رفتن به محتوای اصلی

راهنمای کامل خرید پنل اس ام اس

پنل اس ام اس یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین راه ها برای ارتباط با مشتریان است. شرکت سپهر پیامک ارائه دهنده خدمات ارسال پیامک بهمراه پنل پیامک می باشد.

چه پنل پیامکی تهیه کنیم ؟

ما در این مقاله قصد داریم شما را برای خرید یک پنل اس ام اس خوب از میان چندین سامانه پیامکی موجود راهنمایی کنیم.

 وقتی شما در اینترنت کلمه خرید پنل اس ام اس را جستجو می کنید با تعداد زیادی شرکت ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک،روبرو می شوید که در نگاه اول انتخاب از بین این همه سامانه به نظر کار دشواری می آید،اما سپهر پیامک شما را جهت انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه راهنمایی میکند،

باید توجه داشته باشید که امروز سازمانهای دولتی و شرکت‌های خصوصی خرید پنل اس ام اس را الزامی می دانند.

ما در اینجا به این سوالات شما پاسخ می دهیم ؛

  • پشتیبانی پنل پیامک چگونه است؟

  • چگونه  می توانیم به یک سامانه پیامکی اعتماد کنیم ؟

  • سرعت ارسال پیامک و تحویل و قطعی بودن تحویل پیامک چقدر است؟

با مطالعه این مقاله به سادگی می‌توانید در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی یک شرکت معتبر را بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید.

با ما همراه باشید تا جهت خرید بهترین سامانه پیامکی،نکات مهمی به شما  مطرح کنیم تا از انتخاب خود راضی و خشنود شوید.سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

توجه به محیط کاربری سامانه

 در مرحله اول برای خرید پنل اس ام اس، به محیط کاری پنل و همچنین به امکانات پنل اس ام اس باید توجه کرد. سامانه پیامکی معتبر باید این امکان را داشته باشد که؛ تمام نیازهای کاربر را فراهم کند. داشتن محیط کاربری با امکانات زیاد و ساده، یکی از نشانه‌های سامانه پیامکی معتبر و با کیفیت می باشد. قبل از خرید پنل اس ام اس نسخه آزمایشی یا دموی پنل را حتما مشاهده کنید.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

 

هزینه ی مناسب پنل و تعرفه ارسال پیامک

ممکن است برای شما هزینه پنل و تعرفه ارسال پیامک مهم باشد، اما باید این نکته را در نظر گرفت که شرکت های ارائه دهنده سامانه ارسال پیامک در مقابل هزینه دریافتی پنل و تعرفه ارسال چه خدماتی و کیفیتی را برای شما ارائه می دهد .

تجربه و سوابق کاری ما نشان می دهد که ؛بسیاری از کاربران در هنگام خرید پنل اس ام اس از این امکانات پنل تنها به تعرفه توجه می کنند و پایین بودن تعرفه ،موجب نادیده گرفتن موارد دیگر می شود، اما از طرف دیگر بالا بودن تعرفه پنل، دلیل بر معتبر بودن و با کیفیت بودن سامانه نمی باشد و پایین بودن تعرفه ارسال پیامک و پنل پیامک دلالت بر بی کیفیتی سامانه و خدمات ارائه دهنده نمی باشد. شما باید در کنار تعرفه به کیفیت سا رذر ذ ذرمانه و دیگر امکانات و اللخصوص پشتیبانی آن توجه نمایید. بحث پشتیبانی یکی از مهم‌ترین موضوع در پنل پیامکی می باشد. شاید شما دیده باشید بعضی از سامانه‌ها، تعرفه پایین تری نسبت به اپراتورها ارائه می‌دهند و این در صورتی می باشد که شماره های تکراری و غیرفعال را حذف نمی کنند و این کار باعث می‌شود که تعرفه پایین را تلافی کنند.سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

 

ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک

یکی از نشانه‌های اعتبار سامانه پیامک، ارائه آموزش کامل کار با پنل پیامک می باشد که برای راحتی کاربران خود، فیلم آموزشی و یک کتاب الکترونیکی کار با پنل اس ام اس را جهت آموزش ارائه دهد. سامانه سپهر پیامک فیلم آموزشی کار با پنل پیامک را به طور رایگان برای شما آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این آموزش به شما کمک می کند تا کار با پنل اس ام اس را به طور کامل یاد بگیرید و از تمامی امکانات پنل مطلع شوید.سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

یک سامانه پیامک معتبر هزینه پنهانی و اضافی ندارد

 توجه داشته باشید که بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده پیامک، به علت عدم آگاهی مشتریان خود، سوء استفاده می کنند. به طور مثال مبلغ پیامک های نرسیده را محاسبه می کنند و به پنل شما عودت نمی دهند و یا شماره های تکراری وارد شده را شناسایی نمی کنند و به همان تعداد شماره های تکراری پیامک ارسال می کنند و بابت هر یک از شماره های تکراری از هزینه پنل شما کم میکنند.

یک سامانه پیامک کوتاه معتبر، تمامی اپراتورها را پوشش میدهد

 در حال حاضر ۴ اپراتور تلفن همراه و ۵ اپراتور ارسال پیامک انبوه وجود دارد. ۴ اپراتور تلفن همراه عبارتند از؛ اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل  و تالیا ۵ اپراتور ارسال پیامک انبوه عبارتند از۰۲۱ و ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰که باید یک سامانه پیامکی معتبر، اجازه دسترسی و استفاده از تمامی اپراتورهای مطرح شده را به کاربر خود بدهد.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

 

ارائه گزارشات دقیق بعد از ارسال پیامک

 یک سامانه پیامک معتبر، بعد از هر ارسال پیامک، چه پیامک تکی و چه انبوه، گزارش دقیقی از پیامک ارسال شده به شما میدهد تا اطمینان حاصل کنید که آیا پیامک به مخاطبین ارسال شده یا خیر؟

 توجه داشته باشید که یک سامانه پیامک خوب، باید تضمین کند که هزینه پیامک های ارسال نشده را بازگشت دهد، که در بیشتر سامانه های پیامکی هزینه پیامک های بلک لیست برگشت داده نمی شود.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

 

ارائه وب سرویس، ماژول و افزونه های پیامکی برایcms ها

 یکی از کاربردهای پنل پیامک، استفاده کردن از آن در زمینه های مختلف مثل سایت، نرم افزار و اپلیکیشن ها می باشد. به طور مثال شما یک فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید که بعد از خرید از آن سایت، یک پیامک حاوی کد پیگیری یا با تشکر از خرید شما به شماره همراه شما ارسال می شود و یا در یک اپلیکیشن گوشی در هنگام ثبت نام، کد فعال سازی برای شما ارسال می شود، همه این امکانات را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است و وب سرویس های  مورد نیاز را در اختیار شما به طور رایگان قرار داده است.

( برای دانلود وب سرویس های مورد نظر کلیک کنید.)

 شما می توانید با استفاده از چند خط کد نویسی ساده، وب سرویس های موجود را به پنل پیامک خود متصل کنید و ارسال و دریافت های خود را به سادگی مدیریت کنید.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - پیامک های تبلیغاتی

خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی

 بی شک در جریان هستید که بیشتر کاربران تلفن همراه، پیام های تبلیغاتی خود را مسدود (بلک لیست) کردند. اما گاهی نیاز است که پیامک های اطلاع رسانی به همه افراد یا مخاطبین خاص ارسال شود و بدون هیچ مشکلی به دست مخاطب برسد. مانند پیامک هایی که از طرف بانک ها در قالب موجودی، تراکنش ها و… در قالب اطلاع رسانی به شما ارسال می شود. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود تبلیغاتی (بلک لیست) یک امر مهم در هنگام خرید پنل اس ام اس می باشد.

 توجه داشته باشید که سپهر پیامک، امکان دریافت خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و تعهد را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده و این خط را به طور رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

ارائه خط اختصاصی رایگان

 برای اینکه شما بتوانید با مخاطبین خود ارتباط دو طرفه داشته باشید، یعنی بتوانید علاوه بر این که پیامک ارسال کنید از مخاطبین خود پیامک دریافت کنید، نیاز به خط اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارید. سامانه پیامکی سپهر پیامک ، به کاربران خود خط اختصاصی رایگان، با قابلیت ارسال و دریافت پیامک ارائه می دهد.

