پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

سپهر پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک

خط خدماتی

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
پخش ویدیو

خط خدماتی رایگان و بدون سفته

از این که محتوای خط خدماتی را پیدا کردید و قصد خواندن آن را دارید بسیار خوشحالیم چرا که در این محتوا به شما وعده میدهیم که یک خط خدماتی رایگان یا همان خط خدماتی بدون سفته را دریافت کنید.

البته از همه مهتر، شاید شما اصلا ندانید که خط خدماتی چیست؟ و اصلا چه کاری میکند؟ و بعد از پاسخ به این سوالات باید بدانید که آیا امکان دریافت خط خدماتی رایگان و بدون سفته امکان پذیر است یا خیر؟ پس سپهر پیامک را تا پایان این مقاله همراهی کنید…

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

خط خدماتی چیست؟

شاید شما کاربران عزیز سامانه سپهر پیامک شنیده باشید که بیشتر مشترکین تلفن همراه چه اپراتور همراه اول و چه اپراتور ایرانسل پیامک های تبلیغاتی خود را بستند که ما اصطلاحا به این گونه افراد میگوییم بلک لیست ( لیست سیاه ) هستند. البته باید بگویم که افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را بستند حدودا %۷۰ می باشند، حال سوال اینجا مطرح می شود که شما قصد ارسال تبلیغات که ندارید یعنی قصد ارسال اس ام اس های اطلاع رسانی مانند: ( ارسال کد فعالسازی – ارسال پیامک تشکر از خرید – ارسال تخفیف ویژه به مناسبت ایام خاص – ارسال پیامک تبریک تولد – ارسال پیامک از فروشگاه اینترنتی و … ) در کل هر پیامکی که جنبه ی اطلاع رسانی داشته باشد را میخواهید ارسال کنید، پس با توجه به اینکه پیامک های شما اطلاع رسانی می باشد و مخاطبین مورد نظر شما پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، در نتیجه قصد دارند که پیامک های اطلاع رسانی را از شما دریافت کنند. برای اینکه اس ام اس شما از لیست سیاه عبور کند و به دست مخاطبانتان برسد نیاز به خط خدماتی دارید بله درسته! ( خط خدماتی ) در نتیجه به خطی که قابلیت ارسال پیامک، به شماره هایی که پیامک خود را بستند را دارا می باشد خط خدماتی گفته می شود.

این مقاله را حتما بخوانید: دستگاه ذخیره شماره موبایل

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

شرایط دریافت خط خدماتی

شما برای خدماتی کردن یک خط باید به اپراتور مربوطه یک سفته به مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان و یک تعهد نامه ارائه دهید.

شاید سوال شود که سفته و تعهد نامه چرا!؟ این سفته و تعهد نامه درواقع تعهدی می باشد که شما نسبت به شماره افراد اس ام اس های تبلیغاتی به هیچ عنوان ارسال نکنید و در صورت ارسال به علت نقض تعهد نامه سفته اجرا می شود و شما منجر به پرداخت جریمه هستید. پس دریافت این خط با توجه به شرایط آن سخت است.

اما نگران نباشید نیازی نیست شما خود را به زحمت بیندازید و سفته و تعهد نامه ارائه دهید چرا که سامانه سپهر پیامک به همه ی کاربران خود بدون دریافت هیچ گونه هزینه،تعهد و سفته ای خط خدماتی رایگان بدون سفته ارائه می دهد .

این یک مزیت بزرگ سامانه پیامکی سپهر پیامک می باشد که خط خدماتی بدون سفته به کاربران خود ارائه می دهد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

شرایط دریافت خط خدماتی بدون سفته

خط خدماتی بدون سفته هیچ شرایط خاصی ندارد نه نیاز به ارائه سفته و نه نیاز به تعهد نامه، تنها کافیست یک پنل اس ام اس از سامانه سپهر پیامک برای کسب و کار خود تهیه کنید تا به راحتی صاحب یک خط خدماتی رایگان ( خط خدماتی بدون سفته ) شوید و بتوانید به همه ی مخاطبینی که شماره های خود را مسدود تبلیغاتی کردند پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید.

خط خدماتی بدون سفته !

