافیست با خرید پنل اس ام اس، خبر تخفیف خود را در قالب یک متن جذاب به بانک شماره های استان تهران ارسال نموده و از افراد مشتاق دعوت نمایید که اگر علاقه مند به استفاده از تخفیف رستوران شما هستن عدد ۱ را ارسال نمایند.

با این کار شما یک گروه هدف مناسب را تشکیل داده اید که مشتاق به استفاده از سرویس های شما هستند.

پنل های پر فروش اقتصادی و تجاری

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پنل پایه

35 هزار تومان

مادام العمر
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پنل اقتصادی

35 هزار تومان

مادام العمر
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پنل شرکتی

11 هزار

35 هزار تومان

مادام العمر
پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

پرفروش ترین

پنل تجاری

35 هزار تومان

مادام العمر
خرید پنل اس ام اس و راهنمای کامل آن

سوالات متداول

هزینه خرید پنل اس ام اس چه میزان می باشد

بسیاری از کاربران در هنگام خرید پنل اس ام اس از این امکانات پنل تنها به تعرفه توجه می کنند و پایین بودن تعرفه ،موجب نادیده گرفتن موارد دیگر می شود، اما از طرف دیگر بالا بودن تعرفه پنل، دلیل بر معتبر بودن و با کیفیت بودن سامانه نمی باشد و پایین بودن تعرفه ارسال پیامک و پنل پیامک دلالت بر بی کیفیتی سامانه و خدمات ارائه دهنده نمی باشد. شما باید در کنار تعرفه به کیفیت سامانه و دیگر امکانات و اللخصوص پشتیبانی آن توجه نمایید.

آیا بعد از خرید پنل اس ام اس و ارسال پیامک، پیامک به مخاطبین ارسال می گردد یا خیر؟

توجه داشته باشید که یک سامانه پیامک خوب، باید تضمین کند که هزینه پیامک های ارسال نشده را بازگشت دهد، که در بیشتر سامانه های پیامکی هزینه پیامک های بلک لیست برگشت داده نمی شود.

آیا پشتیبانی سامانه سپهر پیامک بعد از خرید پنل اس ام اس ۲۴ ساعته ۷ روزه می باشد یا خیر؟

بله پشتیبانی سامانه اس ام اس سپهر پیامک بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته می باشد حتی در ایام تعطیلات نیز فعال بوده و کاربران هر گونه مشکلی که داشته باشند می توانند به واحد پشتیبان اعلام تا با سرعت بالا مشکلات رفع گردد.

خرید پنل اس ام اس و دلایل آن!

آمارها نشان می دهند مردم به طور میانگین روزانه ۱۴ ساعت از وقت خود را صرف حمل تلفن همراه خود می کنند. به عبارت دیگر مردم ۱۴ ساعت در روز تلفن همراهشان در دسترسشان است. از طرفی آمار بیان گر این است که نود هشت درصد پیام های تبلیغاتی به دید افراد می رسد و هفده در صد نیز لینک موجود در پیام را بازدید می کنند. با جمع این دو آمار می توان به قدرت پنل های اس ام اسی و خرید پنل اس م اس دریافت. چرا که پیامک یک راه ارتباطی سریع و بلاواسطه میان شما و مشتریانتان است و با خرید پنل اس ام اس، می توانید کسب و کار خود را رونق بخشید.

هر پنل اس ام اس شامل بخش ارسال، دریافت و آنالیز می باشد که با به کارگیری اصولی این موارد، می توانید به منابع انسانی ارزشمندی در رابطه با کسب و کار خود دست یابید. بنابراین با توجه به وصف های سرعت و قدرت پنل های پیامکی، شما را به خرید پنل اس ام اس دعوت می نماییم.

ما در این مقاله قصد داریم شما را برای خرید یک پنل اس ام اس خوب از میان چندین سامانه پیامکی موجود راهنمایی کنیم.

 وقتی شما در اینترنت کلمه خرید پنل اس ام اس را جستجو می کنید با تعداد زیادی شرکت ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک،روبرو می شوید که در نگاه اول انتخاب از بین این همه سامانه به نظر کار دشواری می آید،اما سپهر پیامک شما را جهت انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه راهنمایی میکند،

باید توجه داشته باشید که امروز سازمانهای دولتی و شرکت‌های خصوصی خرید پنل اس ام اس را الزامی می دانند.

ما در اینجا به این سوالات شما پاسخ می دهیم ؛

  • پشتیبانی پنل پیامک چگونه است؟

  • چگونه  می توانیم به یک سامانه پیامکی اعتماد کنیم ؟

  • سرعت ارسال پیامک و تحویل و قطعی بودن تحویل پیامک چقدر است؟

با مطالعه این مقاله به سادگی می‌توانید در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی یک شرکت معتبر را بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید.

با ما همراه باشید تا جهت خرید بهترین سامانه پیامکی،نکات مهمی به شما  مطرح کنیم تا از انتخاب خود راضی و خشنود شوید.

خرید پنل اس ام اس و دلایل آن!