 شاید شما نیاز داشته باشید که، خط اختصاصی با شماره دلخواه خود و تعداد ارقام پایین‌تری تهیه کنید، که می توانید از داخل  پنل اس ام اس خریداری شده، نسبت به خرید خط مورد نظر خود اقدام نمایید.

 شما میتوانید از تعرفه‌های خطوط اختصاصی نیز مطلع شوید.سپهر پیامک - پنل اس ام اس - تبلیغات پیامکی

پنل اس ام اس دائمی

 یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد این است پنل اس ام اس خریداری شده دائمی می باشد و یا نیاز به تمدید سالانه و ماهانه دارد؟

 در صورتی که پنل خریداری شده دائمی باشد، برای شما یک امتیاز محسوب می شود و آن این است که؛ در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید و لازم نیست مبلغی را سالانه تحت عنوان تمدید پنل پیامک پرداخت کنید.سپهر پیامک - پنل اس ام اس - تبلیغات پیامکی

یک سامانه پیامک معتبر پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعت دارد

 یک سامانه پیام کوتاه معتبر، خدمات پشتیبانی خوبی به کاربران ارائه می دهد. شرکت ارائه دهنده سامانه پیامک باید این امکان را به کاربر فراهم کند که؛ در زمان بروز مشکل، از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت با واحد پشتیبانی مربوطه در ارتباط باشد، بالطبع کارشناسان پشتیبانی نیز باید در سریعترین زمان ممکن به سوالات مشتریان خود پاسخ دهند و این مشکلات را برطرف کنند.

بحث پشتیبانی و کیفیت پشتیبانی، یکی از موارد مهم سامانه میباشد که کاربر انتظار دارد اگر با مشکلی مواجه شد، با بهترین کیفیت پشتیبانی, مشکل را برطرف کنند.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - تبلیغات پیامکی

پنل پیامکی متناسب با نیاز خود را تهیه کنید

  پیشنهاد می‌شود که پنل پیامک متناسب با نیاز خود را تهیه کنید، سامانه سپهر پیامک به شما حق انتخاب می‌دهد که پنل مورد نیاز خود را تهیه کنید به طور مثال اگر شما یک  تازه کار هستید، نیازی نیست که یک پنل پیامک حرفه ای خریداری کنید ،ابتداً یک پنل اس ام اس پایه تهیه کنید و در صورت نیاز پنل تان را ارتقا دهید.

 شاید این برای شما سوال باشد که چه نیازی به ارتقاء پنل پیامکی می باشد؟  اگر شما یک استارت آپ تازه وارد و تازه تاسیس شده هستید، شاید به امکانات بیشتری نیاز نداشته باشید ولی در صورتی که کار خود را گسترش و رشد دهید، نیاز است که پنل پیامک پیشرفته تری را انتخاب و خریداری کنید.

 توجه داشته باشید اگر شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس، قابلیت ارتقاء پنل را به شما عزیزان بدهد، می توانید با پرداخت مابه التفاوت ،پنل خودتان را ارتقا دهید.

 توجه داشته باشید که نیازی نیست پنل پیامک خود را مجددا تنظیم کنید و دوباره از ابتدا کار خود را شروع کنید.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - تبلیغات پیامکی

 پنل متناسب با کار و نیازمن کدام است؟

 پنل های پیامکی سامانه سپهر پیامک به ۵ پنل ،(پایه – اقتصادی – شرکتی – سازمانی – تجاری) تقسیم بندی شده که بر حسب نیاز کسب و کارهای متفاوت تنظیم شده است ،تا کاربران بتوانند بر حسب نیاز خود، پنل مورد نظر خود را تهیه کنند و هزینه اضافی بابت آن پرداخت نکنند.