در صورتی که شما توانایی خدماتی کردن خط خود را ندارید میتوانید از خط خدماتی رایگان سامانه سپهر پیامک استفاده نمایید که با تهیه پنل پیامکی میتوانید از این خطوط به طور کاملا رایگان استفاده نمایید

 

شما کاربران سامانه سپهر پیامک میتوانید، با خط خدماتی بدون سفته اقدام به ارسال پیامک های اطلاع رسانی کد فعالسازی ، نظرسنجی ، تبریک تولد ، زمان سررسید و پرداخت بیمه و… کنید.

سامانه سپهر پیامک با پرداخت سفته و دادن تعهد به اپراتور، این خط را به کاربران خود به طور رایگان ارائه میدهد تا شما بتوانید به تمامی افرادی که پیامک های خود را بستند پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید، اما اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست را دارید باز نیز میتوانید از خطوط سیمکارت سامانه سپهر پیامک اقدام به ارسال پیامک های خود به مخاطبین مورد نظرتان بکنید.

تفاوت خط خدماتی رایگان با خط تبلیغاتی

اگر شما قصد دارید مثلا یک پیامک کد فعالسازی به مخاطبتان ارسال نمایید اگر مخاطب شما پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نکرد باشد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و اس ام اس به درستی به دست مخاطبتان خواهد رسید اما اگر پیامک های خود را بسته باشد امکان ارسال پیامک به شماره ایشان وجود ندارد و اینجاست که شما به یک خط خدماتی رایگان نیاز دارید تا بتوانید پیامک های اطلاع رسانی خود را به دست مخاطبانتان برسانید.

خط خدماتی بدون سفته برای کدام مکان ها مناسب است؟

برای فروشگاه های اینترنتی

حتما از فروشگاه های اینترنتی خرید کردید و مشاهده کردید که بعد از خرید پیامک اطلاعات خرید و تشکر از خرید برایتان ارسال میشود در حالی که شما پیامک های خود را بستید که این امر توسط همان خط خدماتی بدون سفته انجام می پذیرد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی
برای اپلیکیشن ها

حتما برای شما پیش آمده که اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام و سروش و … نصب کرده باشید که بعد از نصب آن یک پیامک کدفعالسازی به شماره شما اس ام اس شود، این امر با خط خدماتی رایگان امکان پذیر می باشد.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

تمامی اداره ها و سازمان ها

به فرض شما صاحب یک مدرسه می باشید و میخواهید تمامی اطلاع رسانی های خود را به والدین دانش آموزان خبر دهید، مثلا در زمانی که کارنامه های دانش آموزان تحویل داده خواهد شد یک اس ام اس به تمامی اولیاء های آنها داده تا از وضعیت فرزندادن خود به راحتی با خبر شوند.

سپهر پیامک- سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی

خط خدماتی رایگان کاربرد های بسیار زیادی دارد که در نوشته های فوق به برخی از آنها اشاره شد، ما پیشنهاد میکنیم حتما پنل اس ام اس خود را تهیه کنید و سریعا این خط خدماتی رایگان را تحویل بگیرید.

شما میتوانید با استفاده از وب سرویس های سامانه ما فروشگاه اینترنتی خود یا اپلیکیشنتان را به پنل خود متصل کنید و با استفاده از خط خدماتی رایگان اقدام به ارسال پیامک های خود نمایید.

 

جهت تهیه یک پنل اس ام اس از سامانه سپهر پیامک روی دکمه زیر کلیک کنید.

خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی

بی شک در جریان هستید که بیشتر کاربران تلفن همراه، پیام های تبلیغاتی خود را مسدود (بلک لیست) کردند. اما گاهی نیاز است که پیامک های اطلاع رسانی به همه افراد یا مخاطبین خاص ارسال شود و بدون هیچ مشکلی به دست مخاطب برسد. مانند پیامک هایی که از طرف بانک ها در قالب موجودی، تراکنش ها و… در قالب اطلاع رسانی به شما ارسال می شود. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود تبلیغاتی (بلک لیست) یک امر مهم در هنگام خرید پنل اس ام اس می باشد.

ارائه خط اختصاصی رایگان

 برای اینکه شما بتوانید با مخاطبین خود ارتباط دو طرفه داشته باشید، یعنی بتوانید علاوه بر این که پیامک ارسال کنید از مخاطبین خود پیامک دریافت کنید، نیاز به خط اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارید. سامانه پیامکی سپهر پیامک ، به کاربران خود خط اختصاصی رایگان، با قابلیت ارسال و دریافت پیامک ارائه می دهد.