توجه به محیط کاربری سامانه

در مرحله اول برای خرید پنل اس ام اس، به محیط کاری پنل و همچنین به امکانات پنل اس ام اس باید توجه کرد. سامانه پیامکی معتبر باید این امکان را داشته باشد که؛ تمام نیازهای کاربر را فراهم کند. داشتن محیط کاربری با امکانات زیاد و ساده، یکی از نشانه‌های سامانه پیامکی معتبر و با کیفیت می باشد. قبل از خرید پنل اس ام اس نسخه آزمایشی یا دموی پنل را حتما مشاهده کنید.

هزینه ی مناسب پنل و تعرفه ارسال پیامک

ممکن است برای شما هزینه پنل و تعرفه ارسال پیامک مهم باشد، اما باید این نکته را در نظر گرفت که شرکت های ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک در مقابل هزینه دریافتی پنل و تعرفه ارسال چه خدماتی و کیفیتی را برای شما ارائه می دهد .

هزینه ی مناسب پنل و تعرفه ارسال پیامک

تجربه و سوابق کاری ما نشان می دهد که ؛بسیاری از کاربران در هنگام خرید پنل اس ام اس از این امکانات پنل تنها به تعرفه توجه می کنند و پایین بودن تعرفه ،موجب نادیده گرفتن موارد دیگر می شود، اما از طرف دیگر بالا بودن تعرفه پنل، دلیل بر معتبر بودن و با کیفیت بودن سامانه نمی باشد و پایین بودن تعرفه ارسال پیامک و پنل پیامک دلالت بر بی کیفیتی سامانه و خدمات ارائه دهنده نمی باشد. شما باید در کنار تعرفه به کیفیت سامانه و دیگر امکانات و اللخصوص پشتیبانی آن توجه نمایید. بحث پشتیبانی یکی از مهم‌ترین موضوع در پنل پیامکی می باشد. شاید شما دیده باشید بعضی از سامانه‌ها، تعرفه پایین تری نسبت به اپراتورها ارائه می‌دهند و این در صورتی می باشد که شماره های تکراری و غیرفعال را حذف نمی کنند و این کار باعث می‌شود که تعرفه پایین را تلافی کنند.

ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک

یکی از نشانه‌های اعتبار سامانه پیامک، ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک می باشد که برای راحتی کاربران خود، فیلم آموزشی و یک کتاب الکترونیکی کار با پنل اس ام اس را جهت آموزش ارائه دهد. سامانه سپهر پیامک فیلم آموزشی کار با پنل پیامک را به طور رایگان برای شما آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این آموزش به شما کمک می کند تا کار با پنل اس ام اس را به طور کامل یاد بگیرید و از تمامی امکانات پنل مطلع شوید.

ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک

یک سامانه پیامک معتبر هزینه پنهانی و اضافی ندارد

 توجه داشته باشید که بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده پیامک، به علت عدم آگاهی مشتریان خود، سوء استفاده می کنند. به طور مثال مبلغ پیامک های نرسیده را محاسبه می کنند و به پنل شما عودت نمی دهند و یا شماره های تکراری وارد شده را شناسایی نمی کنند و به همان تعداد شماره های تکراری پیامک ارسال می کنند و بابت هر یک از شماره های تکراری از هزینه پنل شما کم میکنند.

یک سامانه پیامک کوتاه معتبر، تمامی اپراتورها را پوشش میدهد

 در حال حاضر ۴ اپراتور تلفن همراه و ۵ اپراتور ارسال پیامک انبوه وجود دارد. ۴ اپراتور تلفن همراه عبارتند از؛ اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل  و تالیا ۵ اپراتور ارسال پیامک انبوه عبارتند از۰۲۱ و ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰که باید یک سامانه پیامکی معتبر، اجازه دسترسی و استفاده از تمامی اپراتورهای مطرح شده را به کاربر خود بدهد.

ارائه گزارشات دقیق بعد از ارسال پیامک

  یک سامانه پیامک معتبر، بعد از هر ارسال پیامک، چه پیامک تکی و چه انبوه، گزارش دقیقی از پیامک ارسال شده به شما میدهد تا اطمینان حاصل کنید که آیا پیامک به مخاطبین ارسال شده یا خیر؟

 توجه داشته باشید که یک سامانه پیامک خوب، باید تضمین کند که هزینه پیامک های ارسال نشده را بازگشت دهد، که در بیشتر سامانه های پیامکی هزینه پیامک های بلک لیست برگشت داده نمی شود.

ارائه گزارشات دقیق بعد از ارسال پیامک

ارائه وب سرویس، ماژول و افزونه های پیامکی برایcms ها

یکی از کاربردهای پنل پیامک، استفاده کردن از آن در زمینه های مختلف مثل سایت، نرم افزار و اپلیکیشن ها می باشد. به طور مثال شما یک فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید که بعد از خرید از آن سایت، یک پیامک حاوی کد پیگیری یا با تشکر از خرید شما به شماره همراه شما ارسال می شود و یا در یک اپلیکیشن گوشی در هنگام ثبت نام، کد فعال سازی برای شما ارسال می شود، همه این امکانات را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است و وب سرویس های  مورد نیاز را در اختیار شما به طور رایگان قرار داده است.