قبل از خرید پنل، باید نیازهای خودتان را مشخص کنید که این نیازها شامل دو بخش است:

  • ۱- چه امکاناتی در پنل خود نیاز دارید؟
  • ۲-قصد دارید به چه تعداد شماره پیامک تبلیغاتی یا خدماتی (اطلاع‌رسانی) پیامک ارسال کنید؟

 اگر ارسال انبوه زیادی دارید، پیشنهاد ما به شما آخرین و حرفه ای ترین پنل می باشد به این علت که ؛تعرفه ارسال پایین و امکانات و قابلیت های کاملی دارد.

 در نتیجه اگر تنها پیامک‌ هایتان را از طریق وب سرویس ارسال می کنید، یک پنل ارزان قیمت برای شما کافی است ولی اگر ارسال انبوه زیادی دارید ،بهتر است آخرین بسته را انتخاب کنید  تا با کمترین تعرفه پیامک‌ها یتان را ارسال کنید.

سپهر پیامک - پنل اس ام اس - تبلیغات پیامکی

نتیجه گیری:

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی نسبت به روند انتخاب یک سامانه پیامکی مناسب و خرید پنل اس ام اس به شما ارائه دهیم. مطمئن باشید اگر پیش از انتخاب و خرید پنل اس ام اس این نکات را رعایت کنید بهترین پنل اس ام اس را از بین شرکت‌های ارائه دهنده، خرید خواهید کرد ما در این مقاله موارد مهمی را که در هنگام خرید سامانه پیامک باید به آنها توجه کرد را به طور کامل بیان کردیم، با توجه به نکات گفته شده میتوانید با مقایسه سامانه های پیامکی بهترین سامانه پیامکی را انتخاب کنید .

در صورتی که در زمینه تبلیغات پیامکی به صورت انبوه و امکانات یک سامانه پیام کوتاه، نیاز به مشاوره دارید با شماره تلفن ۸۶۲۱-۹۵۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان سپهر پیامک شما را در این زمینه به طور رایگان راهنمایی کنند.

خرید پنل پیامکی رایگان

۴ پارامتر مهم در زمان خرید پنل اس ام اس

شاید بسیاری از افراد از اس ام اس و یا پنل های اس ام اس تبلیغاتی آگاهی نداشته باشند. خرید پنل اس ام اس امروزه نمونه های مختلفی را پیدا کرده است. لذا تبلیغات شیوه ها و نمونه های نوینی پیدا نموده استفاده. تبلیغات به صورت های مختلف در زندگی ما وجود دارد. بسیاری از افراد در گذشته با استفاده از تراکت ها و پوستر ها یا بروشورها و یا در قدیم تر با استفاده از پارچه نویسی های رایج تبلیغات مختلفی را انجام می ‌دادند.

اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد برای انجام تبلیغات خود روی به تکنولوژی جدید آورده و با استفاده از ساز و کار هایی که در این زمینه وجود دارد نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کرده اند. خرید پنل اس ام اس بهترین روش برای تبلیغات در عصر جدید می باشد. بسیاری از افراد برای خرید پنل پیامکی اقدامات مختلفی را انجام می‌ دهند.

به این مسئله توجه کنید که امروزه شرکت های مختلفی وجود دارند که افراد می ‌توانند برای خرید پنل اس ام اس به آن ها مراجعه نمایند. توجه کنید که خرید پنل اس ام اس از نمایندگی ‌های مجاز، نسبت به خرید پنل اس ام اس از سامانه های متفرقه بهتر می باشد.

امروزه خرید پنل اس ام اس ای از مخابرات نیز رواج پیدا کرده. نکات مختلفی در زمینه خرید پنل اس ام اس وجود دارد که افراد باید به این نکات توجه کرده و نسبت به خرید اقدام نمایند. ما در این مقاله قصد داریم تا کاربرد خرید پنل اس ام اس، چگونگی خرید پنل اس ام اس پیامک، راهنمایی هایی که در زمینه خرید پنل اس ام اس وجود دارد و مشاغلی که از خرید پنل پیامکی سود می برند را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز قصد خرید پنل اس ام اس را دارید، با ما تا پایان همراه باشید.

