رفتن به محتوای اصلی

خط خدماتی

خط خدماتی-خط خدماتی رایگان

خط خدماتی رایگان (بدون سفته)

خط خدماتی رایگان و بدون سفته

از این که محتوای خط خدماتی را پیدا کردید و قصد خواندن آن را دارید بسیار خوشحالیم چرا که در این محتوا به شما وعده میدهیم که یک خط خدماتی رایگان یا همان خط خدماتی بدون سفته را دریافت کنید.

البته از همه مهتر، شاید شما اصلا ندانید که خط خدماتی چیست؟ و اصلا چه کاری میکند؟ و بعد از پاسخ به این سوالات باید بدانید که آیا امکان دریافت خط خدماتی رایگان و بدون سفته امکان پذیر است یا خیر؟ پس سپهر پیامک را تا پایان این مقاله همراهی کنید…

خط خدماتی رایگان

خط خدماتی چیست؟

شاید شما کاربران عزیز سامانه سپهر پیامک شنیده باشید که بیشتر مشترکین تلفن همراه چه اپراتور همراه اول و چه اپراتور ایرانسل پیامک های تبلیغاتی خود را بستند که ما اصطلاحا به این گونه افراد میگوییم بلک لیست ( لیست سیاه ) هستند. البته باید بگویم که افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را بستند حدودا %۷۰ می باشند، حال سوال اینجا مطرح می شود که شما قصد ارسال تبلیغات که ندارید یعنی قصد ارسال اس ام اس های اطلاع رسانی مانند: ( ارسال کد فعالسازی – ارسال پیامک تشکر از خرید – ارسال تخفیف ویژه به مناسبت ایام خاص – ارسال پیامک تبریک تولد – ارسال پیامک از فروشگاه اینترنتی و … ) در کل هر پیامکی که جنبه ی اطلاع رسانی داشته باشد را میخواهید ارسال کنید، پس با توجه به اینکه پیامک های شما اطلاع رسانی می باشد و مخاطبین مورد نظر شما پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، در نتیجه قصد دارند که پیامک های اطلاع رسانی را از شما دریافت کنند. برای اینکه اس ام اس شما از لیست سیاه عبور کند و به دست مخاطبانتان برسد نیاز به خط خدماتی دارید بله درسته! ( خط خدماتی ) در نتیجه به خطی که قبلیت ارسال پیامک، به شماره هایی که پیامک خود را بستند را دارا می باشد خط خدماتی گفته می شود.

این مقاله را حتما بخوانید:دستگاه ذخیره شماره موبایل

خط خدماتی

شرایط دریافت خط خدماتی

شما برای خدماتی کردن یک خط باید به اپراتور مربوطه یک سفته به مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان و یک تعهد نامه ارائه دهید.

شاید سوال شود که سفته و تعهد نامه چرا!؟ این سفته و تعهد نامه درواقع تعهدی می باشد که شما نسبت به شماره افراد اس ام اس های تبلیغاتی به هیچ عنوان ارسال نکنید و در صورت ارسال به علت نقض تعهد نامه سفته اجرا می شود و شما منجر به پرداخت جریمه هستید. پس دریافت این خط با توجه به شرایط آن سخت است.

اما نگران نباشید نیازی نیست شما خود را به زحمت بیندازید و سفته و تعهد نامه ارائه دهید چرا که سامانه سپهر پیامک به همه ی کاربران خود بدون دریافت هیچ گونه هزینه،تعهد و سفته ای خط خدماتی رایگان بدون سفته ارائه می دهد . 

این یک مزیت بزرگ سامانه پیامکی سپهر پیامک می باشد که خط خدماتی بدون سفته به کاربران خود ارائه میدهد.