 شاید شما نیاز داشته باشید که، خط اختصاصی با شماره دلخواه خود و تعداد ارقام پایین‌تری تهیه کنید، که می توانید از داخل پنل اس ام اس خریداری شده، نسبت به خرید خط مورد نظر خود اقدام نمایید.

 شما میتوانید از تعرفه‌های خطوط اختصاصی نیز مطلع شوید.

پنل اس ام اس دائمی

 یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد این است پنل اس ام اس خریداری شده دائمی می باشد و یا نیاز به تمدید سالانه و ماهانه دارد؟

پنل اس ام اس دائمی

 در صورتی که پنل خریداری شده دائمی باشد، برای شما یک امتیاز محسوب می شود و آن این است که؛ در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید و لازم نیست مبلغی را سالانه تحت عنوان تمدید پنل پیامک پرداخت کنید.

یک سامانه پیامک معتبر پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعت دارد

یک سامانه پیام کوتاه معتبر، خدمات پشتیبانی خوبی به کاربران ارائه می دهد. شرکت ارائه دهنده سامانه پیامک باید این امکان را به کاربر فراهم کند که؛ در زمان بروز مشکل، از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت با واحد پشتیبانی مربوطه در ارتباط باشد، بالطبع کارشناسان پشتیبانی نیز باید در سریعترین زمان ممکن به سوالات مشتریان خود پاسخ دهند و این مشکلات را برطرف کنند.

 

بحث پشتیبانی و کیفیت پشتیبانی، یکی از موارد مهم سامانه می باشد که کاربر انتظار دارد اگر با مشکلی مواجه شد، با بهترین کیفیت پشتیبانی, مشکل را برطرف کنند.

جهت مشاوره در خرید پنل پیامکی با سامانه ما تماس بگیرید
بحث درباره ی این مقاله را شما آغاز کنید

نظرات کاربران

یک پاسخ به “خط خدماتی”

 1. admin گفت:

  عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.  چه پنلی برای من مناسب است؟

  اگر در انتخاب پنل مناسب دچار سردرگمی شدین، نگران نباشین فقط کافیه فایل زیر رو دانلود کنید و مطالعه کنین

  پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
  مطالب مشابه
  راهنمای کامل ارسال پیامک ‌های انبوه

  راهنمای کامل ارسال پیامک ‌های انبوه

  ارسال پیامک انبوه روشی عالی برای تعامل با مشتریان بالقوه و بالفعل است. مردم بیشتر اوقات به پیام‌های متنی توجه نشان می‌دهند و ارسال پیامک…
  معیارهای انتخاب بهترین پنل پیامکی به همراه ویژگی ها

  معیارهای انتخاب بهترین پنل پیامکی به همراه ویژگی ها

  یک حساب، هزاران راه برای ارسال در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا تصمیم بگیرید بهترین گزینه برای نیازهای شما در دنیای پنل‌های پیامکی…
  برای انتخاب بهترین سیستم ارسال و دریافت پیام باید دنبال چه چیزی باشیم؟

  برای انتخاب بهترین سیستم ارسال و دریافت پیام باید دنبال چه چیزی باشیم؟

  بسیاری از شرکت‌ها سیستم ارسال و دریافت پیام انفرادی و یا به صورت انبوه دارند و از آن‌ها برای تبلیغات کار خود استفاده می‌کنند که…
  یک نمایندگی پنل اس‌ام‌اس رایگان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

  یک نمایندگی پنل اس‌ام‌اس رایگان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

  سرویس پیام کوتاه (SMS) یک سرویس مخابراتی است که از طریق آن کاربران می‌توانند پیام‌های خود را مستقیماً به تلفن‌های همراه دیگران ارسال کند. آن‌ها…
  درخواست مشاوره رایگان

  تخفیف ویژه مخصوص سال نو

  کد تخفیف: DASFDSFG

  00
  روز
  :
  00
  :
  00
  :
  00
  ساعت

  سپهر پیامک

  پیشرفته ترین سامانه پیامکی

  پنل اس ام اس، خرید پنل اس ام اس، سامانه پیامک سپهر پیامک
  مشاوره تلفنی

  جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ما 24 ساعته، پاسخگوی شما هستیم