 

کاربرد خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی

شاید بسیاری از افراد نسبت به خرید پنل اس ام اس آگاهی کافی نداشته باشند. توجه داشته باشید که خرید پنل اس ام اس دارای مزایای مختلفی است و افراد باید با توجه به این مزایا نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام نمایند. بسیاری از افراد نمی ‌دانند که می‌ توانند نسبت به خرید پنل اس ام اس رایگان و یا خرید پنل اس ام اس ارزان اما با کیفیت اقداماتی را انجام دهند.

این ندانستن ها به دلیل این باشد که تا به امروزه صحبت آنچنانی در زمینه خرید پنل اس ام اس نشده است. توجه داشته باشید که از مزایای خرید پنل پیامکی این می باشد که شما می توانید با استفاده از این پنل های اس ام اسی وسعت بسیار زیادی از افراد را تحت پوشش قرار داده و در زمان ‌های مختلف به آن ها پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

در واقع ذات انواع پیامک تبلیغاتی به این دلیل می باشد که شما با استفاده از آن جمعیت نسبتاً وسیعی را پوشش قرار داده و تبلیغات خود را در هر زمینه ای که دارید به آن ها ارائه می دهید. خرید پنل اس ام اس از نمایندگی های مجاز صورت می گیرد. بسیاری از انواع سایت خرید پنل اس ام اس موجود می باشد که شما باید در زمان خرید به آن ها توجه ویژه داشته باشید.

اما در کل می توان گفت که با توجه به مزایای نسبتاً بی شماری که پنل اس ام اس دارد، بسیاری از افراد برای خرید آن ها اقدام می نمایند. البته کاربرد خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی تنها به تبلیغات بر نمی‌ گردد. بعضی از افراد برای خرید پنل اس ام اس اقدام می‌ کنند که با آن یک سری از پیام ها و نکاتی که به صورت خبری وجود دارد را به افراد ارائه دهند.

توجه داشته باشید که سامانه های مختلفی این کار را تحت پوشش قرار می دهند. زمانی که کاربرد این سامانه ها برای شما مهم می ‌باشد، پس بهتر است که این خرید را انجام دهید. در کل می‌ توان گفت با توجه به اینکه خرید پنل پیامکی بالا می باشد، قیمت آن نیز مطرح می ‌شود که در ادامه متن به آن خواهیم پرداخت.

 

خرید پنل اس ام اس دارای مزایای مختلفی است و افراد باید با توجه به این مزایا نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام نمایند.

خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی

 

در متون بالا اطلاعاتی در مورد خرید پنل اس ام اس ارائه دادیم. توجه داشته باشید که خرید پنل پیامکی به روش های مختلفی صورت می گیرد. افرادی که قصد خرید پنل اس ام اس از سامانه های مختلف را دارند، باید به این موضوع توجه داشته باشند که بهترین نوع پنل را خریداری نمایند. لازمه خرید پنل اس ام اس این می باشد که شما کارایی پنل اس ام اس را در نظر بگیرید. خرید پنل اس ام اس باید با شرایط خاصی صورت بگیرد. توجه داشته باشید که شما می توانید خرید پنل اس ام اس از مخابرات را صورت دهید. ممکن است که مخابرات خدمات مختلفی را به شما ارائه دهد که سامانه های عادی آن را ارائه ندهند.

خرید پنل اس ام اس رایگان دارای شرایط خاص خود می باشد. ممکن است این سوال برای بعضی از افراد پیش آید، زمانی که خرید پنل پیامکی رایگان مقدور می باشد، چرا باید نسبت به خرید پنل اس ام اس اقدام نماییم؟ برای این افراد باید گفت که این پنل ها که نام رایگان بر روی آن ها گذارده می شود یا به صورت هدیه می باشند و یا شما باید بخشی از آن را خریداری نمایید و یا اینکه کارایی لازم برای شما را ندارند.