خط خدماتی بدون سفته

شرایط دریافت خط خدماتی بدون سفته

خط خدماتی بدون سفته هیچ شرایط خاصی ندارد نه نیاز به ارائه سفته و نه نیاز به تعهد نامه، تنها کافیست یک پنل اس ام اس از سامانه سپهر پیامک برای کسب و کار خود تهیه کنید تا به راحتی صاحب یک خط خدماتی رایگان ( خط خدماتی بدون سفته ) شوید و بتوانید به همه ی مخاطبینی که شماره های خود را مسدود تبلیغاتی کردند پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید.

خط خدماتی بدون سفته !

در صورتی که شما توانایی خدماتی کردن خط خود را ندارید میتوانید از خط خدماتی رایگان سامانه سپهر پیامک استفاده نمایید که با تهیه پنل پیامکی میتوانید از این خطوط به طور کاملا رایگان استفاده نمایید

شما کاربران سامانه سپهر پیامک میتوانید، با خط خدماتی بدون سفته اقدام به ارسال پیامک های اطلاع رسانی کد فعالسازی ، نظرسنجی ، تبریک تولد ، زمان سررسید و پرداخت بیمه و… کنید.

سامانه سپهر پیامک با پرداخت سفته و دادن تعهد به اپراتور، این خط را به کاربران خود به طور رایگان ارائه میدهد تا شما بتوانید به تمامی افرادی که پیامک های خود را بستند پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید، اما اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست را دارید باز نیز میتوانید از خطوط سیمکارت سامانه سپهر پیامک اقدام به ارسال پیامک های خود به مخاطبین مورد نظرتان بکنید.

تفاوت خط خدماتی رایگان با خط تبلیغاتی

اگر شما قصد دارید مثلا یک پیامک کد فعالسازی به مخاطبتان ارسال نمایید اگر مخاطب شما پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نکرد باشد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و اس ام اس به درستی به دست مخاطبتان خواهد رسید اما اگر پیامک های خود را بسته باشد امکان ارسال پیامک به شماره ایشان وجود ندارد و اینجاست که شما به یک خط خدماتی رایگان نیاز دارید تا بتوانید پیامک های اطلاع رسانی خود را به دست مخاطبانتان برسانید.

خط خدماتی بدون سفته برای کدام مکان ها مناسب است؟

برای فروشگاه های اینترنتی

حتما از فروشگاه های اینترنتی خرید کردید و مشاهده کردید که بعد از خرید پیامک اطلاعات خرید و تشکر از خرید برایتان ارسال میشود در حالی که شما پیامک های خود را بستید که این امر توسط همان خط خدماتی بدون سفته انجام می پذیرد.

خط خدماتیبرای اپلیکیشن ها

حتما برای شما پیش آمده که اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام و سروش و … نصب کرده باشید که بعد از نصب آن یک پیامک کدفعالسازی به شماره شما اس ام اس شود، این امر با خط خدماتی رایگان امکان پذیر می باشد.

خط خدماتی برای اپلیکیشن

تمامی اداره ها و سازمان ها

به فرض شما صاحب یک مدرسه می باشید و میخواهید تمامی اطلاع رسانی های خود را به والدین دانش آموزان خبر دهید، مثلا در زمانی که کارنامه های دانش آموزان تحویل داده خواهد شد یک اس ام اس به تمامی اولیاء های آنها داده تا از وضعیت فرزندادن خود به راحتی با خبر شوند.

smsخط خدماتی رایگان کاربرد های بسیار زیادی دارد که در نوشته های فوق به برخی از آنها اشاره شد، ما پیشنهاد میکنیم حتما پنل اس ام اس خود را تهیه کنید و سریعا این خط خدماتی رایگان را تحویل بگیرید.

شما میتوانید با استفاده از وب سرویس های سامانه ما فروشگاه اینترنتی خود یا اپلیکیشنتان را به پنل خود متصل کنید و با استفاده از خط خدماتی رایگان اقدام به ارسال پیامک های خود نمایید.

جهت تهیه یک پنل اس ام اس از سامانه سپهر پیامک روی دکمه زیر کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Call Now Buttonتماس با سپهر پیامک
×بستن جستجو
جستجو