( برای دانلود وب سرویس های مورد نظر کلیک کنید.)

 شما می توانید با استفاده از چند خط کد نویسی ساده، وب سرویس های موجود را به پنل پیامک خود متصل کنید و ارسال و دریافت های خود را به سادگی مدیریت کنید.

ارائه وب سرویس، ماژول و افزونه های پیامکی برایcms ها

 توجه داشته باشید که سپهر پیامک، امکان دریافت خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و تعهد را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده و این خط را به طور رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

پنل پیامکی متناسب با نیاز خود را تهیه کنید

پیشنهاد می‌شود که پنل پیامک متناسب با نیاز خود را تهیه کنید، سامانه سپهر پیامک به شما حق انتخاب می‌دهد که پنل مورد نیاز خود را تهیه کنید به طور مثال اگر شما یک  تازه کار هستید، نیازی نیست که یک پنل پیامک حرفه ای خریداری کنید ،ابتداً یک پنل اس ام اس پایه تهیه کنید و در صورت نیاز پنل تان را ارتقا دهید.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

 شاید این برای شما سوال باشد که چه نیازی به ارتقاء پنل پیامکی می باشد؟  اگر شما یک استارت آپ تازه وارد و تازه تاسیس شده هستید، شاید به امکانات بیشتری نیاز نداشته باشید ولی در صورتی که کار خود را گسترش و رشد دهید، نیاز است که پنل پیامک پیشرفته تری را انتخاب و خریداری کنید.

 توجه داشته باشید اگر شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس، قابلیت ارتقاء پنل را به شما عزیزان بدهد، می توانید با پرداخت مابه التفاوت ،پنل خودتان را ارتقا دهید.

 توجه داشته باشید که نیازی نیست پنل پیامک خود را مجددا تنظیم کنید و دوباره از ابتدا کار خود را شروع کنید.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

 خرید پنل اس ام اس متناسب با کار و نیاز خود کدام است؟

پنل های پیامکی سامانه سپهر پیامک به ۵ پنل ،(پایه – اقتصادی – شرکتی – سازمانی – تجاری) تقسیم بندی شده که بر حسب نیاز کسب و کارهای متفاوت تنظیم شده است ،تا کاربران بتوانند بر حسب نیاز خود، پنل مورد نظر خود را تهیه کنند و هزینه اضافی بابت آن پرداخت نکنند.

قبل از خرید پنل، باید نیازهای خودتان را مشخص کنید که این نیازها شامل دو بخش است:

  1. چه امکاناتی در پنل خود نیاز دارید؟

  2. قصد دارید به چه تعداد شماره پیامک تبلیغاتی یا خدماتی (اطلاع‌رسانی) پیامک ارسال کنید؟

 اگر ارسال انبوه زیادی دارید، پیشنهاد ما به شما آخرین و حرفه ای ترین پنل می باشد به این علت که ؛تعرفه ارسال پایین و امکانات و قابلیت های کاملی دارد.

 در نتیجه اگر تنها پیامک‌ هایتان را از طریق وب سرویس ارسال می کنید، یک پنل ارزان قیمت برای شما کافی است ولی اگر ارسال انبوه زیادی دارید ،بهتر است آخرین بسته را انتخاب کنید  تا با کمترین تعرفه پیامک‌ها یتان را ارسال کنید.

در صورتی که در زمینه تبلیغات پیامکی به صورت انبوه و امکانات یک سامانه پیام کوتاه، نیاز به مشاوره دارید با شماره تلفن ۸۶۲۱-۹۵۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان سپهر پیامک شما را در این زمینه به طور رایگان راهنمایی کنند.

۴ پارامتر مهم در زمان خرید پنل اس ام اس

شاید بسیاری از افراد از اس ام اس و یا پنل های اس ام اس تبلیغاتی آگاهی نداشته باشند. خرید پنل اس ام اس امروزه نمونه های مختلفی را پیدا کرده است. لذا تبلیغات شیوه ها و نمونه های نوینی پیدا نموده استفاده. تبلیغات به صورت های مختلف در زندگی ما وجود دارد. 

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

بسیاری از افراد در گذشته با استفاده از تراکت ها و پوستر ها یا بروشورها و یا در قدیم تر با استفاده از پارچه نویسی های رایج تبلیغات مختلفی را انجام می ‌دادند.

اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد برای انجام تبلیغات خود روی به تکنولوژی جدید آورده و با استفاده از ساز و کار هایی که در این زمینه وجود دارد نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کرده اند. خرید پنل اس ام اس بهترین روش برای تبلیغات در عصر جدید می باشد. بسیاری از افراد برای خرید پنل پیامکی اقدامات مختلفی را انجام می‌ دهند.

به این مسئله توجه کنید که امروزه شرکت های مختلفی وجود دارند که افراد می ‌توانند برای خرید پنل اس ام اس به آن ها مراجعه نمایند. توجه کنید که خرید پنل اس ام اس از نمایندگی ‌های مجاز، نسبت به خرید پنل اس ام اس از سامانه های متفرقه بهتر می باشد.

امروزه خرید پنل اس ام اس ای از مخابرات نیز رواج پیدا کرده. نکات مختلفی در زمینه خرید پنل اس ام اس وجود دارد که افراد باید به این نکات توجه کرده و نسبت به خرید اقدام نمایند. ما در این مقاله قصد داریم تا کاربرد خرید پنل اس ام اس، چگونگی خرید پنل اس ام اس پیامک، راهنمایی هایی که در زمینه خرید پنل اس ام اس وجود دارد و مشاغلی که از خرید پنل پیامکی سود می برند را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز قصد خرید پنل اس ام اس را دارید، با ما تا پایان همراه باشید.

 

کاربرد خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی

شاید بسیاری از افراد نسبت به خرید پنل اس ام اس آگاهی کافی نداشته باشند. توجه داشته باشید که خرید پنل اس ام اس دارای مزایای مختلفی است و افراد باید با توجه به این مزایا نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام نمایند. بسیاری از افراد نمی ‌دانند که می‌ توانند نسبت به خرید پنل اس ام اس رایگان و یا خرید پنل اس ام اس ارزان اما با کیفیت اقداماتی را انجام دهند.

این ندانستن ها به دلیل این باشد که تا به امروزه صحبت آنچنانی در زمینه خرید پنل اس ام اس نشده است. توجه داشته باشید که از مزایای خرید پنل پیامکی این می باشد که شما می توانید با استفاده از این پنل های اس ام اسی وسعت بسیار زیادی از افراد را تحت پوشش قرار داده و در زمان ‌های مختلف به آن ها پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

در واقع ذات انواع پیامک تبلیغاتی به این دلیل می باشد که شما با استفاده از آن جمعیت نسبتاً وسیعی را پوشش قرار داده و تبلیغات خود را در هر زمینه ای که دارید به آن ها ارائه می دهید. خرید پنل اس ام اس از نمایندگی های مجاز صورت می گیرد. بسیاری از انواع سایت خرید پنل اس ام اس موجود می باشد که شما باید در زمان خرید به آن ها توجه ویژه داشته باشید.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس رایگان

با وجود پیشرفت چشم گیر شبکه های اجتماعی هنوز هم استفاده از پیامک برای موارد مختلف اطلاع رسانی از جایگاه ویژه برخوردار است. محبوبیت اس ام اس به دلیل سادگی و سرعت و ماندگاری است. اکثر کاربران شبکه های اجتماعی به دلیل حجم بالای پیام ها و طولانی بودن متن ها از خواندن بسیاری از پیام ها صرف نظر می کنند اما اس ام اس به دلیل کوتاه و مختصر و مفید بودن پیام اکثرا خوانده شده و کاربران برای استفاده از اطلاعات آن از حذف کردن پیام ها خودداری می کنند. استفاده از پنل اس ام اس رایگان به دلیل امکان ارسال گروهی پیام ها و تاثیر گذاری بالاتر بیشتر از شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت های فراوان پنل اس ام اس رایگان بر کسی پوشیده نیست. بطور مثال اگر ۵۰۰ پیامک تبلیغاتی در رابطه با فروش فوق العاده دارای تخفیف فروشگاهتان به مخاطبان مد نظرتان ارسال کنید و تنها ۱۰ نفر از اس ام اس شما استقبال کنند می توان گفت سودی فوق العاده برای کسب و کارتان در کوتاه ترین زمان به دست آورده اید.

دلیل صرفه جویی در هزینه های تبلیغات به دنبال راهی برای تبلیغات و بازاریابی گسترده و موثر با کمترین هزینه ها هستند. استفاده از پنل اس ام اس رایگان گزینه مناسبی برای آن هاست. بازاریابی پیامکی یکی از مقرون به صرفه ترین و سریع ترین ابزار تبلیغاتی و ارتباطی است که سپهر پیامک به آسانی در اختیار شما قرار می دهد. هنگامی که می خواهید در حجم وسیع یا منطقه ای محدود پیام های اطلاع رسانی ارسال کنید یا زمانی که می خواهید مخاطبانتان را از وضعیت تخفیف های آخر فصل یا برگذاری نمایشگاه ها آگاه کنید و یا زمانی که جدیدترین روش های فروش یا خبرهای تازه مربوط به کسب و کارتان را به اطلاع عموم برسانید استفاده از پنل اس ام اس رایگان بهترین گزینه برای شماست.

نکات استفاده از پنل اس ام اس رایگان

نکته ای که هنگام استفاده از پنل اس ام اس رایگان باید مد نظر داشته باشید این است که اگر برای تبلیغات انبوه از این امکان استفاده می کنید اصول استفاده از پنل های ارسال انبوه را بدانید زیرا اگر طریقه استفاده از آن اصولی و بهینه نباشد نه تنها سودی برایتان نخواهد داشت بلکه به کسب و کارتان صدمه نیز وارد می کند. قبل از استفاده از پنل اس ام اس رایگان باید تعیین کنید که مخاطبان شما چه کسانی هستند.

نکته دیگری که هنگام استفاده از پنل اس ام اس رایگان باید به آن توجه کنید متن پیام شماست. متن پیام نتیجه ای که قرار است بگیرید را تعیین می کند. به طور مثال اگر برای معرفی محصولاتتان از پنل اس ام اس رایگان استفاده می کنید متن شما تکراری نباشد و مزایا و یا ویژگی خاص و منحصر به فرد محصول را بیان کنید. نکته بعدی که باید توجه داشته باشید کلمات متن پیامتان است. کلمات متن باید جذاب و گیرا و قابل فهم باشد. متن باید دارای روح و احساس بوده و صمیمیت شما را نشان دهد و در عین حال کنجکاوی مخاطب را برانگیزاند.

رعایت فاصله زمانی ارسال پیام با استفاده از پنل اس ام اس رایگان می تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند. به هیچ عنوان نباید در ارسال پیام توسط پنل اس ام اس رایگان زیاده روی کنید. متن پیامتان باید کوتاه باشد. نکته ای که نباید فراموش کنید ساعت ارسال پیام است. برای بیشترین بازدهی هنگام استفاده از پنل اس ام اس رایگان ساعت های بین ۱۰ تا ۱ ظهر و ۴ بعد از ظهر تا ۸ شب را انتخاب کنید. در غیر این صورت علاوه بر جذب نشدن مخاطب ممکن است بازخورد منفی نیز دریافت کنید.

خرید پنل اس ام اس و کاربرد های آن!

کاربرد پنل اس ام اس در فروشگاه ها

فروشگاه ها با ارسال پیامک تشکر از یک سو و سوی دیگر با ارسال پیشنهادات و تخفیف های ویژه هم موجبات ثبت نام فروشگاه در ذهن مخاطب و با ارسال تخفیف ها و پیشنهادات، زمینه فروش محصولات خود را فراهم می کنند.

خرید پنل اس ام اس توسط موسسات و نهاد ها

موسسات و نهاد های آموزشی، فرهنگی، هنری، دولتی، نظامی ، مذهبی و… با خرید پنل اس ام اس امور اطلاع رسانی خود را برای سمینار ها، جلسات، کنفرانس ها و مواردی از این قبیل را به سمع و نظر اعضای خود می رسانند.

خرید پنل اس ام اس، راهی مناسب برای اعتبارسنجی

امروزه با پیشرفت فنآوری و توسعه علوم رایانه ای، افراد زیادی کسب و کار خود را در قالب اپلکیشن های موبایل راه اندازی نموده اند که بسیاری از آن ها برای اعتبارسنجی شماره موبایل کاربران خود، اقدام بهخرید پنل اس ام اس می نمایند.

خرید پنل اس ام اس توسط مراکز عمومی و بهداشتی

مراکز عمومی و بهداشتی برای حفظ و تضمین منافع عمومی باخرید پنل اس ام اس اقدام به ارائه راه کار های بهداشتی و سبک زندگی سالم می نمایند. آنها با اطلاع رسانی های بهداشتی می توانند از شیوع و گسترش بیماری مانند کرونا جلوگیری نمایند.

 

اما در کل می توان گفت که با توجه به مزایای نسبتاً بی شماری که پنل اس ام اس دارد، بسیاری از افراد برای خرید آن ها اقدام می نمایند. البته کاربرد خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی تنها به تبلیغات بر نمی‌ گردد. بعضی از افراد برای خرید پنل اس ام اس اقدام می‌ کنند که با آن یک سری از پیام ها و نکاتی که به صورت خبری وجود دارد را به افراد ارائه دهند.

توجه داشته باشید که سامانه های مختلفی این کار را تحت پوشش قرار می دهند. زمانی که کاربرد این سامانه ها برای شما مهم می ‌باشد، پس بهتر است که این خرید را انجام دهید. در کل می‌ توان گفت با توجه به اینکه خرید پنل پیامکی بالا می باشد، قیمت آن نیز مطرح می ‌شود که در ادامه متن به آن خواهیم پرداخت.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی

در متون بالا اطلاعاتی در مورد خرید پنل اس ام اس ارائه دادیم. توجه داشته باشید که خرید پنل پیامکی به روش های مختلفی صورت می گیرد. افرادی که قصد خرید پنل اس ام اس از سامانه های مختلف را دارند، باید به این موضوع توجه داشته باشند که بهترین نوع پنل را خریداری نمایند. لازمه خرید پنل اس ام اس این می باشد که شما کارایی پنل اس ام اس را در نظر بگیرید. خرید پنل اس ام اس باید با شرایط خاصی صورت بگیرد. توجه داشته باشید که شما می توانید خرید پنل اس ام اس از مخابرات را صورت دهید. ممکن است که مخابرات خدمات مختلفی را به شما ارائه دهد که سامانه های عادی آن را ارائه ندهند.

خرید پنل اس ام اس رایگان دارای شرایط خاص خود می باشد. ممکن است این سوال برای بعضی از افراد پیش آید، زمانی که خرید پنل پیامکی رایگان مقدور می باشد، چرا باید نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام نماییم؟ برای این افراد باید گفت که این پنل ها که نام رایگان بر روی آن ها گذارده می شود یا به صورت هدیه می باشند و یا شما باید بخشی از آن را خریداری نمایید و یا اینکه کارایی لازم برای شما را ندارند.

پس توجه داشته باشید که در زمان خرید پنل اس ام اس باید این نکات را در نظر بگیرید. در زمان خرید پنل اس ام اس توجه کنید که کیفیت لازم را داشته باشند. ممکن است بعضی از پنل های اس ام اس دارای امکانات کافی از لحاظ ساختاری نباشد. در این صورت علاوه بر اینکه شما هزینه آن را پرداخت کرده و یک ضرر مالی داشته اید، به کارآیی لازم دست پیدا نکرده اید. اگر بخواهیم شرایط خرید پنل پیامکی را طی یک خط مورد بررسی قرار دهیم باید گفت که پیامک باید تمامی شرایط لازم را داشته باشد، قیمت مناسبی داشته باشد، از سامانه های معتبر خریداری شود و تمام نیازهای شما را برآورده نماید.

چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده بکنم؟

بیایید چند دلیل را با هم بررسی کنیم تا به اهمیت خرید پنل اس ام اس پی ببرید:
  • قدرت: طبق آمار های رسمی، ۹۸ در صد از پیام های تبلیغاتی دریافتی توسط مردم مشاهده می شود و کد های تخفیفی که از طریق اس ام اس ارسال می شوند ده برابر بیشتر از کد های تخفیفی که از طرق دیگر ارسال می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.
  • سرعت: با در نظر گرفتن این موضوع که ارسال و دریافت پیامک بدون واسطه بوده می توان به سرعت این راه ارتباطی پی برد.
  • ارزان بودن: با توجه به بازدهی بالای پنل های اس ام اسی و قیمت پایین خرید پنل اس ام اس می توان گفت یکی از مقرون بصرفه ترین راه های ارتباطی میان کسب و کار و مشتری، ارسال پیامک است.
  • تمایل افراد به دریافت پیامک: طبق آمار های گزارش شده، ۸۳ درصد از مردم تمایل دارند در ماه ۲ پیامک برای آن ها ارسال شود.

با در نظر گرفتن موارد بالا، خرید پنل اس ام اس می تواند یک مسیر ایده آل برای صاحبان کسب و کار باشد.

پنل اس ام اس رایگان چیست؟

پنل اس ام اس رایگان یا سامانه پیامک رایگان یک محیط کاربری است که از طرف برخی سایت های ارائه دهنده خدمات پیامکی در اختیارتان قرار می گیرد و مشابه شیوه های ارسال ایمیل بعد از ثبت نام وارد محیط کاربری و با استفاده از آن می توانید پیام مورد نظر خود را به صورت تکی یا گروهی با تعیین کردن شماره های مقصد و متن پیام ارسال کنید. پنل اس ام اس رایگان در صورتی مورد پسند کاربران قرار می گیرد که امکانات کامل و بانک اطلاعات معتبر و به روزی داشته باشد و این امکان را برای شما فراهم کند که در هر منطقه ای و به هر تعدادی که می خواهید اقدام به ارسال پیامک کنید.

 

ویژگی های پنل اس ام اس رایگان 😉

سامانه پیامک رایگان پنلی است که محیط کاربری ساده ای داشته باشد و کاربران بتوانند به راحتی از امکانات آن استفاده کنند و همچنین مهمترین مسئله این است که واقعا رایگان باشد. همانطور که می دانید سایت های زیادی با ترفندهای تبلیغاتی و استفاده از کلمه رایگان مخاطبان زیادی را جذب می کنند و بعد از ثبت نام متحمل هزینه هایی می شوند یا امکانات آن ها به گونه ای است که کاربران پنل های اس ام اس غیر رایگان را ترجیح می دهند.

پنل اس ام اس رایگان به شما کمک می کند تا با در اختیار داشتن شماره افراد در شهرهای مختلف اس ام اس مد نظرتان را در حجم انبوه و یا محدود ارسال کنید. پنل های پیامکی دارای امکانات متفاوت و با ویژگی های خاص خود هستند. پنل اس ام اس رایگان نیز امکاناتی دارند اما باید در نظر داشته باشید که اگر به دنبال امکانات ویژه هستید باید از پنل های غیر رایگان استفاده کنید.

نکته ای که حائز اهمیت است استفاده از سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس رایگان است زیرا باید در ارسال پیام سرعت و دقت کافی داشته باشند و همچنین بتواند در روز تعداد پیام های مد نظر کاربر را با سرعت بالا بدون تاخیر ارسال کند. این قابلیت نیازمند تجربه و علم و نرم افزارهایی با تکنولوژی به روز و سرورهای قدرتمند است.

تبلیغات هدفمند با استفاده از پنل اس ام اس (رایگان)👍

همه ما روزانه پیام های تبلیغاتی فراوانی را دریافت می کنیم شاید این سوال در ذهن بعضی افراد شکل بگیرد که این پیام ها چطور ارسال می شوند؟ چگونه ما نیز می توانیم در صورت لزوم به ارسال اس ام اس به شکل گسترده یا محدود اقدام کنیم. در جواب این سوال باید بگوییم که پنل اس ام اس رایگان یک نرم افزار تحت وب است و کاربران به راحتی می توانند در سایت مورد نظر ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس رایگان عضو شده و پیامک مورد نظرشان را ارسال کنند.

شاید یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کارها ارسال پیامک با هزینه کم یا رایگان باشد. سپهر پیامک یکی از سایت های معتبری است که سابقه درخشانی در ارائه خدمات پیام کوتاه از طریق وب دارد که توانسته است فرصت ارسال پیامک ارزان و حتی رایگان را برای مشاغل و موسسه ها فراهم کند. کسانی که از این سامانه استفاده می کنند می توانند به راحتی وارد پنل خود شده و اس ام اس رایگان ارسال کنند.

قیمت خرید پنل اس ام اس $

یکی دیگر از نکاتی که در زمینه خرید پنل پیامک وجود دارد، قیمت آن می باشد. قیمت خرید پنل اس ام اس با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. افرادی که قصد خرید دستگاه پنل اس ام اس را دارند، باید قیمت آن را در نظر بگیرند. قیمت خرید دستگاه پنل اس ام اس با توجه به امکاناتی که به شما ارائه می دهد متفاوت می باشد.

بعضی از اوقات خرید سامانه پیامک برای وسعت بسیار زیادی مورد استفاده قرار می ‌گیرد که مطمئناً قیمت آن نسبت به پنل هایی که فقط یک شهر را در بر می‌ گیرد گران‌ تر می ‌باشد. خدمات مختلف بر قیمت پنل اس ام اس تاثیرگذار می ‌باشد. توجه داشته باشید که امروزه شرکت ‌های مختلف پنل های اس ام اسی مختلفی را به افراد ارائه می ‌دهند. با توجه به خدماتی که آن ها به افراد ارائه می دهند، قیمت خود را بالا و پایین می نمایند. به طور مثال یک پنل اس ام اس ۳۵ هزار تومان می باشد که هزینه ‌های اس ام اس آن ۱۹ تومان می باشد. امایک پنل اس ام اس قیمت ۲۰۰ هزار تومانی دارد که هر پیامک آن ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

توجه داشته باشید که هر چقدر قیمت خرید پنل اس ام اس برای شما بالاتر می رود، کارایی آن پنل برای شما بالاتر خواهد رفت. امروزه پنل های اس ام اسی متفاوتی موجود است. بعضی از افراد برای خرید پنل پیامک تلگرام اقدام می‌ کنند که این پنل خود قیمت متفاوتی را دارد. بسیاری از افراد این سوال برایشان به وجود می ‌آید که پس از هزینه ای که کردیم، آیا این هزینه به شما باز می گردد یا خیر؟ در این مورد می توان گفت که این موضوع بستگی به نوع کار شما و کیفیتی که به مشتریانتان ارائه می‌ دهید بر می‌ گردد. بعضی ازپنل های اس ام اسی با توجه به نوع کارایی که دارند، ممکن است بازده آنچنانی نداشته باشد.

 البته در نظر بگیرید پیامی که در پیام ‌های خود ارسال می کنید نیز بر روی این بازدهی تاثیر گذار است. اما در کل می‌ توان گفت که اغلب هزینه ‌هایی که برای خرید پنل اس ام اس صورت می‌گیرد قابل بازگشت می باشند.

چه مشاغلی نسبت به خرید پنل اس ام اسی اقدام می نمایند

سوال دیگری که برای بسیاری از افراد پیش می‌ آید این است که چه مشاغلی از خرید پنل پیامکی سود می ‌برند؟ در این مورد می توان گفت که خرید پنل اس ام اس برای اغلب مشاغل مورد استفاده قرار می‌ گیرد. یک به یک این مشاغل را از کوچک به بزرگ برای شما مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تصور کنید که یک مغازه کوچک مانتو فروشی دارید. حال قصد دارد برای ارتباط با مشتریان خود از خرید پنل اس ام اس استفاده نماید و به آن ها پیامک بدهد. حال سوال پیش می آید که این مغازه برای چه کارهایی از پنل اس ام اس استفاده می کند؟ در این مورد می تواند برای اطلاع رسانی و یا تبلیغات از پنل اس ام اس استفاده نماید. خوب همین طور که می بینید این مغازه یک مقیاس بسیار کوچک دارد اما برای تبلیغات و یا انجام اطلاع رسانی های خود با خرید پنل اس ام اس اقدام می کند.

حال کمی بالاتر می ‌رویم. یک فروشگاه بزرگ چند شعبه در سراسر کشور دارد. برای اطلاع رسانی از آخرین تخفیفات خود نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام کرده و به مشتریان خود اطلاع رسانی های متفاوت را صورت می دهد. مطمئناً استفاده و خرید پنل پیامکی برای این نوع از فروشگاه ها کارایی بسزایی دارد.

گفتنی است که برای یک مثال بزرگتر باید به شرکت‌ های مهم تجاری که در زمینه صادرات و واردات کالاهای خود اقدام می نمایند اشاره کنیم. این شرکت ‌ها نیز می توانند با خرید پنل اس ام اس نسبت به اقدامات لازم عمل نمایند. پس می توان گفت که هر کدام از سازمان ها و یا مجامع تجاری برای خرید پنل پیامکی می‌ توانند اقدام نمایند و به کار بسیاری از افراد می آید.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

بازاریابی پیامکی چیست؟

هیچ کس در این مورد شکی ندارد که شما برای کسب و کارتان نیاز به مشتری دارید. معمولا درآمد کسب و کار ها از دو طریق حاصل می شود:

1- مشتریانی که برای بار اول از شما خرید می کنند. 2- مشتریانی که از خرید اول خود با شما راضی بوده اند و اقدام به خرید های دوباره از شما می کنند. این نوع از مشتریان که به آن ها مشتریان وفادار می گویند بخش قابل توجهی از درآمد شما را در ماه تامین می کنند.

شما با خرید پنل اس ام اس و ارسال پیامک به مشتریان قبلی خود می توانید تجربه خوب خرید از شما را به آن ها یادآوری کنید یا با ارسال پیشنهاد تخفیف های ویژه، حس خرید دوباره از کسب و کارتان را در آن ها برانگیزید.

از طرفی خرید پنل اس ام اس و ارسال پیامک به افرادی که مشتاق به محصول کسب و کار شما هستند می تواند زمینه برانگیختگی آن ها را جهت مشاهده و بررسی محصولات شما فراهم آورد.

بنابراین، پنل اس ام اس که سپهر پیامک در حال ارائه این خدمت می باشد، می تواند هر دو منبع درآمد شما را تضمین کند و کسب و کار شما را رونق ببخشد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که خرید پنل پیامکی علاوه بر مزایای که دارد، امروزه تبلیغات را افزایش داده است. البته شاید خرید پنل اس ام اس با توجه به وجود شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و یا تلگرام کمی کم رنگ شده باشد. اما بسیاری از افراد باز هم می توانند با خرید این نوع از پنل ها تبلیغات خود را انجام دهند.

توجه داشته باشید که خرید پنل اس ام اس و استفاده از آن هیچ گاه قدیمی نمی شود. لذا تا زمانی که گوشی ‌های همراه دست افراد می باشند و افراد از خطوط استفاده می نمایند این پیامک ‌ها به سمت آن ها ارسال می ‌شود و باز هم بازدهی خود را دارد. بسیاری از شرکت های مختلف هستند که پنل های پیامک را به افراد ارائه می دهند. در مورد خرید پنل اس ام اس باید گفت که خریداران باید به یک اجماع کلی برسند. زمانی که مقصود خود را از ارسال پیامک برای مخاطبان مشخص کردید، باید انواع پنل ها را خریداری نمایید. شرکت سپهر پیامک در زمینه فروش انواع پنل های اس ام اسی خدمات مختلفی را به افراد ارائه می دهند. افرادی که قصد دارند نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام نمایند، می توانند از خدمات این شرکت بهره مند شوند. توجه داشته باشید که خرید پنل اس ام اس باید هدف مند صورت بگیرد.

قبل از خرید پنل اس ام اس در ابتدا متنی که قرار است برای مخاطبان ارسال شود را مشخص کرده و بازه کاری خود را تعیین نمایید. سپس با خرید پنل، پیام های خود را به سمت آن ها ارسال نمایید. نکاتی که در مورد پنل پیامکی گفته شد باید در نظر بگیرید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. تمامی این نکات نکاتی می باشد که افراد می ‌توانند با در نظر گرفتن آن ها بهترین نوع پنل پیامکی را خریداری نمایند.

حال که جنبه های مختلف خرید پنل اس ام اس و ویژگی های آن مورد بررسی قرار گرفت و همانطور که گفته شد سرعت و قدرت و مقبولیت پیامک نزد مردم می توان گفت خرید پنل اس ام اس و استفاده اصولی از آن می تواند راهکاری مناسب برای رونق کسب و کار ها باشد؛به شرطی که به صورت اصولی از آن استفاده کنید.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی نسبت به روند انتخاب یک سامانه پیامکی مناسب و خرید پنل اس ام اس به شما ارائه دهیم. مطمئن باشید اگر پیش از انتخاب و خرید پنل اس ام اس این نکات را رعایت کنید بهترین پنل اس ام اس را از بین شرکت‌های ارائه دهنده، خرید خواهید کرد ما در این مقاله موارد مهمی را که در هنگام خرید سامانه پیامک باید به آنها توجه کرد را به طور کامل بیان کردیم، با توجه به نکات گفته شده میتوانید با مقایسه سامانه های پیامکی بهترین سامانه پیامکی را انتخاب کنید .

https://vimeo.com/51589652

تخفیف ویژه مخصوص سال نو

کد تخفیف: DASFDSFG

00
روز
:
00
:
00
:
00
ساعت

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
مشاوره تلفنی

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ما 24 ساعته، پاسخگوی شما هستیم