پس توجه داشته باشید که در زمان خرید پنل اس ام اس باید این نکات را در نظر بگیرید. در زمان خرید پنل اس ام اس توجه کنید که کیفیت لازم را داشته باشند. ممکن است بعضی از پنل های اس ام اس دارای امکانات کافی از لحاظ ساختاری نباشد. در این صورت علاوه بر اینکه شما هزینه آن را پرداخت کرده و یک ضرر مالی داشته اید، به کارآیی لازم دست پیدا نکرده اید. اگر بخواهیم شرایط خرید پنل پیامکی را طی یک خط مورد بررسی قرار دهیم باید گفت که پیامک باید تمامی شرایط لازم را داشته باشد، قیمت مناسبی داشته باشد، از سامانه های معتبر خریداری شود و تمام نیازهای شما را برآورده نماید.

تبلیغات هدفمند با استفاده از پنل اس ام اس (رایگان)👍

همه ما روزانه پیام های تبلیغاتی فراوانی را دریافت می کنیم شاید این سوال در ذهن بعضی افراد شکل بگیرد که این پیام ها چطور ارسال می شوند؟ چگونه ما نیز می توانیم در صورت لزوم به ارسال اس ام اس به شکل گسترده یا محدود اقدام کنیم. در جواب این سوال باید بگوییم که پنل اس ام اس رایگان یک نرم افزار تحت وب است و کاربران به راحتی می توانند در سایت مورد نظر ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس رایگان عضو شده و پیامک مورد نظرشان را ارسال کنند.

شاید یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کارها ارسال پیامک با هزینه کم یا رایگان باشد. سپهر پیامک یکی از سایت های معتبری است که سابقه درخشانی در ارائه خدمات پیام کوتاه از طریق وب دارد که توانسته است فرصت ارسال پیامک ارزان و حتی رایگان را برای مشاغل و موسسه ها فراهم کند. کسانی که از این سامانه استفاده می کنند می توانند به راحتی وارد پنل خود شده و اس ام اس رایگان ارسال کنند.

پنل اس ام اس رایگان چیست؟

پنل اس ام اس رایگان یا سامانه پیامک رایگان یک محیط کاربری است که از طرف برخی سایت های ارائه دهنده خدمات پیامکی در اختیارتان قرار می گیرد و مشابه شیوه های ارسال ایمیل بعد از ثبت نام وارد محیط کاربری و با استفاده از آن می توانید پیام مورد نظر خود را به صورت تکی یا گروهی با تعیین کردن شماره های مقصد و متن پیام ارسال کنید. پنل اس ام اس رایگان در صورتی مورد پسند کاربران قرار می گیرد که امکانات کامل و بانک اطلاعات معتبر و به روزی داشته باشد و این امکان را برای شما فراهم کند که در هر منطقه ای و به هر تعدادی که می خواهید اقدام به ارسال پیامک کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس رایگان 😉

بهترین پنل اس ام اس رایگان پنلی است که محیط کاربری ساده ای داشته باشد و کاربران بتوانند به راحتی از امکانات آن استفاده کنند و همچنین مهمترین مسئله این است که واقعا رایگان باشد. همانطور که می دانید سایت های زیادی با ترفندهای تبلیغاتی و استفاده از کلمه رایگان مخاطبان زیادی را جذب می کنند و بعد از ثبت نام متحمل هزینه هایی می شوند یا امکانات آن ها به گونه ای است که کاربران پنل های اس ام اس غیر رایگان را ترجیح می دهند.

پنل اس ام اس رایگان به شما کمک می کند تا با در اختیار داشتن شماره افراد در شهرهای مختلف اس ام اس مد نظرتان را در حجم انبوه و یا محدود ارسال کنید. پنل های پیامکی دارای امکانات متفاوت و با ویژگی های خاص خود هستند. پنل اس ام اس رایگان نیز امکاناتی دارند اما باید در نظر داشته باشید که اگر به دنبال امکانات ویژه هستید باید از پنل های غیر رایگان استفاده کنید.

نکته ای که حائز اهمیت است استفاده از سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس رایگان است زیرا باید در ارسال پیام سرعت و دقت کافی داشته باشند و همچنین بتواند در روز تعداد پیام های مد نظر کاربر را با سرعت بالا بدون تاخیر ارسال کند. این قابلیت نیازمند تجربه و علم و نرم افزارهایی با تکنولوژی به روز و سرورهای قدرتمند است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو